- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská demonstrace a protest proti vedení ČRS.
Vyjadřujte se zde slušně, jinak budou lítat karty ! :-)
Pan Dytrych zastupuje a mluví za celou členskou rybářskou základnu a za všechny její členy......
A) Ano, souhlasím, aby za mě vystupoval p. Dytrych a jednal i za mou osobu.....1%
B) Ne, nesouhlasím, aby za mě vystupoval a jednal p. Dytrych.........95%
C) Je mě to tak nějak jedno........4%
Od 2.4.2019 hlasovalo 84 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NFishky - Profil | Út 19.3.2019 15:16:38
NStupin - Profil | Út 19.3.2019 15:09:47
Ale celkem me zarazilo, jak vlastne volba probehla, jestli je to tedy pravda.
Novy predseda byl zvolen starym koncicim vedenim, je to tak? Cili v podstate "navaznost" stare x "nove vedeni" byla zarucena...? I kdyz moc lidi by se asi ani tak nezmenilo.
NFRANK71 - Profil | Út 19.3.2019 15:07:16
NPedro1 - Profil | Út 19.3.2019 15:03:22
Npotočák 62 - Profil | Út 19.3.2019 14:51:05
NFishky - Profil | Út 19.3.2019 14:46:52
edit: napsal jsem to tak pěkně, že bych si dal líbí, ale nejde to :-D
NDžoncek - Profil | Út 19.3.2019 14:45:14
Nrybomil - Profil | Út 19.3.2019 14:42:51
nic netrvá v světě věčně, ani láska k jedný slečně
jenom Lenin byl vječný, nebo možná v žitný se říkalo ...
Nrybomil - Profil | Út 19.3.2019 14:32:41
i ten fotojakes by to dal ok
Npotočák 62 - Profil | Út 19.3.2019 14:29:23
NDžoncek - Profil | Út 19.3.2019 14:28:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vím, že hodně lidem zřejmě vadí současný předseda ČRS, ale je tam velmi krátkou dobu na to aby něco ukázal nebo prosadil. Mne se samotnému nelíbí, že je politicky angažován, ředitel Městapo Plzeň a ještě předseda ČRS. Na takové pozici by měl věnovat 100% svého času a neřešit věci ohledně MP Plzeň. Nejde sedět zadkem na dvou židlích, takže buď ať dělá A nebo B, ale pokud bude dělat vše zároveň nikdy to nebude mít žádný efekt. Je otázkou jestli je tam pouze jako loutka se kterou bude někdo hýbat jak si řekne nebo si opravdu půjde vlastní cestou. Před volbou předsedy jsem semtam sledoval FB a abych pravdu řekl od nějakého Macha jsem neviděl lautr nic co chce nebo nechce dělat a na čem mu záleží. O to více mne zaráží, že takový člověk byl zvolen na předsedu nejvetšího zájmového sdružení u nás. Měl by tam být člověk co tomu rozumí a nesedí na prdeli v kanclu a řeší odvolání na zákazy parkování a na výkaly od psů v parku.
S tou demonstrací spíše měli počkat, nachystat nějaký program, dát tomu hlavu a patu a pak něco uspořádat. Ale když se něco dělá takto narychlo tak to povětšinou nemá žádný účinek a vznikne chaos. Spíše měli oslovit to vedení které jim leze krkem a najít prostor ke společné děbatě v rámci nějaké ,,demonstrace". Svaz se rozkrádal už několik let lidmi, kteří jsou tam stále na stejných pozicích u korýtek tak nevím proč se s tím nedělalo něco více. Vím, že na Západě nasekal ten Mach špatné věci a celkem si hodně protiřečí a více mne příjde, že vlastně neví co ani dělá a má dělat. DH třeba jezdil po MO nebo ÚS a zjišťoval co by bylo dobré zlepšit nebo změnit, ale niko v autíčku MP Plzeň jsem teda neviděl :))))) Toť názor synka z Moravy....jsem i rád, že tady se zásadní změny nedělají a demonstrovat v Brně, pche víc lidí by skončilo v knajpě, zanadávalo a jelo se dom :)))
Npotočák 62 - Profil | Út 19.3.2019 14:23:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsven - Profil | Út 19.3.2019 14:16:47
Nbjwir - Profil | Út 19.3.2019 13:37:16
Za mě si myslím že je potřeba se znovu vrátit k ČMRS (je nutné mít stejné zastoupení jak Čechy tak i Morava) , rada jakmile něco schválí je to závazné pro všechny a ne že si může každý rozhodnout zda přijme nepřijme atd..
Tohle by nám potom dávalo daleko větší prostor k jednání protože by rada zastupovala opravdu cca 2-4% populace Čr to není úplně zanedbatelné číslo.
Klidně ať ti lidé jsou pořádně zaplacení , ať opravdu nám dělají pořádnou PR co dělají rybáři,čeho jsme společně dosáhli , co děláme , proč to děláme...
A mimochodem v tomto ohledu je demonstrace hloupost , chytám převážně kaprovité ryby , jsem zastáncem pouštění ryb ale tohle je opravdu blbost...
Njá 2 - Profil | Út 19.3.2019 13:24:58
M. Vieweg
Njá 2 - Profil | Út 19.3.2019 13:23:17
NFishky - Profil | Út 19.3.2019 12:56:55
NTarn - Profil | Út 19.3.2019 12:52:09
Nsmike - Profil | Út 19.3.2019 12:45:46
Červené karty: vildaostry
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59871
NDokumenty z přírody kolem vody624
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51141
NSpolek pozůstalých GFC110362
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko - Dřevorubecká klika83025
NČína - objednali ste uz nieco?15729
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413089
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











