Nejvýkonější spodový prut

Snažím se dobrat ke spodovému prutu, jde mi o co nejdelší odhoz. Krmení ve vzdálenostech 130m i dál.

Rady typu "nejvíce ryb se nachytá pod břehem" prosím vynechat.
Autor diskuse: xDanielS - Profil , 30.12.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Njarda85 - Profil | Po 31.12.2018 9:04:20

Zdenal77 >> střední, s velkým mám hozeno 122m.

    Ndrvoštěp - Profil | Po 31.12.2018 8:59:52

    xDanielS >> Tak konstruktivně. Nepsal jsi jestli jsi už někdy házel. Já se přiznám že s velkým sbombem kdy váží plný partiklu +-180g plus aerodynamický odpor a bez větru v zádech to bude u mě maximum (130m) Měřeno laserovým dálkoměrem profi řady.

      NxDanielS - Profil | Po 31.12.2018 8:53:40

      jarda85 >>Hoj, díky. A návin vlasec, nebo pletenka? Nějak nemám na spomb komplet pletenku rád 🤔

        NZdenal77 - Profil | Po 31.12.2018 8:40:31

        jarda85 >> velký spomb?

          Njarda85 - Profil | Po 31.12.2018 8:29:12

          xDanielS - >> Zdravím tě, měl jsem v ruce docela dost spod. prutů a nejvíce mi sedl shim. Tribal TXko, s tímto prutem jsem nejvíce hodil okolo 147m a věřím že se sním dá hodit i dále. Ta vzdálenost byla měřená přes distan. tyče.

            NxDanielS - Profil | Po 31.12.2018 7:32:27

            chesper >> Ok, díky a druhý za NG, který bys doporučil?

              NxDanielS - Profil | Po 31.12.2018 7:28:52

              drvoštěp >> Informace typu "za obzor", "fakt daleko" a pod, jsou mi k ničemu. Stejně tak jako tvá invektiva. Buďto prosím konstruktivně, nebo vůbec. Díky

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.12.2018 23:32:19

                xDanielS >> Pokud umíš číst a chápat co píšu tak hodíš. Ale pokud tě NGT urazilo levnou cenou, tak sorry.

                  Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 23:27:04

                  xDanielS >> to ano jenže to NG čko už asi neseženeš je to poměrně starý prut ktrerý s přehledem strčí spousty dnešních do kapsy co se týče odhozu teď century dělá spoding mashine ( SM ) a ten nevím jak na tom je

                    NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 23:23:18

                    drvoštěp >> Zajímá mě 130+, ne 80.

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.12.2018 23:19:31

                      xDanielS - >> Úplně první hod s prutem NGT Raptex. Opravdu první hod. A byl jsem na 80m. S prutem o libráži 5lb je to i o fyzice a síle. Když si zvykneš tak už to lítá za ,,obzor"😂https://youtu.be/u0aIEHK7i4M Plný návin pletenky.

                        NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 22:48:21

                        chesper >> Takže spíš NGčko, než Trebuchet na velkého Spomba?

                          Nfheavy - Profil | Ne 30.12.2018 22:34:37

                          chesper >> jo chapu,dobry video je dobre videt akce toho prutu pri nahozu.

                            Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 22:30:06

                            fheavy >> měl jsem v ruce tu 5librovku

                              Nfheavy - Profil | Ne 30.12.2018 22:29:17

                              chesper >> dik za info dival jsem se ze ten catapult je jeste v provedeni 8 Lb ale to uz bude asi na jiny zavazi coo??

                                Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 22:26:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                fheavy >> no a porovnání to NG je nejtvrdší prut z těchto 3 chce to více síly a harrison mi přijde podobný s tím sportexem . jinak tady jsem si natočil jak se chová trebuchet při hodu. https://www.youtube.com/watch?v=cka2rQAGnGc příští rok jestli si vzpomenu tak natočím i to NG a sportex ale na ten se musím domluvit

                                  Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 22:18:46

                                  fheavy >> catapult

                                    Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 22:18:33

                                    Vladk >> no v mojich silách to zřejmě nebude

                                      Nfheavy - Profil | Ne 30.12.2018 22:09:56

                                      chesper >> zeptam se na model D.N.A. nebo Catapult ? a porovnani s nize jmenovanymi Harisson TE a Century NG ??

                                        NVladk - Profil | Ne 30.12.2018 22:09:09

                                        chesper >> myslíš že se s tím dá hodíte 200 s koulí? Už dlouho se chci dostat na jedno místo, ale ničím normálním tam nechodím