For Fishing 2020 | MRK.cz

For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NBery. - Profil | Út 11.2.2020 8:20:25

chřenovák >> Lepší nebrat hotovost,protože pak to nutí utrácet a nebo si lehce spočítáš kolik si utratil :-)

    Nerin - Profil | Út 11.2.2020 8:17:37

    dik

      Njejenik - Profil | Út 11.2.2020 8:10:51

      erin >> 95% těch "stánkařů" už má čtečky, takže v cajku..... a jak píše chřenovák, jsou tam kdyžtak bankomaty... ;-)

        Nchřenovák - Profil | Út 11.2.2020 7:27:22

        erin >> Jsou tam bankomaty a někde se dá 😂
        Lepší mít hotovost

          Nerin - Profil | Út 11.2.2020 6:34:31

          da sa na vystave platit aj kartou bezne? ci treba vybrat kacky?

            Nalžběta - Profil | Po 10.2.2020 23:19:41

            Když už jsme u tý dopravy...Nejede náhodou někdo z Forfishingu zpátky domu směrem na Krkonoše? Já tam teda jako vůbec nejdu, ale při tý příležitosti bych se svez na lyže.

              Nu x a - Profil | Po 10.2.2020 23:09:33

              Poušťák >> tomu moc necěřím..

                NPoušťák - Profil | Po 10.2.2020 22:25:55

                u x a >> letos budou v cajku,bude je vystavovat Bohouš Kuna u Dekáče....o)))

                  Nu x a - Profil | Po 10.2.2020 22:04:32

                  nevíte v jakém sektoru budou vystaveny catany?já jen aby to nebylo vedle váguse nebo krásy,nedopadlo by to asi dobře..

                    NPíňas - Profil | Po 10.2.2020 20:49:33

                    vundu >> už se na tebe těšíme. A na klobásky a špek od Mirýska :-)

                      Nvundu - Profil | Po 10.2.2020 20:37:46

                      ...ja jedu z Asie uz ve stredu dopoledne spodem ... na D1 kaken a mezizastavka je v Pribrami, tam parkrat prespim u brasky a v nedeli opet odjezd smer dalny vychod...kdyby nekdo chtel ve stredu do Pribrami anebo v nedeli dopoledne z Pribrami na jih Jizni Moravy, misto snad nejake najdu :-))))

                        Nsas009 - Profil | Po 10.2.2020 19:22:30

                        Ahoj jedu v pátek 21.2. do Prahy na FF, pokud má někdo zájem, může jet se mnou jsem z Bezděkova
                        "mezi Pardubicema a Přeloučí" dejte včes vědět zatím mám Galaxy prázdný,
                        tel.730585260

                          NPurista - Profil | Út 4.2.2020 21:39:46

                          Ahoj, hele nechcete někdo lístky na for fishing? Tady mají teď soutěž od Normarku. Kdo a kdy založil Humminbird. Stačí tam napsat odpověď Tom Mann a Hank Parker, 1971 a sídlo Eufaula, Alabama. Já už jeden mám, tak třeba budete mít někdo štěstí. www.facebook.com/groups/RybarskesonaryCZSK/

                            Nrybomil - Profil | Po 3.2.2020 18:05:28

                            jijin >> jedu na 99% taky ve čtvrtek, budu u přívlačových věcí, Quantumu aj.
                            Asi beru adjunkta ???

                              NFOR FISHING 2020 - Profil | Po 3.2.2020 12:03:27

                              jijin >> Plánek najdete na webu cca týden před veletrhem. Nyní se můžete podívat na seznam vystavovatelů: http://www.abfkatalogy.cz/domains/katalogy.abf.cz/?​cat=195.

                                Npřemysl - Profil | Ne 2.2.2020 10:05:37

                                Bull82 >> OK

                                  NBull82 - Profil | Ne 2.2.2020 9:44:55

                                  přemysl >> zastavím se určitě jako každý rok.

                                    Npikaču - Profil | Ne 2.2.2020 9:36:19

                                    Zdravim nebudete mit někdo levnejsi dva listky.

                                      Nrehy71 - Profil | Čt 30.1.2020 19:16:45

                                      Zdar chlapi.mám dotaz.vždy je na výstavě malej stánek
                                      ,kde je prodej vlasců.nevíte někdo co je to za firmu?potřebuji si něco předem domluvit. Děkuji.

                                        NHonza Veber - Profil | Čt 30.1.2020 15:39:22

                                        přemysl >> ahoj.,nn zaridil to pan Kučera, předseda mo crs Kladruby.