For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | St 19.2.2020 12:56:30

Pvl >> 😂😂

    NMíraP - Profil | St 19.2.2020 12:41:45

    Kdyby jste měl zájem někdo o jeden lístek na výstavu, tak mi pošlete zprávu. Mám jeden navíc. Mohu poslat mailem.

      NPvl - Profil | St 19.2.2020 10:21:56

      drvoštěp >> To by šly pantofle na odbyt :o§)

        Ndrvoštěp - Profil | St 19.2.2020 10:14:30

        Pvl >> Dcera mě vidí takhle😂😂

          NPvl - Profil | St 19.2.2020 10:06:20

          drvoštěp >> Kvůli repre by ti mohly něco doporučit :o§)

            Nalžběta - Profil | St 19.2.2020 10:04:15

            minatrix >> Toho dělá každoročně Pedro, ne? Minule sem viděl ňákou fotku s vyvalenym pupkem a ve smyslu marketingu to působilo strašně přitažlivě. Je ale potřeba i sexuální objekt.

              Ndrvoštěp - Profil | St 19.2.2020 9:52:03

              Pvl >> Snad něco holkám uzmu😂

                NPvl - Profil | St 19.2.2020 9:46:38

                drvoštěp >> 9:43:17 ...taky namalovat :o§)

                  Ndrvoštěp - Profil | St 19.2.2020 9:43:17

                  fotojakes >> To znamená že se máme umejt a oholit ?😂

                    Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 9:19:14

                    Tak jsem si oddechl, mám čím fotit, teď jsem vyzvedl foťák a objektivy ze servisu 😉

                      Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 23:13:37

                      alžběta >> po zkušenostech z let minulých, tipuji spíš hostese ;-)

                        Nalžběta - Profil | Út 18.2.2020 23:00:58

                        Bude hosteska?

                          NKlobasa1 - Profil | Út 18.2.2020 22:02:20

                          fotojakes >> Děláš si prdel? Takže suché víno, nebo vaše suché ksichty? Jsi nějak moc informovanej se mi zdá, jelikož na Kladně taky držíme půst. Já měl suchej leden a klucí z nohejbalu to svádí na únor, protože je kratší, jenže letos jim vyšel přestupnej:-)

                            Nfotojakes - Profil | Út 18.2.2020 21:57:28

                            Pedro1 >> v tom akváriu by to mohla být super podívaná :-D

                              Nchřenovák - Profil | Út 18.2.2020 21:56:14

                              fotojakes >> Suché z Moravy to by šlo 👍

                                Nfotojakes - Profil | Út 18.2.2020 21:51:21

                                Klobasa1 >> prý něco suchého, snad únor, nebo co :-D

                                  NHonza Veber - Profil | Út 18.2.2020 19:43:13

                                  potočák 62 >> dekujeme a pokud to jen trošičku pujde, urcite se zastavíme!! 👍Nebudete tam mit,, myši,, jako nastrahy uvazany ze srsti? 😉

                                    Nkubah - Profil | Út 18.2.2020 19:34:34

                                    potočák 62 >> půjdou koupit jako nástražky ?

                                    a jen tak:

                                    rybáři jsou muži

                                      Npotočák 62 - Profil | Út 18.2.2020 19:23:01

                                      Honza Veber >> Ahoj,tak at´ vám to dobře dopadne. Když budete mít čas,tak se stavte. Budu ve stánku u Tomáše Sýkory-Tommi-fly s muškařinou.Je to hala 5,stánek 8 hned za sedačkami u demo akvárka. Beru sebou i párek čistých karasů obecných,aby rybáři nezapomněly jak vypadá. Petrův Zdar

                                        NMalab - Profil | Út 18.2.2020 17:47:54

                                        MISO* >> Kuna bude v sobotu dopoledne.