Vlasec na kapry - pomoc s výberom

Nbambuča - Profil | So 3.2.2018 17:07:33

Slavíček >> já měl zase tu zelenou a slyšel jsem, že ta bílá je lepší... :D jinak nehorší vlasec co jsem měl ...

    NSlavíček - Profil | So 3.2.2018 9:28:53

    viceroy >> Měl jsem stejný problém hrozně se kroutil z navijaku mě několikrát vyllítl hrozný chumel . Měl jsem tu bílou verzi ta zelená je údajně lepší

      Nviceroy - Profil | So 3.2.2018 9:02:00

      petronel >> praskal v ruce kroutil se jak hovado ....

        Nchesper - Profil | So 3.2.2018 9:00:36

        petronel >> že se kroutí jako prase

          Npetronel - Profil | So 3.2.2018 8:59:00

          Slavíček >> Jaké jsou negativní vlastnosti?

            Nviceroy - Profil | So 3.2.2018 8:48:22

            Slavíček >> u mne to samé

              NSlavíček - Profil | So 3.2.2018 8:33:51

              petronel >> Je zajímavý že dost lidí to chválí u mě druhý nejhorší co jsem měl

                Npetronel - Profil | So 3.2.2018 8:20:22

                P-Line Fluoroclear

                  NLukiBoh - Profil | Pá 2.2.2018 13:56:52

                  Máte niekto skúsenosti niekto s GARDNER SURE PRO PURPLE SPECIAL EDITION ???

                    NDATom - Profil | Pá 26.1.2018 7:34:47

                    Tady máte test vlascu. Zacina od 43m:34s https://www.youtube.com/watch?v=SVsVsgBHqLc

                      Nhajetotom - Profil | Pá 26.1.2018 3:16:39

                      Takže třeba ta awashima 0.30mm 12 kg je v tahu? A třeba anakonda 0.30 na 5.7 kg je v uzlu??

                        NSlavíček - Profil | Čt 25.1.2018 20:11:31

                        hajetotom >> Odpověď je jednoduchá. Protože zákazníky zajímá hlavně udávaná nosnost tak proč tam nějaký kilo nepřidat v ranci z vyseni prodeje ?Kdysy byl test na vlasce myslím v kajmanu buď neseděla nosnost nebo průměr nebo oboje Osobně věřím raději něčemu co má napsanou nižší reálnou nosnost než pohádkám .

                          NFalkec - Profil | Čt 25.1.2018 19:19:04

                          Za mě jednoznačně tento. Awa-shima Ion Power 0,32 - 1200m

                          https://www.zbozi.cz/vyrobek/awa-shima-vlasec-power​-browny-carp-0-32mm-1200m/

                            Nviceroy - Profil | Čt 25.1.2018 19:04:20

                            hajetotom >> někteří udávají pevnost v tahu a někdo v uzlu

                              Nhajetotom - Profil | Čt 25.1.2018 17:35:25

                              Chlapy ?? Proč některé vlasce 0,30mm mají místnost 12 kg a některé 0,30 jen 5,4kg???

                                Nclarence - Profil | Čt 25.1.2018 16:14:40

                                Vojc29 >> Podle mne to bude vše z jedné fabriky Gardner,Wychwood atd.J

                                  Nvara - Profil | Po 8.1.2018 20:50:18

                                  Rybar >> o vlascich se tu neschodnem je toho mraky a kazdej ma jinou zkusenost

                                    NRybar - Profil | Po 8.1.2018 20:46:57

                                    vara >> Uz pouzivam len esox raptor teraz , Dunaj...