- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kormorán 2017
Petrův zdar.
Kolegové rybáři pokud máte něko fotografie kormoránů hodujících na rybách, fotky okolí a můžete je s číslem revíru zaslat mému kamarádovi, který je použije jako podklad pro svou práci v boji za zachování ryb v našich revírech dalším generacím!!!
Jinak diskuze je otevřena a můžete zde probírat téma KORMORÁN a vše kolem tohodle ptáka.
Kontakt na mého kamaráda pro zasílání fotek a třeba i dotazu na toto téma. Pavel je podle mne velkým odborníkem a přínosem pro náš ČRS.
Ing. Pavel Vrána, Ph.D.
Odborný referent pro životní prostředí, čistotu vod, ichtyologii.
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z. s.
Sekretariát Rady ČRS
Hospodářské oddělení
Nad Olšinami 282/31
100 00 Praha 10
mobil: +420 728 701 379
e-mail: vrana@rybsvaz.cz
web: www.rybsvaz.cz
Kolegové rybáři pokud máte něko fotografie kormoránů hodujících na rybách, fotky okolí a můžete je s číslem revíru zaslat mému kamarádovi, který je použije jako podklad pro svou práci v boji za zachování ryb v našich revírech dalším generacím!!!
Jinak diskuze je otevřena a můžete zde probírat téma KORMORÁN a vše kolem tohodle ptáka.
Kontakt na mého kamaráda pro zasílání fotek a třeba i dotazu na toto téma. Pavel je podle mne velkým odborníkem a přínosem pro náš ČRS.
Ing. Pavel Vrána, Ph.D.
Odborný referent pro životní prostředí, čistotu vod, ichtyologii.
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z. s.
Sekretariát Rady ČRS
Hospodářské oddělení
Nad Olšinami 282/31
100 00 Praha 10
mobil: +420 728 701 379
e-mail: vrana@rybsvaz.cz
web: www.rybsvaz.cz
Autor diskuse: dizlektik fídža - Profil , 17.1.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: TEZAR Profil + martin37 Profil + Hans40 Profil
Dále moderují: TEZAR Profil + martin37 Profil + Hans40 Profil
Jaký je Váš názor na snížení stavů kormorána v naší zemi?
A) Zásadně nesouhlasím-kormorány mám rád2%
B) Nesouhlasím-at si stavy kormoránů vyřeší matka příroda2%
C) Souhlasím pouze s jejich plašením odpalováním petard atd.0%
D) Souhlasím s jejich omezením formou zákonného odstřelu95%
Od 23.2.2017 hlasovalo 176 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
54x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nzdevac - Profil | Čt 16.2.2017 0:20:11
Petr.OVA >> Tak to bych se měl podívat, kdo byl Xaxapa :-) A jak byl vyfakován. Protože jediné, čeho jsem si všiml, nebylo, že by mne někdo vyfakoval, ale že naopak nikdo nebyl schopen smysluplně odpovědět na to, na co jsem se ptal. I když tedy je pravda, že místo odpovědi poslat tazatele do hajzlu, může být v některých kruzích považováno za hrdinství :-) Ačkoliv tedy na mně nemáš názor moc pozitivní, houby na tom sejde. Důležité je, jak se chová svaz, jaká jsou pravidla a jak rybaření funguje. A to, jak vidím, funguje v souladu s mými názory a mými představami o tom, jak by to mělo vypadat a jaké jsou mé nároky a požadavky jako platícího člena. Od výdeje povolenek až po střílení kormoránů :-)
NPetr.OVA - Profil | St 15.2.2017 23:59:07
Výr >> Zdevac je zřejmě reinkarnací Xaxapa. Pokud se podíváš do jeho otázky dva roky staré, najdeš spoustu společného. A stejně jako Xaxapa jej vyfakovali.... :-)
Nzdevac - Profil | St 15.2.2017 23:52:31
Výr >> Ještě si dovolím reagovat na tu tvoji větu "ty si tiež jeden z tých 99,99% tak vlastne vôbec neviem načo sa angažuješ....lebo k veci nemáš zjavne nič.".
Zřejmě jsi nepochopil podstatu. Proč se angažuji, když o tom nevím vůbec nic? Napsal jsem ti to zcela jasně - nepřeji si, aby českou krajinu brázdily houfy pomatenců a stříleli ptáky za peníze. Stačí ti to jako důvod dostatečné?
Zřejmě jsi nepochopil podstatu. Proč se angažuji, když o tom nevím vůbec nic? Napsal jsem ti to zcela jasně - nepřeji si, aby českou krajinu brázdily houfy pomatenců a stříleli ptáky za peníze. Stačí ti to jako důvod dostatečné?
Nzdevac - Profil | St 15.2.2017 23:46:55
Výr >> No vídíš, jaký jsi chytrý :-) Ale tak nějak ti nevěřím, jinak bys nepsal podobné nesmysly. A nebo jsi neuvěřitelně naivní. Nebo frustrovaný?
NVýr - Profil | St 15.2.2017 23:30:30
zdevac >> má pravdu ?...určite áno...len si zabudol napísať kto....:-)
no vidíš....tak už to chodí ...ty si myslíš že píšem "děsné hovadiny"....a ja si myslím že vieš o love kormorána leda hovno a na vojne si asi nebol, lebo tu splietaš čosi o "akci s potřebou nasazení, řízení a kooperace, kterou by možná zvládla tak armáda".....:-)))
Okrem toho vzhľadom na čas, ktorý som okolo kormorána strávil si skutočne objavil teplú vodu tým že si mi objasnil fakt že 99.99 procenta obyvatelstva, je to úplne fuk :-)......ja som na to prišiel asi pred 8 rokmi...keby to bolo totiž inak neboli by sme dnes tam, kde sme.....ty si tiež jeden z tých 99,99% tak vlastne vôbec neviem načo sa angažuješ....lebo k veci nemáš zjavne nič.
Skľudniť nepotrebujem...som celkom kľudný...dokonca ani ty ma nevyvedieš z miery.... :-)
O to že budú vyžrané potoky ba aj niektoré rieky nemám strach...ani pochýb...rybári totiž zväčša myslia presne ako ty. :-)....to som tiež pochopil už pred á 8 rokmi....
no vidíš....tak už to chodí ...ty si myslíš že píšem "děsné hovadiny"....a ja si myslím že vieš o love kormorána leda hovno a na vojne si asi nebol, lebo tu splietaš čosi o "akci s potřebou nasazení, řízení a kooperace, kterou by možná zvládla tak armáda".....:-)))
Okrem toho vzhľadom na čas, ktorý som okolo kormorána strávil si skutočne objavil teplú vodu tým že si mi objasnil fakt že 99.99 procenta obyvatelstva, je to úplne fuk :-)......ja som na to prišiel asi pred 8 rokmi...keby to bolo totiž inak neboli by sme dnes tam, kde sme.....ty si tiež jeden z tých 99,99% tak vlastne vôbec neviem načo sa angažuješ....lebo k veci nemáš zjavne nič.
Skľudniť nepotrebujem...som celkom kľudný...dokonca ani ty ma nevyvedieš z miery.... :-)
O to že budú vyžrané potoky ba aj niektoré rieky nemám strach...ani pochýb...rybári totiž zväčša myslia presne ako ty. :-)....to som tiež pochopil už pred á 8 rokmi....
NPetr.OVA - Profil | St 15.2.2017 23:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vítek >> To nebude nutné, my se jenom postaráme, aby už nezobali nic.....
Nzdevac - Profil | St 15.2.2017 23:06:00
Výr >> Vždyť má pravdu. Píšeš děsné hovadiny. Od začátku do konce. Kdybys neměl v profilu ročník, myslel bych si, že jsi nadšený náctiletý s bujnými sny. Jako první by sis měl uvědomit, že požaduješ téměř celorepublikovou akci s potřebou nasazení, řízení a kooperace, kterou by možná zvládla tak armáda, ne zájmový spolek. A proti postav fakt, že akčoliv to tu vypadá, že Česko problémem Kormorán žije, ve skutečnosti zajímá jen pár lidí. A to část jen proto, že kvůli němu přichází o peníze, a druhou část jen proto, že by ty ryby místo kormorána naháněli pro zábavu oni sami. Zbytku republiky, tedy 99.99 procenta obyvatelstva, je to úplně fuk. To vybagrované koryto je zajímá více, než to, zda tam žije nebo nežije nějaký mník, nebo zda ten pstruh má o pár teček víc, nebo míň. Takže se trochu zklidni, raději mít vyžraný potok, než aby po celé republice běhala hovada, co s vidinou přivýdělku pár korun střílí po všem, co se hýbe.
NTEZAR - Profil | St 15.2.2017 23:05:42
voz >> Ahoj,to jsi zkoušel s tou větrovkou Benjamin Marauder? Oni vyrábějí podobnou i čínani,ale kvalitu neznám.
Nvoz - Profil | St 15.2.2017 22:57:02
Bušák >> A to je velká, škoda, páč doteď se dali kosit na malém prostoru.
Jinak k té větrovce. Střílel jsem s naladěnou na o dost víc než 16J a na 20 metrů dala skrz 7 bombiček od montážní pěny. V osmé diabolka 5,5mm zůstala.
Jinak k té větrovce. Střílel jsem s naladěnou na o dost víc než 16J a na 20 metrů dala skrz 7 bombiček od montážní pěny. V osmé diabolka 5,5mm zůstala.
Nvoz - Profil | St 15.2.2017 22:53:26
Vítek >> Spíš budou muset naučit kormoše, vydry, volavky a podobnou svoloč zobat olovo. Jinak budou znát naše děti některé ryby jen z knížek...
NVítek - Profil | St 15.2.2017 19:46:43
Petr.OVA >> Holt budou muset kormoránobijci naučit rybožravé ptáky zobat konopné semeno.
Notoš - Profil | St 15.2.2017 17:49:29
Výr >> ...to, že Noe vzal sebou na Archu párek kormoránů, tak to tedy posral...Ptal jsem se i J.Krista a ten mi to jen potvrdil...:-))
Červené karty: rover, rikox, zdevac, keltt
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)44999
NUdírny a uzení51136
NAkvaristika4245
NDokumenty z přírody kolem vody624
NSranda bez nadsázky 🤘10836
NRetro ...50707
NORLÍK - volná diskuse240486
NZoologický koutek MRKu.33417
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36015
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












