Vlasec na kapry - pomoc s výberom

NSPRO60 - Profil | Po 5.2.2018 9:35:42

není sice na výše uvedeném seznamu, ale já bych doporučil awa shima ion power reflector ... 0,35mm, nosnost 21kg ... naprostá spokojenost ... jen je trošku tužší ... od té doby, co ho používám, nemám důvod ho měnit ...

    NxDanielS - Profil | Po 5.2.2018 7:50:59

    Cronicle >> Podle podmínek. Do sláviček moc ne.

      NCronicle - Profil | Po 5.2.2018 7:44:53

      Strop 330 >> Ahoj, lepšia je šoková šnúra ako vlasec o hrúbke 0,50mm a to z jediného dôvôdu - oveľa menší spojovací uzol a tým pádom to lepšie letí cez očká pri nahadzovaní. Používal som 0,50mm šokový vlasec a oveľa viac sa mi pozdáva šnúra. Používam Armu od Kordy.

        Nkorda2 - Profil | Po 5.2.2018 0:41:23

        Strop 330 >> Jsou tam dvě videa za sebou já používám ten
        poslední z druhého videa je rychlý a spolehlivý.

          Nkorda2 - Profil | Po 5.2.2018 0:09:03

          Strop 330 >> šokovku 0,45-0,50 mm fluorcarbon v uzlu
          drží dobře na spojovací uzly se koukni na
          https://www.youtube.com/watch?v=UQR3OO40RSc

            NSlavíček - Profil | Ne 4.2.2018 20:49:58

            petronel >> Nebudem to resit kazdemu vyhovuje neco jineho vzhledem k tomu ze uz budu jezdit pouze reku tam nenahazuju asi se vratim k tomu extra carpu co jsem pouzival driv. Chtel jsem zkusit jinej s tim etra carpem ve 30 se hur hazi a slabsi nedrzi podle mych predstav

              NSlavíček - Profil | Ne 4.2.2018 20:36:59

              petronel >> myslime oba stejnej P-line ja mel ale bilej uz ani omylem

                Npetronel - Profil | Ne 4.2.2018 20:18:46

                Slavíček >> Tak to teda nevím, jestli myslíme oba ten samý vlasec.. Já mám zelený na všech kaprových a v životě jsem neměl lepší vlasec. Kde se hrabou Sufixy nebo Awa Shimy. Ale proti gustu..

                  NStrop 330 - Profil | Ne 4.2.2018 18:05:43

                  korda2 >> jo tak to je paráda asi vyzkouším za tu cenu se to hodí. Chytám většinou na odhoz tak mě zajímá jak se s ním nahazuje a jak se k němu váže sokovka? Jakou tloušťku používáš díky

                    Nkorda2 - Profil | Ne 4.2.2018 16:38:10

                    Strop 330 >> Ano používám ten vlasec už 3 roky samozřejmě
                    měním každou sezonu.

                      Nmzxy - Profil | Ne 4.2.2018 14:45:38

                      https://www.grundik.cz/cz-detail-136853-silon-na-ka​pry-reflector-300m.html
                      tento používám už několik sezon a jsem spokojen

                        NHokejka776 - Profil | Ne 4.2.2018 14:08:59

                        Awa.......... Reflector 26/28 nejlepší vlasec, krásně drží v uzlu, největší spokojenost a myslím, že nebudu jediný ze spokojených.

                          NKarel K70 - Profil | Ne 4.2.2018 12:30:29

                          Strop 330 >> Já jen,že píšou-průměr 0.25 až 0.29

                            NStrop 330 - Profil | So 3.2.2018 21:12:51

                            korda2 >> zdar pokukuju po něm jak dlouho jsi ho používal opravdu tak drží jak píšou?

                              NKarel K70 - Profil | So 3.2.2018 20:51:47

                              chesper >> Mně se kroutí taky. Ale už to nezachráním.

                                Nkorda2 - Profil | So 3.2.2018 18:47:27

                                Ahoj já mám moc dobrou zkušenost s vlascem zn Master balance-Brown 0,26mm
                                nebo 0,28mm a nenechte se odradit levnou cenou, ne vše levné je špatné.
                                https://www.chytapust.cz/Vlasce-1595/Giants-Fishing​-Vlasec-Master-Balance-Brown-0-26mm-1-1-ZDARMA

                                  NSlavíček - Profil | So 3.2.2018 17:50:21

                                  Erva >> Moje zkusenost je spatna v tomhle smeru nikdy nedelam jednu chybu dva krat . Ale kdyz ti vyhovuje neni co resit

                                    NErva - Profil | So 3.2.2018 17:47:25

                                    Slavíček - Já s ním nemám fakt problém a za sebe nej vlasec , stejně tak starý Celt X Mymetik od Carp Spirit , X2 už stál taky za pendrek .

                                      NSlavíček - Profil | So 3.2.2018 17:43:38

                                      Erva >> Vyzkousel jsem hodne vlascu vsechny motam stejnym zpusobem zadny se nekroutil jako tohle . Pouzival jsem ho 2 mesice pouze vikendy pak letel do popelnice sezonu jsem dochytal s obycejnym zlutym sufixem 1500 m myslim 340 kc proti tomu super

                                        NErva - Profil | So 3.2.2018 17:25:01

                                        Slavíček - Si jej nemůžu vynachválit , mám jak čirý , tak zelený , v průměrech 0,25 mm 0,28 mm , 0,30mm a 0,40mm používám jako šokovku a vše cajk , používám snad 4 roky .....