Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Čt 26.4.2018 10:14:19

Knapík >> ne mám ho v ignoraci,vůbec mi to nepřekvapuje za prvé nezná RŘ za druhé vědomě pytlačí a lže, takže normální stav u kapraře..

    NKnapík - Profil | Čt 26.4.2018 9:02:01

    u x a >> zaregistroval jsi, kterak Ckiller kradl na Balatonu elektriku dělníkům a ještě to drze přiznává ??

      NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 10:11:56

      ExPr3v1t >> to jo, přeci jen, 7kilo to nemá .-)

        NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 10:09:30

        Knapík >> no to jo...já mám jeden starej asi 6m štikáč bambusovej a to je dost podobný tomu, co popisuješ :-) ale jít posedem touň k touni by šlo, ne?

          NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 10:08:38

          ExPr3v1t >> tak či tak, můj prut je spíš na sezení, ta půl hodka plavajdy pod jezem mi docela stačila, zápěstí vcelku skuhralo, abych pak nemusel žádat pana otce o nějaký zákrok :-)

            NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 10:04:37

            Knapík >> já sice jo, ale lóďa nikoliv :-)

              NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 10:00:32

              ExPr3v1t >> ty máš ale bambus dutý, nikoli štípaný ...

                NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 9:18:52

                Knapík >> ale je, já s tim s lóďou lezu po Mži a jde to :-D

                  NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 9:18:08

                  ExPr3v1t >> tak jim dneska dejte, já to testnu zejtra.
                  S tím bambusem je to vcelku náročná rybařina, je to těžký jako prase, na držení v ruce to není ...

                    NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 9:08:17

                    Knapík >> No, to bude určitě v podobě odjezdu na druhou chalupu s prcekm...je to v prdeli, než dostavíme definitině...

                      NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 8:59:36

                      ExPr3v1t >> Schade ...
                      Třeba budeš v pátek rychlej a nějakej čas se povede vyšetřit.

                        NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 8:49:15

                        Knapík >> Tak to je passé, zítra Těšín, pozejtří Brno...v pátek projektant...

                          NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 8:48:08

                          ExPr3v1t >> jestli se bavíme o dnešku, tak Vás v tom nechám samotný, já bych to viděl spíš na zejtřek, má bejt hic a hlavně bych si vzal věci s sebou, abych zas nelítal sem a tam přes město.
                          A dřív už nemůžu vůbec, musím naopak přidat hoďku navíc.

                            NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 8:44:48

                            Knapík >> odpůldne, spíš klidně i dřív...lóďa taky...

                              NKnapík - Profil | Út 24.4.2018 8:43:28

                              ExPr3v1t >> nevím, jestli se to nezaprasilo, po tom včerejšku, ty bys mohl kdy ?

                                NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 8:34:34

                                Knapík >> Tak jak to viděj?

                                  NKnapík - Profil | Pá 20.4.2018 14:37:40

                                  meteor >> dost možná stačí plenka na návazci, háček trochu hlouběji a bezmozek držící prut, co rve rybu z vody jak hovado.

                                    Nmeteor - Profil | Pá 20.4.2018 14:18:31

                                    u x a >> těžko říci... někde jsem četl, že takovou paseku PRÝ dělají právě háčky bez protihrotu.

                                      Nu x a - Profil | Pá 20.4.2018 14:00:37

                                      meteor >> na jezeře Vrbenský má každý kapr takovou držku jako tento,je to sportovní jezero používají ty nejpřísnější nařízení a příkazy ,klinik,podložky, háčky bez protihrotu atd atd. s kaprem se tam rybáři mazlí více než se svojí manželkou ...a jak je to možný..

                                        Nmeteor - Profil | Pá 20.4.2018 12:06:41

                                        u x a >> slušná prasárna... ten kapr by si zasloužil kapří nebe v podobě pánvičky, másla a kmínu...
                                        Ale tohle IMHO není ani tak o pouštění, jako spíš o tom, že někteří rybáři jsou hrozná prasata a zasloužili by zlámat pruty, ruce a nohy :-(