- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ubývá Vám sil na rybařinu?
Úbytek sil ať už z důvodu přibývajícího věku či nemoci..
A nedovedete si představit život bez rabařiny?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
31x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NBulda 64 - Profil | Čt 24.12.2020 18:03:52
Hodně zdraví, to je nejdůležitější!!! Vše ostatní je podružné 😂😂😂 a není důležité ..
Nejlíp se to pozná, když člověku něco schází a dal by nevim co za to, aby byl fit...
Takže hodně sil a energie do nového roku a pěkné chvilky u vody😉
S tou výzdobou to nepřehánějte!!!
Já jsem letos stromku dopřál bujarosti...
Nmlaďoch - Profil | Pá 17.1.2020 9:37:17
Nsumec 1950 - Profil | Pá 17.1.2020 9:27:18
NBulda 64 - Profil | Pá 17.1.2020 8:14:03
Nbarbusna - Profil | Pá 17.1.2020 7:24:56
NBulda 64 - Profil | Pá 17.1.2020 7:14:01
Po 2. válce to tu bylo zase a v plné síle. Tehdy byl Američan největší zlo.. Dneska si to lidé dělají sami. Neskutečná vlna populismu.. Kdo aspoň jednou denně nepomluví Zemana, Babiše (ne, že by to byli moji favorité) a Rusko, tak je zastáncem starých pořádků. Přitom Angela, různý Gréty a soudruzi z Emeriky- nositelé míru a demokracie- to je dneska v kurzu .... Šílenost !
Nbarbusna - Profil | Pá 17.1.2020 1:28:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 19:08:06
Nsven - Profil | Čt 16.1.2020 15:14:59
Dobře to do nás hustili... :-)
Nbarbusna - Profil | Čt 16.1.2020 15:06:33
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 13:50:24
Nmarmyš - Profil | Čt 16.1.2020 13:49:29
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 13:46:48
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 13:42:57
NDědek - Profil | Čt 16.1.2020 13:42:52
Nmarmyš - Profil | Čt 16.1.2020 13:36:26
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 13:33:54
Nmarmyš - Profil | Čt 16.1.2020 13:30:07
Nmarmyš - Profil | Čt 16.1.2020 13:13:58
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 13:11:44
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 13:07:35
Ještě jsem se svezl na páře :--))
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 13:02:14
Jednou jsem se neudržel a vyfackoval fracka, když začal zametat dřevěnou podlahu v lakovně. Těsně předtím jsem jim ukazoval lakování.
Naštěstí to doma neřekl, jeho máma byla soudružka v parlamentu ...
Nsven - Profil | Čt 16.1.2020 12:50:59
To je ten náš slabikář z roku 1956.
Nejsou tam sice všechny stránky ale i tak dobrý..
Jak jsem psal, že si člověk pamatuje většinou kraviny.. tak tady je jedna, která se váže ke straně 88, která bohužel vyobrazena není..
Šlo o básničku, cca tohoto znění:
"Přijeli k nám z východu,
ze vzdálených krajin,
víte kdo je poslal k nám ?
Přece soudruh Stalin !"
Když jsme se prokousali až k této stránce, vzala soudružka učitelka redispero s tuší, soudruha Stalina každému začernila a dopsala: ...."Lenin"...
http://www.antikwariat.cz/mobile.php?788,cz_zzx24-slabikar-celocerveny-ilustrace-vaclav-junek-hrebejkova-slabikar-vaclav-junek-ilustrace-!!!!!!!-ucebnice
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 11:22:29
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 11:08:11
NDědek - Profil | Čt 16.1.2020 11:05:03
Nevím, jestli bych šel do toho dnes znovu,myslím si, že ne.
Celý život jen samé omezování, buzerace, jednou nohou stále v kriminále a nevděk na koho se podíváš.
Nnadrazak - Profil | Čt 16.1.2020 11:02:51
Já už nelituji nikoho. Je to prosté,každý nadává na nádražáky,policajty a jiné,bereme pomalu statisíce a válíme se na zadku. Dědek ví,o čem mluvím. Nikdo ale nevidí,že tito lidé se snaží ve většině případů dělat maximum aby bylo vše jak má. Těch pracovních víkendů,vánoc a jiných svátků které trávíme místo u rodiny tak v práci,to už nehovořím o nočních.
Jednou jsme se na tu práci dali tak ji musíme brát takovou jaká je a to se vším všudy,tedy i negativy.To není pláč nad rozlitým mlékem jen holé konstatování faktů.
NDědek - Profil | Čt 16.1.2020 10:52:02
Nbrach - Profil | Čt 16.1.2020 10:42:22
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 10:11:01
Když jí vidím, jak chodí od těch dnešních školních spratků utrápená, tak učitele docela lituju. Lidi na tuto profesi mají zkreslené pohledy..
Nsven - Profil | Čt 16.1.2020 10:09:38
Ale ruku do ohně bych nestrčil ... Uměl jsem číst už v předškolním věku a tak jsem tomu asi nevěnoval moc pozornosti. Spíš si pamatuji slabikáře dětí.
Je zajímavé, že si pamatuju každou kravinu ale ze školního období mám poměrně okno..
Možná to bylo i tím, že nejvíc a nejlepší kamarády, jsem měl z ulice.. Tenkrát bylo dětí, jako smetí..
NDědek - Profil | Čt 16.1.2020 10:04:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak, ty stránky nelze zapomenout. Použil jsem ho i u první dcery, když se učila číst. :-)
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 9:59:02
Tehdy se ještě lidi styděli a o takových intimnostech nebylo ve zvyku vyprávět....
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 9:54:03
Nsven - Profil | Čt 16.1.2020 0:39:44
To mi s celou abecedou, přišlo mailem ... Já ze slabikáře pamatuju akorát tu říkanku s Alenkou a pak ještě: "Máma má Danu, my se máme" :-)) Ale to už je taky záležitost pro pamětníky :-)..
NBulda 64 - Profil | Čt 16.1.2020 0:24:49
Nebo máte originály ještě doma??
NBulda 64 - Profil | St 15.1.2020 21:12:04
Ale kde mi zabral nějakej ten dravec, na jakou nástrahu a jakou měla gramáž jigovka, tak to vím přesně :))))
Nbrčkař - Profil | So 11.1.2020 0:04:03
N6964boby - Profil | Pá 10.1.2020 3:45:28
Nu x a - Profil | Čt 9.1.2020 23:26:36
Nmarmyš - Profil | Čt 9.1.2020 23:11:57
Nsumec 1950 - Profil | Čt 9.1.2020 23:08:30
N6964boby - Profil | Čt 9.1.2020 5:42:34
Šel jsem tam z elektrik.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
NDokumenty z přírody kolem vody624
NKutilské jádro MRKu5344
NRybářský retro bazar.16777
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NUdírny a uzení51139
NRetro ...50707
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic


















