For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

NDědek - Profil | Út 20.2.2018 22:05:39

Kolouš >> dobřéééééé

    NRadunak - Profil | Út 20.2.2018 21:53:21

    Kolouš >> amen :-)

      NKolouš - Profil | Út 20.2.2018 21:49:28

      Můj názor: Nějak nemohu pochopit rozhořčení místní komunity :-) K veletrhům prostě pěkné holky patří...jeji ukol neni prodat plavackovou bednu za 20k ale polahodit oku... "ošklivých rybářů v maskáčích" kteří odborně poradí tam bylo dost... takže příště klidně dvacet takových 😊BTW ..radeji hezké nohy do praku než jeden ALZÁK..

        Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 20:25:58

        Butchi >> Tak tak.

          Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 20:25:24

          sidneyv >> Je o pár stránek zpátky.

            Nsidneyv - Profil | Út 20.2.2018 19:14:07

            fishmen17a >> ja stále čakám kedy dajú tu foto :)

              Nvundu - Profil | Út 20.2.2018 18:58:26

              Butchi >> kvalitu meho vercajku by mozna mohla ocenit jiz zminovana plavackarka, otazkou je, po kolika panacich bych ji to dovolil :-)))))))
              a nerozciluj se, mrdne ti cevka a budes tahat nozicku....:-)))))))))))

                NButchi - Profil | Út 20.2.2018 18:27:50

                fishmen17a >>
                Na někoho to asi funguje.. Na mě ne, řeším kvalitu vercajku, nikoliv kdo mi ho prodal..
                Nejlepší asi neřešit :-)

                  Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 18:23:08

                  Butchi >> Osobně to nechápu.Že bych si koupil něco jen proto,že u toho stála polonahá ženská.To je fakt ubohé.Když už,tak kdyby aspoň byla v maskáčovém,v rybářském a nevypadala jak domina ze sado maso.Kdyby tam stála v mundůru,zaujala by jistě víc,než jak na té fotce,jako nejlacinější americká coura.

                    NButchi - Profil | Út 20.2.2018 18:06:56

                    fishmen17a >>
                    No jo, kozy a prdele holt prodávají.

                      Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 14:52:58

                      doktor multiplikator >> Taky jsem se divil a zhrozil,když jsem viděl tu fotku.Je to trapné i hnusné.

                        NGTdpcfix - Profil | Út 20.2.2018 14:33:46

                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 20.2.2018 14:19:41 >> to se budeme mit:)musim koupit vic nastrah,snur,prutu u Kubika:Dkdyz ta sezona bude tak krasne prodlouzena...takze musim vic pracovat:D

                          Npetrikveprik - Profil | Út 20.2.2018 14:19:41

                          GTdpcfix >> počkej, brzo přijde Kuba on ten nonstop pro zaneprázdněné vláčkaře co chodí do práce vylobuje :-))

                            NDědek - Profil | Út 20.2.2018 13:33:38

                            jeden3 >> :-)))

                              Njeden3 - Profil | Út 20.2.2018 12:32:51

                              statik >> se pletes :-)))) treba uz v formuli jedna nahrazuji hostesky malejma detma ..protoze to pry byla diskriminace pedofilu,ktere uz nebyvilo se na ty holky dospele koukat,tak jim tam ted vrznou male holcicky a chlapecky,aby se jim to libilo vic :-)))
                              A my predpokladam pujdeme jeste dal,takze cekam za par let misto hostesek tak rovnou transky :-)))

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Út 20.2.2018 12:21:22

                                statik >> skorej mi vadi ten ohoz jak z vychodonemeckeho bordelu v 70' pridemi vulgarny. proti hosteskam nic nemam, castokrat je to jedine na co da pozret v plavackovych stankoch

                                  Nstatik - Profil | Út 20.2.2018 10:23:18

                                  doktor multiplikator >> jo už jsme se poamerikanštili, hostesky s holými prdelemi a kozami a nabízejí prut nebo naviják,který by nikoho nezaujal a to je jediná šance jak upoutat pozornost na zboží a tím pádem zvýšit šanci na prodej.

                                    Njá 2 - Profil | Út 20.2.2018 9:02:44

                                    doktor multiplikator >> To bylo opravdu nevkusné, až nechutné

                                      Nkubas. - Profil | Út 20.2.2018 7:38:58

                                      doktor multiplikator >> Tak tomu rozumím :-)...

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 20.2.2018 6:23:34

                                        kubas. >> no videl som tu obscennost na plavackovej bedni, tak som dal tomu stopku :)))

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro