- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ubývá Vám sil na rybařinu?
Úbytek sil ať už z důvodu přibývajícího věku či nemoci..
A nedovedete si představit život bez rabařiny?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
31x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nsven - Profil | Čt 19.12.2019 11:04:49
A to ještě pořád mají málo... https://www.kurzy.cz/zpravy/522970-poslanci-ministri-premier-i-dalsi-politici-dostanou-pristi-rok-pridano-o-kolik-tisic-kc-si/
Nsumec 1950 - Profil | Čt 19.12.2019 11:00:47
Nsven - Profil | Čt 19.12.2019 10:24:25
Nsven - Profil | Čt 19.12.2019 10:22:26
https://zpravy.idnes.cz/poslaneckeNahrady/seznam.aspx
btw. Obzvláštní kabrňák je Míra Kalouskovic...
Nsven - Profil | Čt 19.12.2019 10:12:43
Takže mi nezbývá než, že musím jezdit na ryby dvoulitrovým benzíňákem, co žere 8 litrů :-)
Ale s těmi rybami máš pravdu.. Za ten peníz co ročně nacpu do papírů, krmení, vercajku, do auta.... bych si mohl nechat letecky zasílat chlazené lososy z Aljašky.. :-)
NKarel K70 - Profil | Čt 19.12.2019 9:36:23
Nbrach - Profil | Čt 19.12.2019 7:40:05
Nsumec 1950 - Profil | Čt 19.12.2019 4:58:07
Nsven - Profil | St 18.12.2019 22:52:37
Andrej jim od ledna zase přidá ranec ...:-)
NDědek - Profil | St 18.12.2019 22:45:28
Nsven - Profil | St 18.12.2019 22:39:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A na cenu také nenadávám, bo umím počítat..
Např. na příští sezonu si koupím územní povolenku za 1450,- + známku za 500,- tedy celkem 1950,-
Tedy mě jeden den platnosti, s možností vyrazit k vodě, příjde na 5,30.-
Letos uzavřu sumář s cca 100 vycházkami, tedy každá vycházka vyjde necelou dvacku..
Za to ti dneska ani nenatočí pivo v hospodě ...
NBulda 64 - Profil | St 18.12.2019 22:19:17
Ta rybařina je tak rozmanitá, pokud se teda rybář věnuje více technikám, že ten čas je tak trochu proti nám :--))
Vůbec třeba nechápu, jak může někdo říkat, že už není co chytat nebo že jsou drahé povolenky a další podobné nesmysly..
Nsven - Profil | St 18.12.2019 21:49:43
Takže to neumím a už to nedoženu..
Ale tahle záležitost se mi také líbí moc. Na bič chytám rád a tedy mi to není cizí .
Jak jsem psal, používal jsem tenkary (koupil jsem je na nějaké burze) jako jemný bič s vlascem a napadlo mě, na ni použít kus šňůry, co mi po muškařině zbylo..ale chytal jsem na červy a hmyz místo na mušky.... na perlíny a tlouště u hladiny, jedinečné :-)
To jsem ještě netušil, že už je to dávno vymyšlené a že nějací Japonci, to dotáhli k dokonalosti.:-)
Tady mají všechno potřebné, tedy biče, šňůry, mušky...a nestojí to svět... možná si udělám na jaro radost ...:-)
https://www.lamafly.eu/TENKARA-c8_0_1.htm
NBulda 64 - Profil | St 18.12.2019 21:31:56
NBulda 64 - Profil | St 18.12.2019 21:22:39
Ještě jsem se k tomu ale nepropracoval..
Nwanman - Profil | St 18.12.2019 19:27:29
Hned mě napadlo několik porovnání . Co je adekvátní-chytit třeba spoustu menších candátů z lodě na přívlač za pomoci echolotu a všechny pustit a nebo děda kterej si svoje dva candáty vysedí a vezme domů?
nebo chytání na francouzkou nymfu s mikronyfama, kde není problém za odpoledne chytit třeba 100ryb a tvrdit ,že jsem si dobře zachytal ale mírových ryb bylo jako šafránu......
nebo závody ,kde se ryby skladují ve vezírku ,zváží a následné pustí-tedy ty,které to přežijou.....
No asi to tak bude všechno pořádku -nikdo neporušil rybářský řád ......
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22053
NDokumenty z přírody kolem vody624
NKutilské jádro MRKu5344
NRybářský retro bazar.16777
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NUdírny a uzení51140
NRetro ...50707
Kde to žije - všechna témata
13:12NDivoký potočák nebo granulák? 60
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












