Elling KB Trimaran

Uvítám jakékoliv zkušenosti , poznatky popř. srovnání s jinými čluny ve stejné kategorii.
Autor diskuse: Jirka5 - Profil , 26.11.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ncertbert - Profil | Čt 28.11.2019 15:40:45

Hawk123 >> no vždyť jo ale jsou super😂😂😂😂

    NHawk123 - Profil | St 27.11.2019 22:30:15

    certbert >> To jsou hrozný necky.

      Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 19:51:44

      jochymmarine.com

        Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 19:29:02

        Jirka5 >> no to je ono😀 210x350 cm katamaram 😀

          NJirka5 - Profil | St 27.11.2019 19:26:20

          certbert >> nenapínej:-) něco jsem u tebe viděl v jiné diskusi . Jestli Tě můžu poprosit , hoď mi odkaz do zpráv.

            Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 19:21:37

            Jirka5 >> ta cena za podobné prachy mám něco lepšího teda pro mne 😉

              NJirka5 - Profil | St 27.11.2019 19:13:42

              certbert >> co Tě odradilo?

                Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 18:42:31

                Jirka5 >> koukal jsem na parametry toho člunu a za ty prachy bych koupil něco jiného.

                  NJirka5 - Profil | St 27.11.2019 18:38:44

                  certbert >> hádám že třetí trup mysleli nafukovací kýl. Ale to je jedno , raději bych se dozvěděl něco z praxe .

                    Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 18:32:06

                    Jirka5 >> no když vidím ten člun tak vím jak vypadá katamarán i Trimaran vím ty za to nemůžeš jak to výrobce nazval😉

                      NJirka5 - Profil | St 27.11.2019 16:30:28

                      certbert >> moc nerozumím na co se ptáš.

                        Ncertbert - Profil | St 27.11.2019 12:53:45

                        Jirka5 >> to má být trimarán?😉

                          NJirka5 - Profil | Út 26.11.2019 19:24:26

                          Byl by nějaký tip na 12V pumpu která zvládne vysokotlakou podlahu?