Kobra - jaká je kvalitní a pohodlná ?

Zkušenosti s Kobrou od firmy Fox, Ridge Monkey?
Autor diskuse: Zmesky44 - Profil , 29.4.2019 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfishmen17a - Profil | So 4.5.2019 0:00:54

Dejv >> Já mám doma dělanou ze záchodové trubky.Z té tenkostěnné.Váha skoro žádná a do sta metrů koule doletí.

    NDejv - Profil | Pá 3.5.2019 20:00:01

    Vzhledem k tomu, že do dnešního dne jsem házel samodomo kobrou z elektrické chráničky a po týdnu házení jsem si pomalu ani nemohl vytřít pr...... a k tomu se přidaly problémy se zápěstím, jsem se rozhodoval pro novou. Letos na jaře jsem měl možnost házet karbonkou od MZ carp. Paráda, lehoučká, lítalo to z ní dobře a ruka netrpěla. Jen ta cena a taky mi vadila ta hlučnost:-/.
    Pak jsem zde kápl na tip na Elnera. Tak jsem to riskl, v úterý objednal a dnes došla. První zkouška pár hodů do pole - lítá to z ní parádně, váha srovnatelná s karbonem, žádný randál a cena třetinová. Takže za mě zatím za 1, uvidím až po nějaké vícedenní výpravě.

      NZmesky44 - Profil | Čt 2.5.2019 11:17:03

      Rohi >> díky,

        NRohi - Profil | Čt 2.5.2019 10:44:45

        Na bazaru je teď ta mamba od MZ

        Jinak teda nevím v co se to rybařina obrací, že si tu přeměřujete, kdo má za kolik výbavu. 😶

          NZmesky44 - Profil | Čt 2.5.2019 6:37:45

          linba >> vypadá to že asi na Štit, brodsky asi termínové nestíháme

            NZmesky44 - Profil | Čt 2.5.2019 6:37:10

            roxtidy >> ne, mimo auto

              Nroxtidy - Profil | Čt 2.5.2019 0:09:15

              Zmesky44 >> nechci byt za rejpala ani si premerovat pindiky, ale to pocitas do ty vybavy za 200k i auto na ryby ne? :-)))

                Nlinba - Profil | St 1.5.2019 23:36:11

                Zmesky44 >> Takže na Broďak jedeš s manželkou , tak ta ti aspoň ukáže jak se chytaj pořádný ryby😁😁

                  NZmesky44 - Profil | St 1.5.2019 21:27:12

                  :-))) já už mám výbavu za 200 sám. Teď ještě zenu

                    Nroxtidy - Profil | St 1.5.2019 20:24:03

                    Zmesky44 >> tak na to že máš 150tis tak máš teda výbavu celkem mizernou :-))) chce to ty kobry aspoň čtyři :-)))

                      Nchendler - Profil | St 1.5.2019 18:44:00

                      Zmesky44 >> ty budes kupovat zene vybavu za 150tis???

                        NB.r.č.k.o - Profil | St 1.5.2019 18:36:41

                        Zmesky44 >> A výbava za 150 000 nachytá jiné ryby, než třeba za 20 000?

                          Nmartonek - Profil | St 1.5.2019 17:00:31

                          Zmesky44 >> 150 je slušný, já to raději ani nepočítám kolik mám v kaprařině :D

                            NZmesky44 - Profil | St 1.5.2019 15:59:40

                            Mám 150tis na výbavu, takže to neřeším teď. Díky za tip

                              Nbacek - Profil | St 1.5.2019 15:52:56

                              Klose >> hele v klidu , jam mam taky plastovou kobru, takze nejsi sam kdo nevydela balik😀. Jinak za ty love by jsem bral asi taky bivak nebo brolly, ale to sem nepatri.

                                NZmesky44 - Profil | St 1.5.2019 14:37:11

                                Se mnou se rozhodla jezdit závody moje žena, tak kupují vše ještě jednou😄😄

                                  Nmartonek - Profil | St 1.5.2019 12:25:03

                                  Klose >> Jasný vis co, já jsem ještě bez dětí, je to snazší daleko.. Jinak stojan od nich nemam, mám Fox Horizon s hrazdama Ranger a botičkama 😂, ale brzo se to změní, až se mi to narodí, už si nebudu vyskakovat

                                    NKlose - Profil | St 1.5.2019 12:00:06

                                    Zmesky44 >> Jestli to bylo na mě, tak jsem psal, že mám za tu cenu bivak :-)

                                      NStrop 330 - Profil | St 1.5.2019 11:56:19

                                      Mivardi carbo stick XL a spokojenost veliká

                                        NZmesky44 - Profil | St 1.5.2019 10:50:02

                                        Říkal jsi, že ji máš doma

                                          Červené karty: Děda Lebeda