Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

N1975 - Profil | Pá 30.3.2018 14:04:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Unas rozmrzlo dnes se synem poprve par potazeni jinak nic ale aspon mama oba prvni zapis v povolence a prvni kontrolu porybneho

    NJiryyy - Profil | Čt 29.3.2018 22:40:54

    Letovskej koupak, kretinka a sychotin sou bez ledu..

      NMinimlok - Profil | St 28.3.2018 22:31:58

      Asi nikdo nemáte aktuální foto s bečkárny že?

        NRomejz - Profil | St 28.3.2018 20:28:36

        Nevíte někdo zda už je bez ledu nějaký rybník na Konicku na Prostějovsku?

          NMinimlok - Profil | St 28.3.2018 7:21:50

          pepule83 >> Super :)

            Npepule83 - Profil | Út 27.3.2018 20:28:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Je rozmrznuto, v pátek byly obě pod ledem,Tofa a Sokolovna

              NMinimlok - Profil | So 24.3.2018 18:27:08

              vrbice bez ledu

                NThom Alva - Profil | Pá 23.3.2018 13:43:02

                Dnešní Prýgl, Rokle.

                  NDeawon - Profil | Pá 23.3.2018 13:29:36

                  2015kapr >> To netuším, ale na D1 jsou kolony.

                    N2015kapr - Profil | Pá 23.3.2018 13:06:58

                    Nevíte někdo prosím, jak to vypadá s ledem na D7?

                      NThom Alva - Profil | Čt 22.3.2018 17:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnešní Prýgl - Rokle

                        NTibiik - Profil | Čt 22.3.2018 15:56:01

                        Tlouštíci se vyhřívají pod ledem,asi už se toho jara taky nemůžou dočkat....

                          N1975 - Profil | Čt 22.3.2018 12:51:33

                          nicminebere >> reka krasna ale zanesena dve tretiny je bahno hloubka 30cm a jedna tretina 80cm ale ryby v ni zatim jsou

                            N1975 - Profil | Čt 22.3.2018 12:48:38

                            Minimlok >> hezky to vypada ale co jsem zjistil tak prijezdova cesta je zasypana bordelem tak s autem bude problem nez se to ujezdi

                              Nnicminebere - Profil | Čt 22.3.2018 8:19:41

                              1975 >> Krásná řeka ...

                                NMinimlok - Profil | Čt 22.3.2018 7:11:29

                                1975 >>
                                Super :) vypadá to tam dobře :)

                                  N1975 - Profil | St 21.3.2018 17:34:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Unas cidlina jeste trochu ledu po krajich

                                    Npepule83 - Profil | Ne 18.3.2018 21:39:53

                                    V pátek sem objíždel stojáky kolem Hranic na M.min. s poloviny byly rozmrzlé,otázka zní co s tím udělal současný mráz a vítr. Přes týden udělám další kolečko a uvidím jak se to změnilo.

                                      NPetr64 - Profil | Ne 18.3.2018 16:25:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Minimlok >> Rád bych se vrátil k tomu,že stojáky co jsem viděl kolem Brna jsou rozmrzlý.:o))

                                        NMinimlok - Profil | Ne 18.3.2018 16:20:31

                                        Tak na přerovsku rozmrzlé i stojaky alespoň ty okolo kterých jsem jel