For Fishing 2020 | MRK.cz

For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NKlobasa1 - Profil | Út 18.2.2020 17:12:31

fotojakes >> Co bude letos pod pultem? Já jen aby mi zase nebylo špatně a zbytečně jsem sebou pro Vás netahal kvalitní pití:-)) Jágra zkousnu, ale wopatrně!

    NPedro1 - Profil | Út 18.2.2020 12:48:18

    fotojakes >> Tos neměl:-)))))))))))))))

      Nfotojakes - Profil | Út 18.2.2020 12:25:32

      Luke21 >> Ten taky chytá ryby :-D https://www.facebook.com/watch/?v=539877599828003

        NDanda05 - Profil | Út 18.2.2020 11:14:23

        Miselino >> mohl by prosím vlitnout na některé výrobce koulí, ať se proberou 😂

          Ncechura09 - Profil | Út 18.2.2020 11:11:45

          Miselino >> Babiš je sponzorem Trabucca, se picnu....

            NLuke21 - Profil | Út 18.2.2020 8:55:50

            Miselino >> Já myslel, že loví terminátory :-)

              NPoušťák - Profil | Po 17.2.2020 23:01:30

              Miselino >> o))))

                NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 23:00:44

                Poušťák >> Chytá dravce :-)

                  NPoušťák - Profil | Po 17.2.2020 22:59:01

                  Miselino >> co válí za kuličky?...o))

                    NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 22:57:58

                    Tohle bude taky velká pecka, ATTILA VÉGH na veletrhu FOR FISHING 2020. Velký bojovník, ale také rybář.

                      NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 22:11:21

                      Plánek celého výstaviště.

                        NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 22:09:35

                          NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 22:08:55

                          FOR FISHING LIVE - PÁTEČNÍ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ z veletrhu na www.forfishing.cz od 11.00 do 15.00

                            NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 22:05:27

                              NBery. - Profil | Po 17.2.2020 22:02:22

                              ciciN >> jeste doporucuji prijet alespon pul hodky pred otevíráním veletrhu. Protoze tam samozrejme pojedou parkovat navstevnici,ale i ostatni mimopražaci,takze semuze stat ze se naplni kapacita. Takze kdyz tam chcete stat takhle na dyl,tak bych si radsi prijel o neco driv at mate fleka a nemusite dat auto pred vystaviste a pak ho tam preparkovavat...

                                NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 21:57:29

                                Zajímavosti na veletrhu - Biologické centrum AV ČR, v.v.i : https://forfishing.cz/program/?nl_id_list__event_ty​pe=15081

                                  NciciN - Profil | Po 17.2.2020 21:57:11

                                  Bery. >> díky, to bude úplně ideální. ;-)

                                    NMiselino - Profil | Po 17.2.2020 21:54:43

                                    Dnes už se stavělo.