Ultegra XTD nebo Tournos XD

Ahoj Shimano - Ultegra 5500 XTD nebo Sonik Tournos XD 10000 .....potřeboval bych poradit které jsou lepší uvažuji koupi díky moc
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NŠela123 - Profil | St 6.5.2020 12:34:47

Vůbec bych se nebál těchto....moc povedené SPRO

    NŠela123 - Profil | St 6.5.2020 12:32:49

    Maartyy >> Přesně ,,ULTEGRA CI4+.Daiwa Emblem 45 scw " a ty Soniky nejsou špatné ale v UK jsou za úplně jiné a odpovídající peníze tak se nedivím , že na bazaru to nikdo nechce ...

      NMaartyy - Profil | Út 5.5.2020 19:39:30

      Tournosů je celkem dost na bazaru a visí tam celkem dlouho a možná by šla cena ukecat ještě níž, nikdo je nechce :D Ultegra.... záleží jaká. Za mě alespoň ULTEGRA CI4+. Mrkni na Daiwa Emblem 45 scw qd ;) https://www.rybarske-potreby-kral.cz/navijak-daiwa-​emblem-45-scw-qd/

        NDušan_hp - Profil | Út 5.5.2020 9:10:46

        andrew313 - >> Jak píše kolega níže, mám upravenou bzrdu a pár ložisek u stejné firmy. Používám na Xheavy a super naviják. Pokud chceš vyloženě na kaprařinu kup určitě 14000. Až ho vezmeš na Labe budeš klidnější.

          NDida - Profil | Út 5.5.2020 7:30:15

          mám XTD 5500čka a super, krásná brzda..ještě mi je potunil Lajnator a pecka..lítá to z nich

            Nskoroprofík - Profil | Út 5.5.2020 7:04:48

            Ani jeden

              Nandrew313 - Profil | Út 5.5.2020 0:03:57

              No u vody sem ted skoro každý víkend a do řijna budu tak bych chtěl něco co mi vydrží a nerozsype abych řekl pravdu zatím u mě vedou soniky :)

                NAiwen - Profil | Po 4.5.2020 22:58:44

                Nechci byt rejpal.. ale kdyz nalozi Soniku Ult xtd nebo emblemu.. tak sezonu. Se stestim dve nez se rozsypou.. u te Daiwy.. tam bych to cekal driv. Vypada pekne ale nejak neverim ze unesou "ricni chytani".. ale zalezi na tom jak casto bude u vody a jake olova bude pouzivat...

                  NKulexxx - Profil | Po 4.5.2020 21:27:10

                  Ahoj, Soniky jsem tedy nemel, ale Ultegru 14000 XTD ano. Zadne upravy na Ultegre jsem nedelal a musim rict, ze chodily dva roky uplne krasne. Od zacatku mne ale neprirostly k srdci a vzhledove jsem z nich taky nebyl prilis nadseny (koupil jsem je puvodne jen na zkousku) nakonec jsem je vymenil za ty nove Daiwa Emblem a jsem rad. Tak na ne mrkni a jeste o nich popremyslej. Maji konickou dlouhou civku a super brzdu (ted se vyroji kolegove s obhajobou pomale oscilace Ultegry a karbonovymi podlozkami v brzde - souhlasim, taky supr vec, ale Emblemy me rozhodne oslovily vice). Preji stastnou ruku 😀👍

                    Nandrew313 - Profil | Po 4.5.2020 21:05:34

                    Myslíš Daiwa Emblem?

                      NŠela123 - Profil | Po 4.5.2020 15:44:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ahoj, tak je zapotřebí říci, že se jedná minimálně vzhledově a váhově úplně o odlišné navijáky. samozřejmě jsi myslel spíše Ultegru 14000 protože 5500 je malej naviják. Jinak oba dva jsou ok jak odhoz i vyvážku. Osobně mám Sonika od doby co přišel na trh a vydržel opravdu všechno. Naviják je to těžký a velký a konstrukcí určitě nevydrží na věky, ale má super brzdu a mě se líbí. Shimano je klasika, je menší lehčí, ale tento starší typ si žádá úpravy výměny plastové rolničky, podložek a ložisek atd...a osobně se nelíbí. V současnosti, kdybych pořizoval tak si vemu novou tu novou Daiwu , Spro Strategi, nebo tu + Ultegru.