Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NSpecialista - Profil | Pá 20.3.2020 13:58:59

kkkarlos >> jo, vím že jsou takový reely, ale není tohle náhodou na obyč. Tlustoše?

    Nkkkarlos - Profil | Pá 20.3.2020 13:57:23

    kubah >> to je jako stříbřit zlato ;-)

      Nkkkarlos - Profil | Pá 20.3.2020 13:50:24

      Specialista >> u některých přidej nulu, a už jsem dělal dva kde ty nuly bys musel přidat 2 a něco málo navrch. Nevěřil jsem v tu cenu sám, a přece se za tu cenu prodali ...

        Nkkkarlos - Profil | Pá 20.3.2020 13:42:55

        Calex >> ty se směješ, ale i to už jsem dělal. Zákazník chtěl opravit kousek nohy navařením a při tom zachovat patinu ... 😉
        První foto s nalomeným kouskem nohy, další dvě po navaření a opracovaní a poslední dvě po laku a umělých otlucích...

          Nkkkarlos - Profil | Pá 20.3.2020 13:36:38

          kubah >> tady jde o to že, v té době se nerezové šrouby vůbec nepoužívali...

            Nnekut - Profil | Pá 20.3.2020 11:00:38

            Calex >> Děkuji Ti, pobavil jsi mne, to je teď potřeba. Řeknu Ti, ať chci nebo ne, leze to na mozek......................

              NSpecialista - Profil | Pá 20.3.2020 8:34:42

              kubah >> lidi se začínají nudit.. Tak jdou do detailů i u navi za 600,-.

                Nkubah - Profil | Čt 19.3.2020 22:02:58

                I nerez se dá poniklovat či pochromovat.......

                A zrovna u šroubku řešit originalitu - no...

                  NCalex - Profil | Čt 19.3.2020 20:03:00

                  nekut >> Zdarec dědku, je rozdíl tuning a věrohodnej repas.......Při věrohodným repasu musíš ještě ještě na správných místech trochu odřít barvu a udělat tomu patinu.😃😃

                    Nnekut - Profil | Čt 19.3.2020 19:57:24

                    Tedy, chlapi, a já si naiva myslel, že se repase starých navijáků dělají tak, aby vypadal a fungoval. Jinak si myslím, že buď tam dám originál šroubek v podstatě vyrobený v té době podle v té době platných standardů, nebo tam dám něco, co vypadá stejně. Cokoli vyrobené nedávno, by tedy vlastně byla asi diskvalifikace pro - a teď nevím, jestli případný prodej, nebo vystavení. Páni, jsem asi úplně vedle....... Taky koukám na svého Tapa Tlustoše, jestli ho mám repasovat.

                      Nstatik - Profil | Čt 19.3.2020 19:51:42

                      Calex >> jé to jsem si nevšiml.

                        NCalex - Profil | Čt 19.3.2020 13:51:25

                        statik >> Zdarec Míro.....Víme o nich, jsou ale nerezový.:-))) Na navijáky od p.Rouska dát nemóžno. Jinak hlava šroubu je dobrá.....Po 16.3.2020 23:06:55

                          NLadas78 - Profil | St 18.3.2020 19:52:13

                          Když jsem sháněl šrouby do navi tak mě překvapilo železářství Rousek v Praze v nerezu super výběr ,délky ,hlavy co si můžete vymyslet jinak sem tam něco je i v modelařině ale za 1. Většinou na objednání 2.ceny jak z vesmíru

                            NCalex - Profil | St 18.3.2020 15:53:15

                            Éčko:-) >> 2ks originál šroubku s poštou 300- 400Kč. Anglie....:-))))))))

                              NCalex - Profil | St 18.3.2020 15:38:10

                              Éčko:-) >> Zdarec, už jsem si vyrobil. Šroubky se vyráběly, byla na to i norma..Hlava čočkovitá nízká s drážkou, průměr hlavy 4mm, stejný jako u M2, současný M2,5 mají 5mm..Je to atyp, venku se vyrábí ale cena je vysoká, vyplatí se to vyrobit sám....

                                Nkkkarlos - Profil | St 18.3.2020 13:49:30

                                nekut >> jak psal Liborn, zvětšit to na M3 jde. Mám to vyzkoušené, jen ten naviják pak ztrácí na historické i cenové hodnotě.

                                  NRastislaf - Profil | St 18.3.2020 10:46:20

                                  Ahoj, poradil by někdo jaké cívky pasují na Shimano BIOMASTER GT? Případně pokud by někdo měl doma ty originální v pěkném stavu, tak je rád odkoupím.
                                  Díky moc za info.

                                    Nkaprus - Profil | Út 17.3.2020 19:19:10

                                    Calex >> 👍

                                      Červené karty: Matyášek