- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proč nejsou rybářská videa na YouTube?
Anketu doplním.
Jaké máte důvody ?
A) Videa si natáčím jen pro sebe a známé,protože nechci ukazovat místa lovu20%
B) Videa natáčím,ale kvalita špatná a nechci se veřejně ztrapnit,proto to nikam nedávám2%
C) Rád bych natáčel a sdílel,ale nemám potřebnou techniku a neumím stříhat video11%
D) Natáčím rád,ale moje úspěchy z lovu nestojí za zveřejnění3%
E) Natáčím rád,ale nenatáčím na rybách,protože pro samé záběry na to nemám čas1%
F) Natáčení na rybách vždy plánuji,ale po alkoholu nejsem schopen udržet kameru v ruce13%
G) Ano na rybách pravidelně natáčím a svá videa pravidelně zveřejňuji na sociální sítě6%
H) Videa nenatáčím,ale když mám možnost,rád se podívám i na amatérské video26%
I) Videa nenatáčím a amatérské video mne nic neříká,ale rád se podívám na profi rybářské DVD11%
J) Uvedu jiné důvody,proč natačím nebo nenatáčím6%
Od 1.3.2017 hlasovalo 88 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nerin - Profil | Út 7.3.2017 15:44:38
Nerin - Profil | Út 7.3.2017 15:33:51
NCannibalman - Profil | Út 7.3.2017 15:09:36
NKlose - Profil | Út 7.3.2017 14:45:22
Nsklo - Profil | Út 7.3.2017 13:14:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.youtube.com/watch?v=0FnXjlmEa8Q
dalo by se to nazvat, jak tu nekdo napsal "uměle přestříhaná srač.. ,hlavně,že tam je top hudba,intro atd." :)
loni sem netocil vubec, letos zase budu. je fakt ze je to krapet omezujici, hlavne pri vlaceni...
NRastislaf - Profil | Út 7.3.2017 11:46:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.youtube.com/watch?v=hAFKLV8mC9g&t=74s
NMISO* - Profil | Út 7.3.2017 8:18:27
Nberco444 - Profil | Út 7.3.2017 8:13:08
A ty čo plánuješ natáčať, akú tematiku, štýl?
Ale súhlasím s tebou v určitom smere, mne sa dosť nepáči na videách tie cesty, obliekanie, uzlovanie a podobne :-)
NJPfish - Profil | Ne 5.3.2017 13:03:00
Nberco444 - Profil | Ne 5.3.2017 11:57:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V prvom rade, si na ryby chodím oddýchnuť, avšak je zaujímavé občas to spojiť aj s natáčaním. V celku ma to baví, "chytiť rybu aj na kameru" a nie len na háčik.
Samozrejme, je za tým veľa práce. Technika na natáčanie je dôležitá, avšak zatiaľ beriem do popredia skôr obsah ako kvalitu záberu.
Samotná postprodukcia a úprava videa je už len na užívateľovi, ak sa tebe páči nezostrihané video - ok, druhému sa to páčiť nemusí. Osobne ich strihám, aby som tomu dodal dynamiku, na druhej strane - rád sa pozriem aj na nezostrihané. (v youtube existuje časť ANALITICS, kde sa dá pozrieť časť "miera udržania publika" a tam je jasne vidieť, čo ľudí na danom videu baví, ktoré zábery si prehrávajú aj opakovanie a ktoré časti ich nebavia).
Kritika je mimoriadne dôležitá - ak je konštruktívna a podložená faktami, tak to môže dotyčného natáčača :D len posunúť! Treba však filtrovať čo si človek zoberie k srdcu, pretože ako všade, aj tu sa nájde pár ľudí, čo budú mrnčať na všetko, mudrovať a vymýšľať si rôzne nezmyselné argumenty - na týchto ľudí si netreba míňať energiu a chuť.
Najdôležitejšia vec je podľa mňa to, aby to človeka bavilo, robil to s ľahkosťou a prirodzene. Tuto je výhoda, ak ide so mnou aj objednaný kameraman (brácho) a niekedy úplne zabudnem že natáča - nie vždy - občas niečo pokrikuje :-) avšak nie vždy chce chodiť :-)
Celé to natáčanie je široká problematika, je sa kam posúvať, je možné si vybrať smer...
Nech to znie akokoľvek naivne, je fajn potešiť rybárov pekným videom - pýtam sa, prečo nie?
Nnofish - Profil | Ne 5.3.2017 9:24:08
NTloušťobijec - Profil | Ne 5.3.2017 9:12:41
NJPfish - Profil | So 4.3.2017 21:59:08
NBohumil.kuna - Profil | So 4.3.2017 21:35:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAt33Mat - Profil | So 4.3.2017 20:43:39
NJervys - Profil | So 4.3.2017 20:20:02
NJPfish - Profil | Pá 3.3.2017 1:30:23
NJPfish - Profil | Pá 3.3.2017 1:21:03
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NKlub fanoušků Trabucco27530
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NPokec - Vranovská přehrada15071
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NRybářský retro bazar.16778
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53891
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











