Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Falen - Profil | Út 6.3.2018 10:23:39

Další kus rozebranej, Zatím to vypadá dobře. Podle toho jak jsem je rozebral, nikde nic nechybělo.

    Falen - Profil | Út 6.3.2018 7:06:07

    Lajnator >> Děkuji za informace. Jak budu v něčem bloudit,tak napíšu. Tady to vypadá,že dokážete poradit. Pokusím se celou akci nějak pofotit.

      Lajnator - Profil | Út 6.3.2018 2:03:53

      Falen >> Zdar, jak píše Míra, stačí jej vyklepnout z druhé užší strany něčím, s menším průměrem než je díra, nýt má průměr 2.5mm. Je z hliníku, takže ho při opatrných, ale dostatečně razantních poklepech dostaneš ven.
      S největší pravděpodobností bude zohýbaný, proto mají mimo jiné kličky podobného typu vůle. Buď ho můžeš po laku vrátit zpět, nebo se dá nahradit např. inbusem, viz fotky, který za mě vypadá trochu více k světu, hlavně se nedeformuje a krásně vymezí případné vůle.

        gibbon - Profil | Po 5.3.2018 20:44:43

        Greysmen >> môže byť, nikdy som lisovanú kľučku netunil

          Greysmen - Profil | Po 5.3.2018 20:38:59

          gibbon >> je to rozlisované přesně obráceně do nalakovaného ramena kličky nasadí madlo s hřídelí a roznýtují v ramenu kličky. Hřidelka samotná má pod madlem větší průměr než v místě kde prochází ramenem kličky . Tímto osazením mají zajištěné to že se čep neroztáhne v kluzném pouzdru medla ale jen v na konci průchodu ramínkem i pri odvrtávání tohohle roznýtování musíš být velmi přesny jinak je klika v ......

            Falen - Profil | Po 5.3.2018 20:28:54

            gibbon >> Tak to prdím, kliku nějak nalakujem. Nebudu rozlisovávat něco, na co už nic neseženu. Jen mne mrzí,že minulý majitel,zapomněl na to že jedno madlo má dva kusance od potkana.Jsou decentní,ale jsou tam.Uvidím,jak to dopadne jako celek,když to bude fajn, tak půjdou do dřeva.

              Falen - Profil | Po 5.3.2018 20:25:34

              pizzamuzik >> Nejsem si jist,jestli mám doma takovej foťák abych to zvládl vyfotit.Krom toho (Drive gearu) je zbytek pěknej,neoštípanej,jen trošku oleštěnej.

                gibbon - Profil | Po 5.3.2018 20:16:36

                Falen >> to neviem, ale predpokladám, že os madla je nalisovaná už pred lakovaním v kľučke a po lakovaní nasadia madlo a roznitujú koniec osy zo strany pod zátkou...

                  pizzamuzik - Profil | Po 5.3.2018 20:13:11

                  Falen >> jestlis rikal ze ti u nich drnci zuby, hod sem fotku prevodu. Pro zajimavost.

                    Falen - Profil | Po 5.3.2018 20:11:03

                    gibbon >> Tak to madlo šikovně zakryji před samotným lakováním.

                      gibbon - Profil | Po 5.3.2018 20:00:08

                      Falen >> ak nebudeš meniť madlo kľučky nič nelisuj, hlavne ak nemáš skúsenosti s takou robotou, zbytočne si potentuješ kľučku. vytiahnuť plastovú krytku vyčistiť odmastňovačom prípadne prefúknuť vzduchom alebo odmastňovacím sprejom pokiaľ z toho nepotečie čistá kvapalina nechať vyschnúť a z každej strany jedna kvapka kvalitného oleja.

                        Leffi - Profil | Po 5.3.2018 19:54:37

                        Dnes jsem taky vzal pixlu toho slimu, tak kdyby nekdo chtel, tak se muzeme domluvit..

                          Huli - Profil | Po 5.3.2018 19:51:46

                          Míra-okoun >> ahoj, dnes jsem to objednaval u vyrobce. Necelych 600Kc i s dopravou vyjde pixla 500g.

                            kkkarlos - Profil | Po 5.3.2018 19:48:07

                            Falen >> Vydloubni plastovou krytku z madla. Pokud tam není, tak bohužel vylisovat i s osou z kliky. Ale dle mě by tam měly být....

                              j.c. - Profil | Po 5.3.2018 19:45:22

                              Lajnator >> taky bych odkoupil

                                Falen - Profil | Po 5.3.2018 19:42:31

                                Tak jsem se do toho pustil. Jen mi neni jasny jak sundam madlo z klicky?

                                  esoxboy - Profil | Po 5.3.2018 19:31:21

                                  feederjaro >> přesňe zkus 7500 lc ty bych řek že jsou dost dobrý sam jsem všechny shima zamňeňil za penn slamer a kapráky za 7500 lc nechal jsem di jen us bait 16let starej

                                    Míra-okoun - Profil | Po 5.3.2018 19:11:46

                                    Lajnator >> Ahoj mám dotaz na kolik by to vyšlo cenově a množství(gramáž).Měl bych taky zájem na odkoupení.Předem díky.

                                      Bambi.SpP - Profil | Po 5.3.2018 19:00:15

                                      Lajnator >> Ahoj,mam zájem jestli budeš objednávat odkoupím

                                        Calex - Profil | Po 5.3.2018 17:48:44

                                        jircek >> Je to stará modelářská finta....Určitě existujou spešl přípravky, dnes koupíš všechno. :-)))

                                          Červené karty: Matyášek