Nejvýkonější spodový prut

Snažím se dobrat ke spodovému prutu, jde mi o co nejdelší odhoz. Krmení ve vzdálenostech 130m i dál.

Rady typu "nejvíce ryb se nachytá pod břehem" prosím vynechat.
Autor diskuse: xDanielS - Profil , 30.12.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 22:06:44

fheavy >> jo párkrát sem s ním házel má ho kamarád

    Nfheavy - Profil | Ne 30.12.2018 22:03:27

    chesper >> mas zkusenost se sportexem z realu ?

      Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:51:25

      Vladk >> neměřil jsem to ale o kus dál to bylo

        NVladk - Profil | Ne 30.12.2018 21:49:50

        chesper >> o kolik to letí dál?

          Ndeni 79 - Profil | Ne 30.12.2018 21:49:30

          xDanielS >> taky po něčem pokukuji ale cenově se chci držet u země.
          Je Teda pravda ze když mě to zaujalo, tak to je cena 5000,- a výš
          To Tfg se mi už kdysi moc líbilo

            Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:48:39

            Vladk >> jo ale to jsem neměřil

              Nfheavy - Profil | Ne 30.12.2018 21:44:27

              xDanielS >> anebo tenhle https://www.sportex.de/produkte/dna-carp/
              tak nic no )))

                NVladk - Profil | Ne 30.12.2018 21:44:06

                chesper >> skusil si s tím někdy poslat olovo?

                  NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 21:43:27

                  fheavy >> Sportex nechci, ale děkuju :-)

                    NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 21:42:56

                    deni 79 >> To vůbec netuším :-) Asi se už dá koupit za stejný prachy i lepší proutek :-)

                      Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:38:09

                      xDanielS >> líp ti vždy bude létat střední nemá takovej odpor vzduchu

                        Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:37:02

                        Vladk >> no záleží na rukách já s tím hážu 130 - 160

                          Ndeni 79 - Profil | Ne 30.12.2018 21:36:42

                          xDanielS >> to Tfg se dá někde ještě koupit?

                            NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 21:31:08

                            chesper >> Teď hážu velkého s prutem TFG Delta XS a jsem schopen házet na 100m na klip, ale je to makačka. Rád bych velkého na větší :-)

                              Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:28:53

                              xDanielS >> jo je super , ale střední spomb partiklu je akorát to NGčko utáhne v pohodě velkého spomba

                                NVladk - Profil | Ne 30.12.2018 21:27:44

                                chesper >> kolik to hodí?

                                  NxDanielS - Profil | Ne 30.12.2018 21:26:23

                                  chesper >> Na H. Trebuchet jsem se díval, je velice dobře hodnocený.

                                    Nchesper - Profil | Ne 30.12.2018 21:23:09

                                    není to sice jen o prutu , ale z vlastní zkušenosti century NG spod, Harrison Trebuchet spod, Sportex catapult spod

                                      NDědek - Profil | Ne 30.12.2018 21:23:08

                                      myslel jsem, že už máš vybráno...