Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Njircek - Profil | Po 5.3.2018 17:36:46

Calex >> Dekuju za typ Libore..takže když petrolej smicham s aktivním uhlím a prefiltruju, tak mám hotovo? To aktivní uhlí na sebe něco z toho petroleje naváže? Kdyžtak napisu sz, at tady klukům nezasekavame diskusi :)

    NCalex - Profil | Po 5.3.2018 15:36:04

    m@rťas >> Určitě...Ale utři je potom dosucha, jinak lepí. A budeš tam, kde jsi byl s filcovejma lamelama...........

      Nm@rťas - Profil | Po 5.3.2018 15:29:27

      Byla by tato vazelina vhodná na karbonové podložky
      https://www.mz-racing.net/103245-teflonova-vazelina​/

        NCalex - Profil | Po 5.3.2018 13:27:06

        jircek >> Čistím přefiltrovaným petrolejem. Dělal jsem s tím i staré koleje u modelů. Dřív se to kupovalo za drahý peníze z venku......Pak jsme přišli na to, že je to obyčejnej petrolej smíchanej s aktivním uhlím a přefiltrovanej přes savé papíry. Tahle tekutina už potom nesmrdí. Nemám strach, že mi to někde smeje nějakej nápis a můžu to dělat doma, protože to nesmrdí........Použitej špinavej znovu smíchám s uhlí, přefiltruju a použiji to znovu.

          NHuli - Profil | Po 5.3.2018 11:23:16

          kkkarlos >> tak uvidime, jak to bude dlouho trvat. Dnes rano jsem to objednaval.

            Nkkkarlos - Profil | Po 5.3.2018 10:25:28

            Huli >> ahoj, bohužel nemám. Mě tu malou tubu přivezla dcera přímo z anglie...

              Ngibbon - Profil | Po 5.3.2018 9:26:47

              Calex >> neštandartne uložené vymedzovacie podložky v rozpisoch dielov nebývajú uvedené, tiež som ich už našiel na rôznych miestach, je to kus od kusu, naposledy jeden kus pod jednou zo skrutiek na uchytenie jednocestného ložiska zarážky spätného chodu (5447) bez nej sa prepínanie zadrhávalo, ložisko asi nebolo v rovine, dal som ju naspäť a všetko ok.

                Ngibbon - Profil | Po 5.3.2018 9:13:36

                jircek >> áno aj na odmastenie resp. umytie ložísk od starého maziva.

                  NHuli - Profil | Po 5.3.2018 8:33:38

                  kkkarlos >> ahoj objednal jsem to primo od vyrobce jak si radil, mas zkusenosti s dodaci lhutou u nich, abych vedel, kdy cekat balicek :)

                    NCalex - Profil | Po 5.3.2018 6:47:40

                    Lajnator >> Ahoj, jedná se o průhledný slaboučký silonový podložky 2298. Byly přilepený vazelínou zvenčí futer..... Pod zarážkou 7604 byly taky dva kusy.. Bylo jich tam celkem 6ks, ve schematu jich ani tolik není. 2409 na konci červový hřídele před futrem tam nebyla vůbec.....:-))) Nejvíc jich bylo pod jednocestným ložiskem.. Šrouby uchycení jednocestnýho se do ní nevešly....Připadá mi to, že se tam přilepily při výrobě.:-)))) V manuálu nejsou ani zakreslený....

                      Njircek - Profil | Ne 4.3.2018 21:29:57

                      gibbon >> A používáš to i na odmaštění ložisek?

                        NHuli - Profil | Ne 4.3.2018 21:19:33

                        Lajnator >> ahoj, dekuju za nabidku. Pokud bys ji mel navic doma, tak ji rad odkoupim. Jinac bych si ji objednal :)

                          NLajnator - Profil | Ne 4.3.2018 21:14:52

                          Huli >> Ahoj za sebe, nemam moc dobrou zkušenost s vazelínamy na bázi silikonu, netuším proč, ale velice rychle na sebe vážou vlhkost, vazelína hrudkovatí a stává se z ní "lepící" pasta. Lepší jsou výrobky na bázi teflonu, například uvedený Slime slug reel grease.

                          Co se týče této vazelíny, jsem schopen ji objednat víc, jestli máte někdo zájem, teoreticky mohu držet "sklad". :-) nicméně mi to přišlo zbytečné, když si to každý umí objednat sám ;-) když tak sem napište a podle toho jí objednám...

                            Nkkkarlos - Profil | Ne 4.3.2018 21:11:59

                            Huli >> nemusíš to brát z ebay, můžeš přímo od výrobce (dodavatele?)
                            http://www.hobbylubricants.com/slug-slime.html

                              NErva - Profil | Ne 4.3.2018 21:09:41

                              Huli - Není zač , je opravdu výborná 😀

                                NHuli - Profil | Ne 4.3.2018 21:07:32

                                Erva >> jsem na to koukal na ebayi. :( to me mrzi, ze to tady nesezenu, ale asi to tam objednam. Koukam, ze to tu preferuje hodne lidi. Dekuju za radu :)

                                  NErva - Profil | Ne 4.3.2018 21:04:50

                                  Huli - Už ten název tu proběhl :Slug Slim ,jen u nás nejde bohužel koupit .

                                    NHuli - Profil | Ne 4.3.2018 21:01:25

                                    Erva >> to jsem nechtel slyset :(. Pouzivam ji cca dva roky, je pravda, ze jsem na ryby temer pres leto nejezdil. Mas na doporuceni neco lepsiho? Pokud to neni tajemstvim :)

                                      NErva - Profil | Ne 4.3.2018 20:55:52

                                      Huli - Tahle vazelína při krapet vyšších teplotách mění konzistenci a začíná téct .

                                        NHuli - Profil | Ne 4.3.2018 20:35:41

                                        Ja na mazani pouzivam PanOil silikonovou vazelinu s teflonem a jsem spokojen. I cena prizniva. Tuba za 90Kc

                                          Červené karty: Matyášek