Teplákové soupravy - tipy a recenze

Jaké teplákové soupravy nosíte na rybách a vícedenních výpravách?Vkládejte odkazy, dávejte tipy, pište recenze, jaká je kvalita materiálu, výrobku a jak je hřejivá, tlustá nebo tenká.
Autor diskuse: dosec - Profil , 14.8.2019 všeobecné - ostatní

Šplíchy - Profil | Čt 29.8.2019 17:55:18

dosec >> Jj mám stejnou jen v černý barvě

    dosec - Profil | Čt 29.8.2019 17:53:03

    Šplíchy >> zeptám se máš tam taky ten stejnej štítek značky fruit of the loom?

      Šplíchy - Profil | Čt 29.8.2019 17:26:59

      dosec >> tak snad budeš spokojenej 😀

        dosec - Profil | Čt 29.8.2019 14:42:53

        Šplíchy >> tak jsem si ji koupil taky velikost XL.A asi je každá originál,nebo máme,každej jinak kalibrovaný váhy😊😊😊

          dosec - Profil | Čt 29.8.2019 14:35:18

          tak jsem se nakonec rozhoupal a koupil mikinu od DOC evolution.Jsem překvapen co jsem na ni našel za našitý štítek.Tuto značku jsem měl skrz kvalitu před mnoha lety hodně oblíbenou a ještě nějaký tričko se mě válí ve skříni😊.Čas ukáže jak budu spokojen.

            Šplíchy - Profil | Po 26.8.2019 17:14:45

            Já na ně kašlu. Vím že si jí už příště nekoupím.

              Smrtak - Profil | Ne 25.8.2019 22:43:07

              Šplíchy >> Posli im to do toho DOCu, som zvedavy co by na to povedali.

                drvoštěp - Profil | Ne 25.8.2019 20:17:02

                Šplíchy >> V pohodě👍

                  Šplíchy - Profil | Ne 25.8.2019 20:14:05

                  drvoštěp >> Taky bych to tak čekal

                    drvoštěp - Profil | Ne 25.8.2019 20:11:41

                    Šplíchy >> Tak to beru. Ale podle fotek jsem to pochopil naopak.0,665 velikost M. 0,770 velikost XL. Když jsem zkoukl diskusi😂

                      Šplíchy - Profil | Ne 25.8.2019 19:49:33

                      chendler >> určitě je ta původní že silnějšího materiálu. Otec má tu původní kupovanou cca před 7 lety a má velikost M. Já mám velikost XL kupovanou letos. No a ta starší je o něco těžší i když menší velikost

                        chendler - Profil | Ne 25.8.2019 19:45:51

                        Šplíchy >> myslis lepsi matros??

                          FockeWulf - Profil | Ne 25.8.2019 19:44:59

                          Když teplaky, tak zásadně chlap nad pupek a baba pod kozy. Jiné nebrat, žádně 4x adydas, žádne versače. Teplákáčům zdar!

                            Šplíchy - Profil | Ne 25.8.2019 19:29:30

                            Právě že ne víc váží mikina velikost M kupovaná před cca 7 lety.

                              dosec - Profil | Ne 25.8.2019 19:13:05

                              chendler >> 😊😊

                                chendler - Profil | Ne 25.8.2019 19:10:47

                                dosec >> jedna vazi vic....a je to XL,to je prekvapeni

                                  dosec - Profil | Ne 25.8.2019 18:21:37

                                  Šplíchy >> jaká je pointa?😊

                                    Šplíchy - Profil | So 24.8.2019 22:43:52

                                    drvoštěp >> njn 😀😀

                                      drvoštěp - Profil | So 24.8.2019 22:37:24

                                      Šplíchy >> Porovnávat váhově velikost M s velikostí XL je zavádějící🤔 😂

                                        Šplíchy - Profil | So 24.8.2019 22:18:36

                                        dosec >> Ahoj. Tak mi to nedalo a zvážil jsem původní mikinu velikost M a mojí novou velikost XL. Váženo na ryb váze😀😀 hádej jak to dopadlo??

                                          drvoštěp - Profil | Pá 23.8.2019 13:50:05

                                          cechura09 >> Moje když se chce natáhnout, tak ji vždy zvednu se slovy - a prach utřený máš ?😂 Pak už se na mě valí slova zde zakázaná😂😂😂

                                            cechura09 - Profil | Pá 23.8.2019 12:11:11

                                            drvoštěp >> Kdykoli přijdu z práce a moja leží na gauči, na otázku co dělá , poměrně přesvědčivě odpovídá, že pere.... Nikdy nic žmolkovatý neměla tak jestli se nezanedbává hlavně to ležení....

                                              splavek - Profil | Pá 23.8.2019 11:38:14

                                              Bomber76 >> Studio Bratří v triku:):-):-))))))

                                                esoxboy - Profil | Pá 23.8.2019 10:30:41

                                                chesper >> ovšem já ji dodes mám nostalgie ještě to chce armidasky....

                                                  drvoštěp - Profil | Pá 23.8.2019 9:14:18

                                                  splavek >> Rozdíl je v ceně😭

                                                    Bomber76 - Profil | Pá 23.8.2019 7:42:44

                                                    Ani teplákovka, ani mikina, ale tehdy to byl úlet 😂 Pletla moje máma.

                                                      splavek - Profil | Čt 22.8.2019 22:39:48

                                                      drvoštěp >> Takže otázka spíš zní,: "Je nějaký rozdíl, když si koupíš mikinu u značkového prodejce, kde jaksi za ty peníze očekáváš nějakou kvalitu, nebo no name u větkongu , když ve výsledku jsou stejně žmolkovatě kvalitní"?

                                                        drvoštěp - Profil | Čt 22.8.2019 22:22:12

                                                        dosec >> Taky jsem tušil tuhle odpověď. Tak holt koupíš pračku s programem na šetrné praní a hadry budeš dávat do speciálního vaku😂 Ještě jedna vychytávka, prát hadry naruby.

                                                          drvoštěp - Profil | Čt 22.8.2019 22:19:24

                                                          Pvl >> 😂👍

                                                            dosec - Profil | Čt 22.8.2019 20:22:02

                                                            Pvl >>psal jsem tam,na popud toho jak jsi psal jestli vůbec odpoví😊

                                                              Pvl - Profil | Čt 22.8.2019 20:14:56

                                                              dosec >> To jsem rád , když už jsem přemrknul toho smailíka . Alespoň mnou předpokládaná odpověď vyšla :o§)))

                                                                dosec - Profil | Čt 22.8.2019 19:39:00

                                                                Pvl >> tak jsem schválně do fy.Doc napsal a odpověděli celkem rychle.Sice ve smyslu jaký jsi psal,ale odpověděli.

                                                                Dobrý den pane Dosoudile,

                                                                Lidé na serveru mají pravdu v tom, že materiál je oproti původním mikinám pocitově slabší.

                                                                Gramáž je ale úplně stejná, jenom látka je vyrobena jinou technologii.

                                                                Síla materiálů u mikin EVOLUTION a mikin DOC je zhruba stejná , tyto mikiny se zařadit do skupiny středně silných. Co se týče žmolkování jsou mikiny od všech výrobců skoro stejné.

                                                                U všech závisí na způsobu praní. Pokud je někdo vyváří tak náchylnost ke žmolkům vysoká.

                                                                Většina mikin na trhu je vyrobena z bavlny, která je z vnitřní strany česaná a u těchto materiálů je náchylnost ke žmolkům z vnitřní strany vyšší. Já tyto mikiny nosím a nezaznamenal jsem že by

                                                                jsem měl nějaký problém.

                                                                S pozdravem



                                                                DOC FISHING s.r.o.

                                                                Pavel Hanus

                                                                jednatel

                                                                Tel. +420 777 869 021

                                                                E-mail.: info@doc-fishing.com



                                                                www.doc-fishing.com

                                                                  šmája st. - Profil | St 21.8.2019 19:55:37

                                                                  Šplíchy >> též maximální spokojenost a doufám že ještě nějaký pátek vydrží.

                                                                    Šplíchy - Profil | St 21.8.2019 19:42:03

                                                                    šmája st. >> To jsme na tom stejně. Tu první už ani nevím kdy jsem kupoval a ta byla super.

                                                                      šmája st. - Profil | St 21.8.2019 19:28:23

                                                                      Šplíchy >> Ahoj,tu mikinu mám už tak pět sezon jestli mě paměť neklame, a když tak přemýšlím kdo ví jestli ne dýl..