For Fishing 2020 | MRK.cz

For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

Nbaitruner2 - Profil | Pá 24.1.2020 20:12:24

jirisyky >> 😁

    NPíňas - Profil | Pá 24.1.2020 20:10:11

    baitruner2 >> ja jdu v úterý 😉

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 20:01:10

      jirisyky >> :-))) Aby Tobě místo do pusy nepršel rum do nosu ... :-))) Nehoda není náhoda ... :-D

        Njirisyky - Profil | Pá 24.1.2020 19:55:21

        baitruner2 >> Moc mu neděkuj, ještě si víc bude o sobě myslet. Už takhle mu prší do nosu. 😂

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 19:43:46

          baitruner2 >> Nemáš vůbec zač. =)

            Nbaitruner2 - Profil | Pá 24.1.2020 19:42:06

            MAXXSKATER >> Super diky👍

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 24.1.2020 19:40:50

              baitruner2 >> Otevírací doba pro návštěvníky:
              20. února 2020 (čtvrtek) 10 – 18 hod.

              21. února 2020 (pátek) 10 – 18 hod.

              22. února 2020 (sobota) 9 – 18 hod.

              23. února 2020 (neděle) 9 – 16 hod.

                Nbaitruner2 - Profil | Pá 24.1.2020 19:39:06

                Zdarec možná se zeptám blbě byl jsem vždy v SO, ale to je strašnej masakr lidí jde tam jít už ve ČT? Nebo to je jenom pro podnikatele a až v PA pro veřejnost? Dík za info.

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 24.1.2020 18:43:04

                  vundu >> Koukni do gastrokatastrofy. Už čekám na recept😂

                    Nvundu - Profil | Pá 24.1.2020 18:38:19

                    drvoštěp >> aspon vas budu mit pekne pohromade...:-))) zadne lumpaceni nam nehrozi :-))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 24.1.2020 18:16:50

                      LosPafkos >> Mám strach že se o ně lidi poperou hned jak budu vykládat kontejnery DHL vzadu u hal🤔😂 Snad se mi dva páry podaří zachránit😂

                        Nkubah - Profil | Pá 24.1.2020 16:52:02

                        Rybkin >> já bych to měl horší :-)

                        Mohli by mne probudit v rychlíku v Rakousku :-))))))))))

                          NRybkin - Profil | Pá 24.1.2020 16:51:03

                          kubah >> Domu jsem se zatim vždycky dostal s tim problem nemam,naštěstí bydlim kousek:-))

                            Nkubah - Profil | Pá 24.1.2020 16:49:37

                            Rybkin >> nech si udělat cedulku s adresou domů, aby Tě případně poslali kam patříš :-)))

                              NRybkin - Profil | Pá 24.1.2020 16:48:52

                              Já mam z týhle akce normálně strach
                              Jako každej rok

                                NWillow - Profil | Pá 24.1.2020 16:47:58

                                Pedro1 >> Tam se nechlastalo ,ale jen prachsprostě lilo a blilo.

                                  NTWIN 69 - Profil | Pá 24.1.2020 16:45:14

                                  Tak jako poslední roky jedeme celá parta z Asie...Bude veselo...

                                    Nkubah - Profil | Pá 24.1.2020 16:35:00

                                    kubiczek94 >> díky moc

                                      Nkubiczek94 - Profil | Pá 24.1.2020 16:25:49

                                      kubah >> ty si ale blbec.