Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

kubah - Profil | Pá 3.7.2020 16:00:18

statik >> těžce mimo.

Naopak Matyášek zde rád radil a všem...

Jenže byl konkurentem zde - a zdejší to má těžce komerčně.

A právě na základě té červené byla založena nová diskuse, kam mohou všichni !

https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=759705&page=1

    statik - Profil | Pá 3.7.2020 15:03:34

    clarence >> to bude asi proto,že dělal asi machra a Lajnatorovi došla trpělivost, tak ho ze svého vlákna odstranil,nic jiného za tím nebude.Myslím že Lajnator to zdůvodnil a neudělal to pro nic za nic.

      clarence - Profil | Pá 3.7.2020 11:50:39

      Jakube mne by to taky zajímalo za co má redku.J

        hajetotom - Profil | Pá 3.7.2020 3:04:09

        Ahoj, za co má ten Matýasek červenou kartu?? Měl jsem u něj jednou navijáky, a vše bylo v pořádku :) tak mě to zajímá 😂

          kaprus - Profil | Út 16.6.2020 17:15:13

          MíraP >> Díky moc.
          No v tom Polsku by to mělo být v klidu. Kdyby nee, ozval bych se teda..
          Ještě jednou díky všem.

            MíraP - Profil | Út 16.6.2020 10:01:21

            kaprus >> Mám skladovací box v Německu, není problém to poslat tam a odtud ti to pošlu na tvoji adresu. Více klidně SZ.

              statik - Profil | Út 16.6.2020 8:33:31

              kaprus >> tak zkus kluky kteří v Německu dělají jestli by to pro Tebe nemohli koupit, myslím tasovická vydra nebo někdo kdo tam dělá,ale je třeba se zeptat ,víš jak to je líná huba hotové neštěstí.

                kaprus - Profil | Po 15.6.2020 22:07:36

                statik >> chlapik mi odepsal na dotaz o ceně a tak.
                Je to neuvěřitelně snadné a levné. Mají tam i cívky na novější Shimana, taky vemu.
                Jenom nechápu proč gugl takové obchody nezná a podsouvá komerční hovna pořád dokola☹️. Najde toho víc v USA jak v Polsku, přitom mají snad všechno. A to na něho zkouším různé finty. Marně...
                Němec do Česka neposílá.

                  kaprus - Profil | Po 15.6.2020 16:20:35

                  statik >> To nejde... To by se ztratilo... Po cestě..

                  Na poštu🥺

                    kaprus - Profil | Po 15.6.2020 16:09:31

                    SławomirJ >> Dobřee! Díky.!!
                    Já sem fakt nemohl nic najít a hledal sem dlouho!
                    Neumím to no☹️

                      statik - Profil | Po 15.6.2020 14:10:35

                      kaprus >> tak teď bys měl pánovi SĽ,awomirJ poslat flašku,je to vyčerpávající odpověď na ten Tvůj dotaz .

                        kaprus - Profil | Po 15.6.2020 8:05:29

                        Nevěděl byste aspoň někdo kde najít schéma. Nemůžu nic najit, ani krabicu od reelu.
                        Diik

                          kaprus - Profil | Pá 12.6.2020 6:31:42

                          Chlapci co kupujete ND na Shimano..
                          Nevíte jestli a kde by se dal sehnat komplet hlavní převod na twin power 1000 fc? Nebo nakounahradu z jiného modelu?
                          Díky za jakýkoliv tip.

                            kaprus - Profil | Pá 12.6.2020 6:28:54

                            Vik >> nějaký obchod poblíž není?

                              Vik - Profil | So 6.6.2020 20:18:48

                              Zdravím pánové,měl bych takovou prosbu, nemá někdo z Vás aero technium 12000 xtb mgs?Vím,že pasují matice cívky na power aero xt,xsa,xta,spin power.Chtěl bych zkusit,zda nepasují i cívky.Vzhledem k tomu,že jsou nedostatkové zboží,tak hledám alternativní řešení.jsem ochoten přijet a zkusit ji nasadit na power aero.Jsem od Olomouce.Prosím jen případné Moraváky,do Čech se mi opravdu na otočku jezdit nechce.
                              Děkuji Viktor

                                coatnick - Profil | Út 12.5.2020 8:16:39

                                marry.24 >> tak jdi urcite do toho, u XTD to takhle funguje a vymenu zvladne i takovej mrmlas jak ja. Poslu ti SZ.

                                  marry.24 - Profil | Út 12.5.2020 7:53:34

                                  coatnick >> nemám tam karbon podložky, nemám s tím zkušenost proto bych chtěl vyzkoušet ty matice.

                                    coatnick - Profil | Út 12.5.2020 7:36:54

                                    marry.24 >> promin laicky dotaz, jaky ma ta matice smysl, kdyz s karbon podlozkami to mas na pul otacky, kdyz to prezenu tak z polohy na candata do polohy na krev tak 3/4 otacky?

                                      marry.24 - Profil | Út 12.5.2020 7:20:32

                                      Greysmen >> zkusím normark jestli odpoví, jestli jdou u nich koupit

                                        Červené karty: Matyášek