- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Echoloty Humminbird Helix
Ahoj. Vlastním Helixe a chtěl bych zde průběžně dávat nějaké postřehy které jsem získal.Třeba to někomu pomůže, nebo někdo pomůže mě.
Diskuze je POUZE pro echoloty Humminbird, ostatní mažu.
Díky :o)
Autor diskuse: dukin - Profil , 6.8.2019 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
162x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NMOSPA - Profil | So 10.8.2019 12:47:32
Vlček99 >> napis do sumcariny tohle uz se probiralo x krat zkus dat hledat,
Ps nehraj si na zanskou kdyz nejsi, pis jako chlap
Ps nehraj si na zanskou kdyz nejsi, pis jako chlap
NVlček99 - Profil | So 10.8.2019 12:43:22
Rytíř >>
A který je lepší na sumce?
Nějak i podle článku vtom plavu
Myslím, abych je viděla na dně, nebo jak se zvedají
A který je lepší na sumce?
Nějak i podle článku vtom plavu
Myslím, abych je viděla na dně, nebo jak se zvedají
NVlček99 - Profil | So 10.8.2019 9:07:51
Jaký je rozdíl v označení u humminbird 5
Buď SI nebo DI? Díky
Buď SI nebo DI? Díky
NVlček99 - Profil | Pá 9.8.2019 21:47:41
Ahoj
Jaký Hellix mi doporučíte? Chtěla bych to hlavně na sumce a sem úplná začátečnice
Cena kolem 10000
Děkuji
Jaký Hellix mi doporučíte? Chtěla bych to hlavně na sumce a sem úplná začátečnice
Cena kolem 10000
Děkuji
Ndukin - Profil | Pá 9.8.2019 13:11:45
Pete >> Tak to Ti neporadím..
Mě na echu posledně občas vyskočila hláška že uložené soubory byly přesunuty na kartu. Nedíval jsem se co je a není na kartě, ale zkoušel jsem Autochart.
Však se podívej do echa kolik tam toho máš a jestli to náhodou nejde přesunout, myslím že by to mělo jít.
A nebo to nechej tak a nic neaktualizuj ,😉
Mě na echu posledně občas vyskočila hláška že uložené soubory byly přesunuty na kartu. Nedíval jsem se co je a není na kartě, ale zkoušel jsem Autochart.
Však se podívej do echa kolik tam toho máš a jestli to náhodou nejde přesunout, myslím že by to mělo jít.
A nebo to nechej tak a nic neaktualizuj ,😉
NPete - Profil | Pá 9.8.2019 7:27:32
dukin >> no ja jsem zero kartu kupoval letos v zime a tak je mozne ze tak polovinu WP budu mit v pameti echa. Ted jsem se koukal na popis te aktualizace a neni tam nic kvuli cemu bych ji asi provadel. Tech WP tam mam desitky a stalo to spoustu casu. Idealni by bylo to nejak zalohovat a pak zpet nahrat.
Ndukin - Profil | Pá 9.8.2019 7:24:10
Pete >> No při puštěné nízké frekvenci asi ani mít nemůžeš. 😉 Při hloubce do deseti metrů se asi žádný šum zobrazovat nebude.
To s tom aktualizací pozor. Nevím jestli je nějaká přímo na tvůj typ echa, mrkni na odkaz co jsem dával níže.
Jinak před aktualizací je nutné echolot restartovat takže jestli je más na kartě tak nezmizí, jestli v paměti echa tak pravděpodobně ano.
To s tom aktualizací pozor. Nevím jestli je nějaká přímo na tvůj typ echa, mrkni na odkaz co jsem dával níže.
Jinak před aktualizací je nutné echolot restartovat takže jestli je más na kartě tak nezmizí, jestli v paměti echa tak pravděpodobně ano.
NPete - Profil | Pá 9.8.2019 7:16:52
dukin >> pri te aktualizaci doufam neprijdu o ulozene waypointy?
NPete - Profil | Pá 9.8.2019 6:55:31
dukin >> diky za info, echo mam pres dva roky a aktualizaci SW jsem jeste neudelal:-D. Kazdopadne chytam prevazne na vode s hloubkou do 10 m takze s tim co popisujes problem nemam.
Ndukin - Profil | Pá 9.8.2019 0:21:34
Jestli se nepletu tak max režim a režim mazání pro všechny zobrazení jsou v menu až po aktualizaci SW.
Ndukin - Profil | Pá 9.8.2019 0:18:07
Pete >> Já k echu dostal zero a jen jsem ho vyzkoušel. Nepotřebuju to.
S tou citlivostí... Běžně je přes deset, většinou dvanáct na vodě která vypadá asi takto..
To Si spíše vůbec nenastavuju, s větší citlivostí je obraz světlejší ale zase s větším šumem.
Pomůže pak "režim mazání" v něm trochu chybí detaily, hlavně u klasického zobrazení jinak kreslí dno. U SI a DI to hodně pomůže. Detaily myslím strukturu dna a toho co je ve sloupci. Stromy kameny atd kreslí pořád stejně.
Jinak záleží hlavně na hloubce a frekvenci. Může být bez šumu mega+ do hloubky cca deset metrů. Hlouběji je už moc šumu a obraz tmavne proto přepínám na nižší frekvenci 405-505 při které se obraz hodně zesvětlí. Tu citlivost nechávám..
Je super že nemusím při nastavení vůbec chodit do menu. Citlivost přidám tlačítkem +- a frekvenci měním tlačítkem s fajfkou.
S tou citlivostí... Běžně je přes deset, většinou dvanáct na vodě která vypadá asi takto..
To Si spíše vůbec nenastavuju, s větší citlivostí je obraz světlejší ale zase s větším šumem.
Pomůže pak "režim mazání" v něm trochu chybí detaily, hlavně u klasického zobrazení jinak kreslí dno. U SI a DI to hodně pomůže. Detaily myslím strukturu dna a toho co je ve sloupci. Stromy kameny atd kreslí pořád stejně.
Jinak záleží hlavně na hloubce a frekvenci. Může být bez šumu mega+ do hloubky cca deset metrů. Hlouběji je už moc šumu a obraz tmavne proto přepínám na nižší frekvenci 405-505 při které se obraz hodně zesvětlí. Tu citlivost nechávám..
Je super že nemusím při nastavení vůbec chodit do menu. Citlivost přidám tlačítkem +- a frekvenci měním tlačítkem s fajfkou.
NPete - Profil | Čt 8.8.2019 23:37:33
Jinak jsem zjistil ze vubec nepouzivam Autochart live a pritom to byl jeden z hlavnich duvodu proc jsem sel tehdy do Humace:-) SIckem si najdu hot spoty a pak uz je jen prochytavam podle GPS. Jakou pouzivas nejcasteji citlivost SI?
NPete - Profil | Čt 8.8.2019 23:32:36
dukin >> no koukam ze to MSI je fakt super a rozdil to je. Nasel jsem akorat jednu starsi fotku stare cesty.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














