For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NKolouš - Profil | Čt 13.2.2020 10:14:32

Ládes >> Z velké části u stánků a taky tam budou bankomaty... nemusíš se bát, že by jsi nemohl utrácet... :)

    NLádes - Profil | Čt 13.2.2020 10:09:28

    Zdar Fishmeni, chci se zeptat, bude možný na forfishingu platit kartou u stánků,nebo hotovostí? nevíte někdo? Dík

      NHarvy123 - Profil | St 12.2.2020 7:31:16

      Ahoj,
      můžu někoho poprosit aby třeba cestou kolem zašel kolem stánku Carphouse a mrknul na BIVAK RCG ALPHA X... případné foto z vnitřku a venku s nějakým lidským měřítkem a recenzí:)
      Letos se nedostanu.... Díky

        NPíňas - Profil | Út 11.2.2020 21:41:43

        vundu >> to se nedá nic dělat

          Nvundu - Profil | Út 11.2.2020 20:45:16

          Poušťák >> zacina??

          a ja myslel, podle tech 5ti minut co jsem mu daroval pri sledovani jeho "pseudovideo, ze ani nikdy neprestal .-)))))

            NPoušťák - Profil | Út 11.2.2020 20:36:55

            MISO* >> hned co vyprodá Catany,podle mě otevřou a za půl hoďky nemá ani jednu a začíná chlastat a přednášet o hovnech...o))

              Nvundu - Profil | Út 11.2.2020 20:28:23

              Píňas >> myslis "holubi trus ala" Páni představenstva, nebo "otevri oci" ;-)

              napovedu nepotrebujes ne?? :-))))

                Nvundu - Profil | Út 11.2.2020 20:21:47

                Píňas >> ...obavam se brasko, ze Mirysek udit nebude :-///

                  Nu x a - Profil | Út 11.2.2020 20:08:08

                  Píňas >> a Dan Bárta..

                    NPíňas - Profil | Út 11.2.2020 20:02:33

                    u x a >> a jako podcast jim k tomu bude hrát Guano Apes :-)

                      Nu x a - Profil | Út 11.2.2020 19:55:42

                      Píňas >> téma bude hnojení rajčat pomocí bolelézu..

                        NPíňas - Profil | Út 11.2.2020 16:47:01

                        u x a >> letos mají společnou přednášku 😂😂

                          Nu x a - Profil | Út 11.2.2020 10:45:46

                          MISO* >> v 11 30 ve stánku Braník hned vedle Lk baits bude mít první přednášku..

                            NPvl - Profil | Út 11.2.2020 10:33:41

                            MISO* >> fototermin a autogramiada? Nespíš podle toho, jak se protáhne diskuse .

                              NMISO* - Profil | Út 11.2.2020 10:29:45

                              kedy ma kuna prednasku? O kolkej je fototermin a autogramiada?

                                Nchřenovák - Profil | Út 11.2.2020 9:17:20

                                Bery. >> Já si stejně beru jenom na 🍺 a klobásu 😂 ještě na limo pro mladase 😎

                                  Nchřenovák - Profil | Út 11.2.2020 9:15:14

                                  Bery. >> Když ti dojdou peníze tak už nic nekoupíš, ale u karty to horší, když tam nemáš nějaký limit 😂

                                    Nu x a - Profil | Út 11.2.2020 9:11:04

                                    chřenovák >> hotovost nedoporučuji, když jsem tam mynulý rok testoval catanu tak mi akorát šacoval kapsář..

                                      Nkaprus - Profil | Út 11.2.2020 8:49:36

                                      u x a >> catana nepotřebuje reklamu🤦

                                        Nerin - Profil | Út 11.2.2020 8:22:02

                                        a aby som odpovedal na otazku, chystam sa, idem navstivit brata do AH, vo stvrtok tam pojdem, mam ale uz asi vsetko, tak ani neviem co by som tam kupoval (aj ked pocitam ze sa nieco najde). Ak by to malo byt cez vikend, tak dam prednost rybam