- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navijaky na nash scope
Zdravím idem kupovať prúty nash scope 10ft 3lb a chcel by som poradiť navijaky k nim zatiaľ som premýšľal o daiwa catizm 25qda, shimano ultegra 5500 xtd alebo poraďte niečo vy ďakujem... Ide skôr o také rekreačné chytanie zväzové vody sem tam sukromak a ďaleko nehádžem
Autor diskuse: besnota - Profil , 20.8.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
21 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nzaxxx - Profil | Út 14.4.2020 21:22:45
Za mě teda na lehčí kaprařinu a 10ft pruty Penn Slammer v žádným případě. Měl jsem je dva roky. Brzda zkrátit jde, to byla jedna věc co mě vytáčelo těch x otoček než se seřídila ale druhá věc je jejich pomalý převod. Tahat s nima olova z více jak 30 metrů je za trest
NTWIN 69 - Profil | Po 13.4.2020 12:35:46
Bacha San >> To se dá hodit v pohodě.Bez PVA.Já mám ty pruty a navijáky na malé ramena a rybníky.
NBacha San - Profil | Pá 10.4.2020 18:42:21
TWIN 69 >> Normálně s nimi přehodím Labe u nás v Brandýse. Má přesně 83m. Dál s třímetrem nemusím, ale dalo by se:-)
NTWIN 69 - Profil | Čt 9.4.2020 5:13:52
Bacha San >> Slammery 460 a 560 mám na 10ft prutech rovněž.Nezajímá mě vzhled,ale funkčnost.A ta je parádní.Mě se tyhle navijáky prostě líbí.Pouze mám na nich zkrácenou brzdu.
NDulf - Profil | Po 6.4.2020 21:48:22
zedolsi >> neboj taky je mam na 10ft akorat v ci4 a naprosto v pohode.
NBacha San - Profil | Po 6.4.2020 17:27:52
zedolsi >> Mám na 10" prutech Slammery 460 a jsou přesně akorát. Ale chápu, že každému se líbit nemusej:-)
Nzedolsi - Profil | Po 6.4.2020 17:00:31
tak super, uvidim ako to bude sediet na zivo, zatial si teda tie ultegry necham, nebudem ich hned predavat :) len dufam ze sa zmestia do dwarf puzra, to je v podstate aj jeden z dovodov kupy 10ft prutov :)
NLeorim - Profil | Po 6.4.2020 14:48:15
zedolsi >> já dneska koupil 2x 14000 ultegry XTD na 10ft pruty nezdály se mi velký a když bude potřeba dám je klidně na 12ft myslím univerzalní navi
Nzedolsi - Profil | Po 6.4.2020 14:00:04
ahojte, myslíte že ultegra 14000 bude moc veľký na tie 10ft prútiky? plánujem výmenu mojích Dominator X 12ft za Dwart 10ft, tak by som si navi rád ponechal :) ak nie pôjdu z domu a kúpim 5500 :) len či nemáte skúsenosť.. diky
NBobin83 - Profil | Út 20.8.2019 20:27:15
besnota >> Ja měl přesně tu kombinaci! Scope 10ft 3lb a Whisker ss2600 a byla to paráda! Doporučuji!
Nbesnota - Profil | Út 20.8.2019 20:15:48
foxxx >> tie whiskery sú pekné ale to sa mi vidí už ako moc malé
Nmzxy - Profil | Út 20.8.2019 19:03:19
dražím navijáky na ebay, celokovové daiwy z japonska made in japan nebo celokovové penny z USA, nechapu jak jsem mohl cely život kupovat předražené plastové mrdky, vyráběné v čině s logem ruznych značek
Nanakonda - Profil | Út 20.8.2019 18:46:15
Shimano Ultegra 5500XTD nejlepší na 3m3Lb Scope.Je lehoučký a perfekní chod.Mám je a ty Nashe mám také,ale ne Scope nýbrž Dwarf.Navíc bezvadně ladí barevně jsou černé. jako Scope.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...


















