Vlasec na kapry - pomoc s výberom

vara - Profil | Po 8.1.2018 20:42:56

Rybar >> to se divim,ja s ni uvaz a byl boj to urvat

    Rybar - Profil | Po 8.1.2018 20:40:05

    Karel K70 >> Moznoze, keby som tam ma staru hnedu LESKU, tak to neurve, ale tu awa-shimu vtedy urvala..

      vara - Profil | Po 8.1.2018 20:36:54

      RK >> ale ten pocit znam,koupil jsem si neco na sumcarinu a kazdej druhej den na to koukam a tesime to,pritom to vytahnu az 16:-)

        Rybar - Profil | Po 8.1.2018 20:31:48

        Karel K70 >> Kaprov boillies uz neriesim, nebavi ma sedet hodiny pre zaber.. Skor feeder primarne a privlac sekundarne.

          Karel K70 - Profil | Po 8.1.2018 20:27:29

          Rybar >> Raptora 0.38 používám jako šokáč.Ten má 18.75kg.

            vara - Profil | Po 8.1.2018 20:18:15

            RK >> to asi ne,ale tohle jakoby vylepsovani,nevim jestli to ma smysl,taky jsem to natacel za mokramokra ale fakt jsem rozdil nepoznal,ale kazdej podle chuti:-)

              Rybar - Profil | Po 8.1.2018 19:58:19

              Karel K70 >> Nie som amater...Ta awa shima bola stara, pukla pri zatazi..
              Mam esox raptory 0.29 na dunaji, zatiahnem cievku na fest , taham cez skaly (zlom) 5 kg mrenu, a v poho......

                rehy71 - Profil | Po 8.1.2018 19:54:13

                Rupert >> jo jo.asi tak nějak.

                  RK - Profil | Po 8.1.2018 19:03:14

                  vara >> ale zapominaš, že je potřeba mít z toho návinu dobrej pocit a musíš tomu věřit. Protože to nejni žádná prdel. Ona ta ryba není blbá

                    vara - Profil | Po 8.1.2018 18:18:50

                    Rupert >> taky to neresim,navinu a jedu,nejaky rozdil nebo zlepseni v necem jsem nepozoroval

                      chendler - Profil | Po 8.1.2018 17:17:47

                      Vojtano11 >> jestli chces litani,kup si klidne jeste mensi prumer

                        Rupert - Profil | Po 8.1.2018 17:17:21

                        rehy71 >> Ahoj, každý to namotová jinak, někdo to vůbec neřeší a nedělá s toho vědu. Ale já se snažím dělat vše na 100%. Strojově na prodejně nikdy, vždy doma a v podstatě podle videa, které vložil petulaS. Jen do vody přidám kapku jaru a vlasec přidržuji ve vlhkém hadříku. Špulku s vlascem nechávám ve vodě klidně i celý den, mám z toho potom dobrý pocit a to mi jde.

                          bady1 - Profil | Po 8.1.2018 16:41:46

                          S navíječky jsem u malých navi. neměl problém ale u větších to opravdu po pár odhozech udělá chuchvalec. Jinak u tý AWA-S mě nevyhovuje těch 600m návinu tak prubnu P-Line nebo Shimano.

                            vara - Profil | Po 8.1.2018 16:24:53

                            Mam awu a super,ale musim ji uz nahradit a v jedny dizkusi psal typek,ze dal formax,prej to je z jedny fabriky a supr,hlavne cena je o vic jak polovinu nizsi,toz ho testnu

                              Vojtano11 - Profil | Po 8.1.2018 14:19:33

                              Má někdo zkušenost s tímto vlascem? Chtěl bych ho na letošní sezonu vyzkoušet. Chci 0,28 ať to líp lítá. https://www.chytapust.cz/Vlasce-1595/Awa-S-Vlasec-I​on-Power-Reflector-Carp-600m

                                Pvl - Profil | Po 8.1.2018 13:09:49

                                dosec >> Co jsem slyšel to píšu -- vyjma té plastové cívky na dva kusy . EDIT byla vymotaná až na doraz -

                                  dosec - Profil | Po 8.1.2018 13:06:24

                                  Pvl >> říkam dělá se z toho moc velká věda.Já si nechávám motat i v prodejně a nikdy jsem neměl problém jak s údajným kroucením tak s velkým utažením.A pokud bude někdo mudrovat něco o ukládání vlasce tak ten se pak po namotání z navíječky srovná a uloží správně sám po nahození či vyvezení a následném smotání.

                                    Pvl - Profil | Po 8.1.2018 13:00:27

                                    dosec >> Co jsem slyšel o navíjení (navíječka) vlasec se dost utahuje . V případě plastových cívek díky teplu cívku roztrhne . Viděl jsem jednu plastovku na dva kusy ,ale tam šlo o vyvážku a následné smotávání - a dotahování silonu .Když to vezmu tak je to vlastně stejné jako u navíječky EDIT : u silonu je to opačně -teplo = smrštění

                                      Mifí5429 - Profil | Po 8.1.2018 12:58:52

                                      Tak tak, vlasec hodim do kýble s vodou(davam kapičku jaru),houbičku na nádobí do prvního očka a motám...tímto způsobem jsem motal x krat a žádný problém s kroucenim atd :)

                                        dosec - Profil | Po 8.1.2018 12:54:49

                                        dělá se z toho zbytečná věda