- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox Bivak R Series 1 Man XL Camo
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nbar12 - Profil | Ne 6.9.2020 17:29:33
Njarda85 - Profil | Pá 4.9.2020 23:19:06
NGreysmen - Profil | Pá 4.9.2020 22:33:41
NGreysmen - Profil | Pá 4.9.2020 22:29:46
NŽorbík - Profil | So 25.1.2020 23:01:23
Ndukin - Profil | So 25.1.2020 22:46:53
NŽorbík - Profil | So 25.1.2020 22:08:25
Ndukin - Profil | So 25.1.2020 20:36:46
To je tu běžné..
Každý bivak který má více kolmé stěny s tím bude mít v terénu problém když nebude mít delší přední stěnu než je na úplně rovném povrchu potřeba.
Na videu to na samozřejmě blbě. Ty to taky neumíš postavit atd 😁😉
NColasrumem - Profil | Pá 24.1.2020 20:16:32
Nvalach45 - Profil | Pá 24.1.2020 16:16:03
NColasrumem - Profil | Pá 24.1.2020 15:32:02
Ndukin - Profil | Pá 24.1.2020 13:53:08
Chybí mu tak dvacet centimetrů, to je dost a moc mu nepomůže to, tě tu zadní stěnu narovná.
Takhle si to myslím já no..
Nejlepší je to vidět naživo..
Ale kolega to napsal jasně a to já nechci..
Kolikrát i s tím mým bivakem kde je čelní stěna schválně delší trochu bojuju.
Nroxtidy - Profil | Pá 24.1.2020 13:52:29
Ndukin - Profil | Pá 24.1.2020 13:46:36
Bivaky které mají jen jedno oko na kolík vepředu mívají většinou tu přední stěnu dlouhou akorát na ten rovný povrch. Taková je moje zkušenost. Foxy to tak mají myslím skoro všechny.
JRC od kamaráda to samé.
Já mám dva bivaky jiných výrobců a na rovném povrchu většinou kolíkuju na prostřední oko. Přední stěny mají tři a zadní dvě oka.
Prostě výrobce s tím počítá a přední stěna je o nějaký centimetr delší..
Vybírám teď nějaký bivak s kšiltem, s přehozem, okny i vzadu na přehozu. Kolmé stěny, kšilt tak ať když lehce prší tak nemusím zapínat vchod abych neměl mokrou podlahu...
Moc toho není no 😁
Nvalach45 - Profil | Pá 24.1.2020 13:40:57
NŽorbík - Profil | Pá 24.1.2020 13:32:33
Ndukin - Profil | St 22.1.2020 16:47:32
NMasaj - Profil | St 8.1.2020 18:45:08
Foxe jsem měl loni na čtyřech výpravách a na moje účely splnil vše co jsem od něj čekal. Na krátké víkendovky jezdím dál s Titanem, ale když jedu na delší dobu a potřebuji za deště strčit do bivaku i sedačku a pohodlně si sednout beru Foxe. Bivak je pro jednoho dostačující a super jsou kapsy pod okny na zadní straně bivaku. Výška je také pohodlnější nežli malý Titan. Pro dva bych tento bivak nedoporučoval. Míro jestli chceš víc info tak napiš. Štastný lov v sezoně 2020. Michal
NMíraP - Profil | Út 7.1.2020 14:53:37
NColasrumem - Profil | Po 6.5.2019 17:58:56
NMasaj - Profil | Po 6.5.2019 17:58:50
Děkuji za info. Podobné vlastnosti jsem hledal také. Dnes jsem se rozhodl a koupil jsem ho u Paryse. S věrnostní slevou mě vyšel na 8200kč. Ještě jsem přemýšlel o Trakeru, ale nechtělo se mi vyhazovat skoro dvojnásobek love. Příští týden ho prubnu na sedmidenní akci a doufám, že jsem se neunáhlil. Díkas
Nfoxxx - Profil | Po 6.5.2019 8:49:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Objednával jsem ho z Ravenu, kde vyšel nejlevněji (navíc měli zrovna víkendovou akci na -20%).
Mám ho asi dva měsíce, takže nějaké bližší hodnocení kvality napsat prozatím nemohu...
Pěkné reklamní video na tento model, kde je vše hezky vidět, najdeš na youtube.
Nfheavy - Profil | Ne 5.5.2019 15:21:36
NMasaj - Profil | Ne 5.5.2019 14:39:41
Nfheavy - Profil | Ne 5.5.2019 13:49:37
Kde to žije - kaprařina
14:00NKrátkodobá kaprařina x 9947
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...




























