For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | Po 27.1.2020 17:01:40

Esox 2 >> Musíš jej víc používat aby neměl čas zreznout :o§))

    NEsox 2 - Profil | Po 27.1.2020 16:14:20

    Nikam nejdu. Ty Roeny a štípané bambusáky co jsem před lety dostal od dědy mi ještě chvilku vydrží. A těch pár drobností co budu možná potřebovat si dokoupím v průběhu roku. Jen mi zreznul v garáži vylovovací gaf a to mě docela štve.

      NMaryl - Profil | Po 27.1.2020 12:33:24

      Otázka č.1 Jede někdo ze Západu? Stříbro, Mar.Láz. Konst.Lázně, Planá?

        NTymCat - Profil | Po 27.1.2020 8:43:28

        Jojo obcas se tam clovek musi krotit aby tam nenechal mailant :-) ale jsem rad ze FF je.... zima je dlouha a nudna

          Nvenybit - Profil | Pá 24.1.2020 21:47:59

          drvoštěp >> Také už jsem tam loni nebyl :)

            Nfotojakes - Profil | Pá 24.1.2020 21:38:57

            Mirda50 >> taky jsem se zasmál, budu muset ženu popohnat s výběrem té nové lednice, kterou chce, abych na ní po FF měl :-D

              NMirda50 - Profil | Pá 24.1.2020 21:18:32

              Tohle mě celkem pobavilo :-)

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 21:06:54

                jirisyky >> Nejsem proti ... :-))) Nebo tam i tam. =)

                  Njirisyky - Profil | Pá 24.1.2020 21:03:36

                  MAXXSKATER >> Tak to necháme k vodě. 👍

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 21:02:26

                    jirisyky >> Ano, pokud ho budu lítat já, tak je možné úplně všechno. :-))) Uděláš nám radost. =)

                      Njirisyky - Profil | Pá 24.1.2020 20:57:17

                      MAXXSKATER >> Pokud ho budeš lít Ty, tak to je dost možné, ale já přeci nepiju. 😉

                        NPíňas - Profil | Pá 24.1.2020 20:50:59

                        MAXXSKATER >> najdeš,neboj se nic

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 20:49:10

                          vundu >> Na mne jsou tyhle věci docela silné, ale jako protáhla mě, takže dobrá byla ... :-)))

                            Nvundu - Profil | Pá 24.1.2020 20:47:48

                            MAXXSKATER >> ..a byla dobra?? :-)))

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 20:43:18

                              Píňas >> Jestli Tě tam najdu, tak se budu revanšovat nějakou klobáskou za předloňskou slivku. =)

                                Nvundu - Profil | Pá 24.1.2020 20:41:59

                                Píňas >> ..hmm... tak to si se cinil...budu muset pro tebe vymyslet nejakou specialitu ;-)

                                  NPíňas - Profil | Pá 24.1.2020 20:34:20

                                  vundu >> máme kartičky

                                    NPíňas - Profil | Pá 24.1.2020 20:34:09

                                    baitruner2 >> rád tě uvidím ale asi na novém stanovišti :-)

                                      Nvundu - Profil | Pá 24.1.2020 20:17:09

                                      Píňas >> ...a listecky mame??

                                        Nbaitruner2 - Profil | Pá 24.1.2020 20:15:14

                                        Píňas >> Já musím ve ČT v SO jdu na přednášku o staré Vltavě a nechci ji propásnout a ty lidi v tu SO je masakr jak už jsem psal níž..... Když to vyjde zastavím se na chvilku.