- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na vyvážku.
Zdravím.Nejlépe-spolehlivý, cena max. kolem 4000,- vlasec 0,32-0,35, do 400m. Prosím doporučte, nejlépe dle vlastní zkušenosti, Díky.
Autor diskuse: pava - Profil , 30.10.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
bar12 - Profil | Čt 9.4.2020 22:07:32
Nazdar ja som minuly rok kupil na vyvazku navijak FOX fx13 silonu tam das velmi vela ja pouzivam 0.30 a teda 850m to hravo zvladlo takze vyvazat mozes kam len chces o sa tyka spoľahlivosti zatial som nemal ziaden problém snim len ked budes nahadzovat je to uz riadne velku navijak a ma aj svoju vahu ale to bude len o zvyku
JohnnyR - Profil | Čt 9.4.2020 11:28:05
Zdravím
Prosím vás nemá niekto náhodou skúsenosti s navijakom Spro GTR-X ?
Prosím vás nemá niekto náhodou skúsenosti s navijakom Spro GTR-X ?
Fanda1 - Profil | Pá 1.11.2019 17:03:59
jako tyhle jsou vazne paradni, delaji se myslim i v 7000 verzi - to uz by kapacitu presne pokrylo ;)
https://www.ifish.cz/dam-luxusni-kaprarsky-navijak-quick-6-lc-5000-fd/
https://www.ifish.cz/dam-luxusni-kaprarsky-navijak-quick-6-lc-5000-fd/
Šela123 - Profil | Pá 1.11.2019 13:40:50
Podívej je to takhle jak bylo psáno již dole. Skoro každá značka má teď dobrý většinou černý kaprový naviják za 2500-4000 Kč. Žijeme dnes v konzumním světě kdy se již pořádné držáky nevyrábí a také každý rok je nějaká novinka. V podstatě chybu neuděláš ze žádným a rozdíly jsou malé.Pokud chceš o něco víc a na rybách jsi opravdu hodně a stahuješ olova 200g tak vem Daiwu Emblém nebo tu nejnovější Ultegru14000.. +.Ze zkušenosti kapacita 500 m 0,35 mm ti musí vždy stačit protože nad 300 m je na vlasec blbost chytat a lepší je si na aliexpresu koupit sňůru 0,17-0,22 mm za pár korun a můžeš vozit ...
Kvako - Profil | Pá 1.11.2019 9:39:15
Davep >>
Scepter 12000 nevim zda nekde dnes sezenes.
Na ultegru se vejde vic (ikdyz cena je uplne nekde jinde) , ale zalezi kde bude chytat zda to ma smysl.
Scepter 12000 nevim zda nekde dnes sezenes.
Na ultegru se vejde vic (ikdyz cena je uplne nekde jinde) , ale zalezi kde bude chytat zda to ma smysl.
Davep - Profil | Čt 31.10.2019 23:10:26
Kvako >>
A kolik dáš na ultegry vlasce , kolikátky jakou más velikost cívky?
Na scepter 12 dáš 600 m 35 . Po 19 letech se žádná barva neloupe, zřejmě špatná várka
nebo pokapané dipem .
A kolik dáš na ultegry vlasce , kolikátky jakou más velikost cívky?
Na scepter 12 dáš 600 m 35 . Po 19 letech se žádná barva neloupe, zřejmě špatná várka
nebo pokapané dipem .
Ondrej22 - Profil | Čt 31.10.2019 19:16:14
Ahoj, doporučuji Shimano Big Baitrunner LC 14000 XTB, ale nevím jestli nechceš spíš jen s přední brzdou.
lufi - Profil | Čt 31.10.2019 14:46:34
Ja mám již dvě sezony trochu netradiční kousek - Okuma Coronado cdx80. Mám je čistě na vyvážku, na nahazování nejsou vhodné, protože mají nízkou cívku. Zatím jsem s nimi max spokojen, co se týče cena/výkon, tak asi nejlepší, co jsem kdy měl. Jsou to opravdu robustní navijáky s dostatečnou kapacitou, zvládají bez problému stahování těžkých zátěží na velkou vzdálenost. A co je velmi pozitivní - nekroutí vlasec a dobře ho pokládají (nezadrhává se) :) Jen jsem koukal, že už je asi těžší je sehnat.
pava - Profil | Čt 31.10.2019 14:25:44
Celkem mě zaujaly Ultegra 14000 a nebo levnější Speedmaster 14000. Tak nevím,,,,? Nějaké Shimana mám a jsem prozatím spokojen.
Kvako - Profil | St 30.10.2019 21:07:28
Jeste jsem zapomnel.
Tica Scepter pouze problem s barvou - loupe se.
Tica Scepter pouze problem s barvou - loupe se.
Kvako - Profil | St 30.10.2019 19:42:42
Sceptery (v zaloze) mam taky a jsou fajn, ale taky nevyvezou tolik jako Ultegry.
Okuma 8K a navin vlasce zadna slava a taky byli prej reklamace na rolnicky (viz. fora ze zahranici , kde to maj lidi vic otestovano).
Okuma 8K a navin vlasce zadna slava a taky byli prej reklamace na rolnicky (viz. fora ze zahranici , kde to maj lidi vic otestovano).
PoligoN - Profil | St 30.10.2019 18:38:45
Osobne mam tica sceptery a sluzia bez problemov. Poznam ludi co ich maju aj viac ako 10 rokov a nemaju vyhrady.
Šela123 - Profil | St 30.10.2019 13:41:46
No je toho na trhu opravdu hodně Sonik,Okuma,Mitchell,DAM,Spro,Penn,Mivardi všichni mají podobný kvalitní naviják. Shimano samozřejmě ale kdybych to řešil teď tak vemu také ten Emblém
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











