For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

Npřemysl - Profil | Čt 30.1.2020 10:33:56

každoročně na FF mají stánek tělesně postižení rybáří Kladruby, vždy jim něco málo přispěji a myslím že ten vozík zařídil Michal Sedláček, je to člověk na správném místě který posunul úrověň FF na nejnavštěvovanější akci která se koná na výstavišti Letňany

    NHonza Veber - Profil | Čt 30.1.2020 8:27:21

    přemysl >> naprosto presne!! Ja koukal jak blazen.. 👍👍👍

      Npřemysl - Profil | Čt 30.1.2020 8:06:10

      Honza Veber >> Velký palec nahoru pro ně

        NHonza Veber - Profil | St 29.1.2020 20:48:22

        potočák 62 >> 👍👍tak vyrizeno! V nedeli nam tihle uzasni lidi pripravi jeden vozik a pujci, abychom mohli vystavu v klidu a pohode absolvovat společně, hned rano jsem s nimi mluvil telefonicky a dohoda absolutne paradni!

          Nchřenovák - Profil | St 29.1.2020 20:17:06

          jijin >> V pátek tam budu od rána s mladasem 😂

            Njijin - Profil | St 29.1.2020 19:35:35

            chřenovák >> Romane, to jsem celý už projel, ale nenašel jsem, že vystavovatel XY bude v hale... stánek 15. Asi tak. Jedeš? Já dáli pánbu tak ve čtvrtek, beru sebou klienta a možná jednu kolegyni, čupr babu:-))

              Nchřenovák - Profil | St 29.1.2020 11:54:47

                NHonza Veber - Profil | St 29.1.2020 8:46:37

                Marcel B. >> TymCat - 29.1.2020 7:47:19 >> diky, prehodnotili jsme to a pojedeme v nedeli, zadne velke nakupy neplanujeme a drobnosti snad bud budou nebo koupim jindy 😉diky moc!

                  NPepison For Ever - Profil | St 29.1.2020 7:58:10

                  kubah >> on to trh je .... Dokonce veletrh 🤣🤭😆

                    NTymCat - Profil | St 29.1.2020 7:47:19

                    Honza Veber >> Urcite bych doporucil nedeli jezdim kazdy rok uz jenom nedeli je tam pocitove tak o 50% mene lidi a mama s kocarem se tam muze v ulickach i otacet.
                    Nejhorsi je na 100% sobota...to tam je lidi jak nasr.... :-)

                      NHonza Veber - Profil | Út 28.1.2020 21:38:54

                      potočák 62 >> ty jsi neskutecnej! Hned zitra jim hned zavolam.. A kde najdeme Tebe?

                        Njijin - Profil | Út 28.1.2020 21:17:33

                        je někde na webu plánek s umístěním vystavovatelů, nebo až u pořadatelů u vstupu?

                          Npotočák 62 - Profil | Út 28.1.2020 21:13:35

                          Honza Veber >> Ahoj,není zač,zastavte se na pokec. Ještě mě napadlo,zkus se obrátit na ČRS MO Kladruby-handicapovaný rybáři. Mají tam stánek blízko vchodu a mohli by ti poradit. Petrův Zdar

                            NHonza Veber - Profil | Út 28.1.2020 20:55:12

                            potočák 62 >> Moc dekuju, mozna by to tu nedeli taky nakonec slo, uvidíme jak se to vyvine. Kazdopadne mas to u mne 👍😉

                              NHonza Veber - Profil | Út 28.1.2020 20:54:29

                              Moc dekuju, mozna by to tu nedeli taky nakonec slo, uvidíme jak se to vyvine. Kazdopadne mas to u mne 👍😉

                                Npotočák 62 - Profil | Út 28.1.2020 18:31:52

                                Honza Veber >> Ahoj,o vozíku bohužel nevím ale škoda že to nejde jiný den. Nejlepší je neděle,to bývá poměrně klid. Nejhorší na množství lidí je sobota a potom pátek. Petrův Zdar

                                  NHonza Veber - Profil | Út 28.1.2020 16:39:19

                                  Chystame se v sobotu (jiny den to bohužel nejde), nevite nekdo prosím, mam hendikepovanou ženu, špatně se ji chodí, neni tam mizno nekde půjčit inv.vozik,nebo nevite o nekom, kdo by i za uplatu zapůjčil? Moc diky za odpověď. Honza

                                    Ndaviďák - Profil | Po 27.1.2020 18:47:18

                                    Ahoj vespolek,prosím o radu,měl někdo z vás pruty daiwa emcast 3lb a jaký jsou?díky za info

                                      NJirka1976 - Profil | Po 27.1.2020 18:42:33

                                      Esox 2 >> taky mam gaf Tokoz . Je to hlinik , jen ten hak je ocel . Tak jak pise kolega Pvl , obcas pouzit , rybi tuk zabrani korozi .

                                        NKarel K70 - Profil | Po 27.1.2020 18:35:45

                                        Esox 2 >> Stejně gaf nemůžeš používat!