For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

Njijin - Profil | St 19.2.2020 20:48:07

pánové jen malý technický dotaz. Jedu zítra a s klientem, který má ZTP-P. Ten má vstup zdarma a já jako doprovod to mám jak? Bývá to různě

    Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 20:41:11

    Někteří na to šli od lesa, nejdříve postavit stánek, vybalit a vyskládat zboží a nakonec udělat nad tím vším osvětlení ;-)

      Njamess - Profil | St 19.2.2020 20:37:22

      na sobotu mam dvě volný místa v autě z Plzně, kdyby někdo chtěl tak SZ

        Nskroby - Profil | St 19.2.2020 20:36:15

        agig >> Děkujeme za informaci...

          Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 20:34:13

          U LK baits bude asi párty podle toho DJ pultu :-D

            Nagig - Profil | St 19.2.2020 20:33:50

            Ahoj už se výstav zúčastňovat nehodlám blbece si můžou dělat z někoho jiného je to přehlídka předraženého Boilie nic víc se tam v podstatě neděje hromada lidi a všichni prodejci se tváři ze ti to dávají v podstatě za darmo a ze vlastně bez jeho produktu nemáš šanci chytit rybu tuto šaškárnu již nehodlám podporovat a ještě se tam mačkat s tisíce lidmi tak ze dík přeji všem pěknou výstavu 😀😀😀🎣

              Nrehy71 - Profil | St 19.2.2020 19:08:12

              je ten vyprodej u Jet Fish redy,nebo to sou stary šunty dávno po záruce?

                Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 18:43:00

                Někde se ladí poslední detaily...

                  Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 18:21:00

                  U jet fish krom novinek nechybí ani tradiční výprodej ..

                    Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 18:02:00

                    Expozice Zfish vypadá hodně dobře!

                      Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 17:40:00

                      Salmo a Fox Rage má opět malý bazén pro ukázky nástrah

                        Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 17:23:00

                        Fox a jedna "sportovní hala"

                          Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 17:00:00

                          Stanek Korda najdete u sportcarpu...

                            NPedro1 - Profil | St 19.2.2020 16:51:00

                            Poušťák >> U toho stolu jsem loni zadržel milionového investora,když se zrovna nalitej Roman někde válel a MM spal na hotelu.
                            Zdržel jsem ho tam konverzací o tenise,novinkách v perských kobercích a japonských komiksech.V angličtině samozřejmě:-)))

                              Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 16:42:00

                              Nechybí Decathlon...

                                Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 16:33:31

                                A stánek už je kompletní, sedím zase na Málku 😉

                                  NPoušťák - Profil | St 19.2.2020 16:20:29

                                  fotojakes >> ten stůl Pedrovi,Řezníkovi,Piskořovi a Vydrákovi stačí,víc tam nedávejte,stejně by to zničili....o)))

                                    Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 16:20:23

                                    Všude se maká o sto šest...

                                      Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 16:19:15

                                      Bivak rcg alpha x, který tu někoho zajímal.vypada dobře, ale pro dva to není

                                        Nfotojakes - Profil | St 19.2.2020 16:16:12

                                        Tak jsem tu, náš stánek je na stejném místě, jen nekompletní, tak snad to ještě klapne 😂