- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapacita redukcie Shimano Xtd 10000
Ahoj, mám navijak Shimano 14000 Xtd. Chcel by som použiť redukciu na cievku(redukcia 10000), nevie niekto, koľko 0,35mm sa tam zmestí?
Ďakujem
Ďakujem
Autor diskuse: themudzin - Profil , 12.5.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMacron - Profil | Út 24.10.2023 20:27:12
Pánové. Prozradil by mi někdo, kolik dám na ultegru 5500 vlasce 0,22 při redukci na 4500 a 3500? Moc díky
Nmurphyy - Profil | Po 27.5.2019 11:14:15
Dědek >> za mna je to ok, to robili zo zaciatku ze k hlbsej cievke davali plytsiu.
teraz napr u velkej ultegry mas obidve 14000, a s redukciami si volis hlbku podla potreby.
napr ak niekto len vyvaza, tak naco by mu bola plytsia cievka, takto ma 2 a nemusi dokupovat, apod., za mna je to teraz lepsie
teraz napr u velkej ultegry mas obidve 14000, a s redukciami si volis hlbku podla potreby.
napr ak niekto len vyvaza, tak naco by mu bola plytsia cievka, takto ma 2 a nemusi dokupovat, apod., za mna je to teraz lepsie
NDědek - Profil | Po 27.5.2019 9:43:52
Mě udivuje, že v dnešní době, nedělají i plytké cívky, které by se daly dokoupit.
NMiras - Profil | Út 14.5.2019 22:31:32
Vcelku mě překvapilo, že jsem na Ultegru 14000 ci4 s redukcí na 3500 dostal 500m vlasce 0,25mm. Čekal jsem tak max. 300m.
NJirka1976 - Profil | Út 14.5.2019 21:30:44
murphyy >> to same jsem mu rikal . Tou ci4 jsem si sice jen tocil na krame , ale mam z ni dobry pocit a nebal bych se .
Nmurphyy - Profil | Út 14.5.2019 21:17:58
Jirka1976 >> ach jo, tak nech si namiesto tych plastovych redukci namota nejaky podkladovy silon, ked sa boji redukci :)))
a zase, tu nieco hovoris o tice abbyss
nech si len smelo kupi nove ci4 5500>u nich je totiz dobre vsetko, aj tie plastove redukce-nikdy nikomu nevznikol problem, ale ako som dal na zaciatku-tie nemusis pouzivat.. achhh jo :DDD
a zase, tu nieco hovoris o tice abbyss
nech si len smelo kupi nove ci4 5500>u nich je totiz dobre vsetko, aj tie plastove redukce-nikdy nikomu nevznikol problem, ale ako som dal na zaciatku-tie nemusis pouzivat.. achhh jo :DDD
NJirka1976 - Profil | Út 14.5.2019 21:10:20
murphyy >> oni vyrobci vedi proc to delaji . Kamarad si chce kupovat ultegry ci4 5500 , ale ma strach z tech plastovych redukci , aby to pri velke rybe neprasklo . Na tice abyss se mu zkroutila civka ( pritahoval se na clunu k rybe ve vazce ) . Kdyz mi to ukazoval tak jsem myslel ze ji snad prejel autem . Kdybych to nevidel tak neuverim , musel tam byt obrovsky tlak .
Nmurphyy - Profil | Út 14.5.2019 19:24:39
Jirka1976 >> tak tak, ale netreba to porovnavat, baitr. so zadnou brzdou so surfacmi s prednou.
tak aby to nejak odlisili, ze je to mensia ultegra od vacsej 14/10/6tis, tak dali 5500/4500
pretoze ak by isli podla principu tisicky-ze mala ULT by bola 7000, tak by to bolo dost matuce, pretoze aj ULT 10000 mala nahradnu cievku o velkosti 6000.
a potom mala ultegra by bola 7000 a velka hoci s plytsou cievkou 6000?
proste novy mensi typ navi odvodeny od vacsieho>>nove oznacenie velkosti, s tym by som to uzavrel :)
tak aby to nejak odlisili, ze je to mensia ultegra od vacsej 14/10/6tis, tak dali 5500/4500
pretoze ak by isli podla principu tisicky-ze mala ULT by bola 7000, tak by to bolo dost matuce, pretoze aj ULT 10000 mala nahradnu cievku o velkosti 6000.
a potom mala ultegra by bola 7000 a velka hoci s plytsou cievkou 6000?
proste novy mensi typ navi odvodeny od vacsieho>>nove oznacenie velkosti, s tym by som to uzavrel :)
NJirka1976 - Profil | Po 13.5.2019 17:58:55
murphyy >> tak to jo . Stejne je to zvlastni , x aero 6000 ma 0.35 - 240 m a ultegra 5500 by mela byt o neco mensi ale ma napsano 0.35 - 290 m , to je temer kapacita 8000 se zadni brzdou .
Nmurphyy - Profil | Po 13.5.2019 17:54:10
Jirka1976 >> Jirka ale ty zas hovoris o baitrunneroch 10000 so zadnou brzdou :) ano tie tam maju u 10000 380m 0,35mm
u velkokapac. navi s prednou brzdou:ultegra, technium, aerlex a pod je u 10000 udavane 400m 0,35
ale o nic nejde :)
u velkokapac. navi s prednou brzdou:ultegra, technium, aerlex a pod je u 10000 udavane 400m 0,35
ale o nic nejde :)
NJirka1976 - Profil | Po 13.5.2019 6:44:53
Jak pise murphy , papirove ma civka 10000 - 380 m 0.35 , ale das tam o neco vic . Zalezi jak moc to pri navijeni utahnes .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...













