- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nákupy na hiki.cz
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
102x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Npikr - Profil | Pá 11.2.2022 20:07:50
Nmpl - Profil | Pá 11.2.2022 19:27:54
NSpecialista - Profil | Pá 11.2.2022 19:17:13
Jiný nápis, skoro stejná věc. Malé odlišnosti, ovšem ve prospěch výrobku v Německu.
Třeba traktůrek u nás za skoro 100k, v Německu 50k
NSpecialista - Profil | Pá 11.2.2022 16:02:58
Ntomvec - Profil | Pá 11.2.2022 12:28:15
Nkarlak - Profil | Pá 11.2.2022 11:27:48
NŘízek 5,125 - Profil | Pá 11.2.2022 8:33:45
a utíkali by mnohem víc, kdyby se z tý země rozumně dostali, a cílová země měla nějakou formu bezvízovýho styku...
Nkubas. - Profil | Pá 11.2.2022 7:35:30
NSpecialista - Profil | Pá 11.2.2022 6:55:36
Ona ta životní úroveň ........ se dá různě měřit. A taky porovnávat s ostatními. Zrovna tak jen prostý tok času a vývoj lidstva automaticky zvyšují životní úroveň. Navíc si myslím, že ne ve všech směrech se máme lépe (sociální jistoty, čas na své blízké...).
Ale dovolím si ještě krátce reagovat na tuto tvou pasáž: Jinak argumentovat tím, že ten západ se má o dost lépe a diktuje východu, kde hranice byla právě ta železná opona a zároveň tím, že komoušema to určitě nebude...nevím, nevím.
Které státy jsou známy pro ekonomickou migraci? Ukrajinci, Poláci, celý Balkán, Češi, Slováci.... proč neutíkají pracovat za vyšší mzdu Rusové, Číňani...- stále defacto komunisti, nemohou překonat státní hranici? Samozřejmě mohou. Já jen někdy vím, co tady i jinde občas Rus nebo Číňan koupí...
Ano, souhlasím s tím, že se zvedla životní úroveň. Za strašnou cenu. A nikdy nebudeme vědět, jak bychom se měli za starých nebo jiných (ne)pořádků.
Ale ta životní úroveň může být jen to minimum, ve kterém se máme nacházet, aby to lid nevzal do svých rukou.
OK, máme se lépe.. Ale když si vezmeme dalekohled a rozhlédneme se, možná zjistíme, že jsme vlastně uprostřed pralesa...
NBacha San - Profil | Pá 11.2.2022 5:38:20
Ten legální daňový únik mě taky rozesmál zrovna tak, jako povýšení pana inženýra, co to de facto posvětil. Už na vojně platilo "zmrdat, zavřít a povýšit".
NMKulicka - Profil | Pá 11.2.2022 0:35:35
Ntomvec - Profil | Pá 11.2.2022 0:26:44
NMKulicka - Profil | Pá 11.2.2022 0:07:29
Jinak pokud si zajdeš s Helmutem do hospody, tak zjistíš že dost často řeší stejné problémy a nadává na podobné věci jako český Pepík. Co mě ovšem vyděsilo, jsou věci o kterých se defakto bojí mluvit na veřejnosti pokud nemá upito.
Trend růstu dluhu je samozřejmě průšvih, obzvlášť v kontextu toho, že ještě nedávno to nebyla taková trága a hlavně se nesekaly další stamiliardy jako by se nechumelilo. Ale v tom průšvihu je v podstatě komplet celý západ (včetně USA) a nejspíš to dobře dopadnout nemůže.
A ano životní úroveň se tu zvedla a to brutálně. A ano ČR je stále jedno z nejlepších míst k životu v porovnání s drtivou většinou světa. To ovšem neznamená, že by to tu nemohlo být mnohem lepší a že nespíš bude problém to udržet, natož zlepšit.
Nkubas. - Profil | Čt 10.2.2022 23:46:32
Tam těch perliček bylo víc, třeba když "Ministerstvo financí" říkalo, že se v souvislosti s LTO jednalo o: "legální daňový únik".
Ve vyznamovem principu solidní nesmysl:-). Bizar, bizar, bizar, ale 100mld Kč v čoudu :-)...
Odkaz na pořad, doporučuji všem kdo neviděli.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/13811355924-polosvet/
Ntomvec - Profil | Čt 10.2.2022 23:33:29
NSpecialista - Profil | Čt 10.2.2022 23:17:44
A co máme? Lidl, Bauhaus, Baumax, Obi, Hornbach, XxxLutz... a nakonec zlatý krém Dolgit, ten z Německa!! Vždyť takhle to bylo za sociků, vzácnost, něco z Německa. A dneska je to nahlas říkaná reklama...
Firmy nám sem serou výrobky druhé a horší kvality za vyšší ceny, než prodávají vlastním (nad)lidem v 1. jakosti. Celé makroekonomické odvětví jsou napsané a podepsané (děkujeme všem postsocialistickým vládám, které nás zaprodali) tak, že z toho není úniku. Jak chceš něco dohánět?
To je řečnická otázka... možná ti to dojde za roky, možná tvoje vnoučata budou říkat svým vnoučatům, že to je tady v prdeli kvůli komunistům, co tady byli na chvíli před více jak 100 lety...
Víš, to je tak, někdo už dávno ví, že celá ta šaškárna kolem stavby Dukovan II byl tunel o těžký miliardy za projekty. A nic se nikdy nepostaví. No a někdo to neuchopí, ani když to bude číst.
A jaký byl začátek? Komunisti zadlužili naši zem, utáhneme si opasky a za 5, max. 7 let doženeme západ (V.K.st.)
Víš kolikanásobně vzrostlo zadlužení ČR? Ale přece když bychom něco doháněli (i když pomalu), ..........
NMKulicka - Profil | Čt 10.2.2022 22:49:19
Operátoři je jiná story, tam je z principu omezená konkurence a ty ceny u nás jsou nesmysl - tam stát / regulátor dle mého selhal na plné čáře.
Ntomvec - Profil | Čt 10.2.2022 22:47:07
Ntomvec - Profil | Čt 10.2.2022 22:40:06
Jako pochopím, že i tak na tom zastoupení u nás i naši obchodníci vydělávají, ale já s mojí povahou bych poslal celý slavný korporát do prdele a šel se živit něčím jiným. Mě to problém nedělá.
Co se týká třeba telco operátorů, u nás i s naší kupní sílou a počtem zákazníků generují miliardové zisky, ale vůbec jim nevadí, že ve většině ostatních států EU mají na konci fiskálního roku leda tak kladnou nulu. A náš systém (regulátor) a zákazníci jim to umožňují.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NSranda bez nadsázky 🤘10840
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NDokumenty z přírody kolem vody624
NUdírny a uzení51139
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NOpravy a úpravy navijáků5903
NKutilské jádro MRKu5344
Kde to žije - všechna témata
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










