Kobra - jaká je kvalitní a pohodlná ?

Zkušenosti s Kobrou od firmy Fox, Ridge Monkey?
Autor diskuse: Zmesky44 - Profil , 29.4.2019 kaprařina - náčiní, doplňky

NKlose - Profil | St 1.5.2019 9:37:16

martonek >> Jako je krásná, ale ta cena je už fakt moc :-))

    NZmesky44 - Profil | St 1.5.2019 7:10:28

    A má někdo od mzcarp stojan ?

      Nmartonek - Profil | St 1.5.2019 0:15:56

      Klose >> Už nejsem ten typ abych to koupil náraz, nasetrim si na to, abych pak nezral 14 dní kořínky 😂

        NKlose - Profil | Út 30.4.2019 23:02:17

        martonek >> Do hajzlu, 2600 za kobru? Ty wolle, za tu cenu mám doma JRC bivak. Mám pocit, že jsem jediný, kdo v téhle zemi nevydělává.

          NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 19:01:35

          jude871 >> diky

            Njude871 - Profil | Út 30.4.2019 18:26:46

            MZ-carp mamba naprostá bomba, mám purple barvu, doporučuji.

              NLádes - Profil | Út 30.4.2019 16:04:31

              Zmesky44 >> já mám natrix ,a neměnil bych,super cobra!

                Nmartonek - Profil | Út 30.4.2019 12:30:24

                Zmesky44 >> já mám mambu jsem spokojen

                  Njarda85 - Profil | Út 30.4.2019 12:05:35

                    NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 11:57:53

                    martonek >> kterou kobru si mám od nich vybrat?

                      NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 11:12:39

                      martonek >> díky, zavolám tam

                        NDeawon - Profil | Út 30.4.2019 11:08:54

                        Já si koupil Delphin za cca 170Kč. Koule s Decathlonu jsem házel nevím 90m? Prostě až k bójce. Parádní nákup, ale pak jsem zjistil výhody carbonové kobry :) Při "souboji" s 2kg kaprem se mi ruka třásla bolestí :)

                          Nmartonek - Profil | Út 30.4.2019 11:01:05

                          Zmesky44 >> https://www.mzcarp.cz

                          Dával jsem za ni asi 2600, skvělá komunikace a hlavně si ji uděláš podle sebe.

                            NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 10:57:51

                            Koukám že dělá i stojany

                              NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 10:54:14

                              martonek >> kolik stojí? A máš kontakt?

                                Nmartonek - Profil | Út 30.4.2019 10:44:59

                                Ahoj, mám udělenou na zakázku od MZcarp, sice je malinko drážší, ale udělá Ti barvu jakou chceš, udělá Ti tam logo, nápis i otvor na koule, aby si to nemusel dávat vrchem. Já jsem s ní spokojený, lítá to z ní parádně

                                  Nkazi54 - Profil | Út 30.4.2019 10:00:24



                                  Mam od Krasy sice drazsi ale lehounka 2Okoule 100m.bez problemu jsem spokojenej cau K.

                                    Nbacek - Profil | Út 30.4.2019 8:44:59

                                    Ahoj ta kobra od Elnera, je lehounká srovnatelná s karbonem a podstatně levnější.

                                      NZmesky44 - Profil | Út 30.4.2019 5:21:23

                                      Pocitově:-))

                                        Njá 2 - Profil | Po 29.4.2019 22:19:46

                                        Zmesky44 >> A rozhodl jsi se na základě rad, nebo ne?

                                          Červené karty: Děda Lebeda