Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 12:17:49

Matyášek >> 6000 nebo 8000....tyhle dvě velikosti maj stejný tělo a zřejmě i rotor.... ale ještě to kámoš nafotí a budu vědět i přesně, kolikatka to je... :o)

    NMatyášek - Profil | Pá 16.8.2019 11:53:55

    Piskořík >> jaká je velikost toho navi? Dej se fotku celého navi 😉

      Ndukin - Profil | Pá 16.8.2019 11:51:51

      Matyášek >> tichučko 🤫

        NMatyášek - Profil | Pá 16.8.2019 11:51:10

        dukin >> Ojéje 😛😁

          Ndukin - Profil | Pá 16.8.2019 11:39:15

          Já bych se toho možná chopil, otázkou ale je jak tam drží ten drát překlapěče..

            Ndukin - Profil | Pá 16.8.2019 11:38:15

            kkkarlos >> A neházel pak trošku (brutálně) ten naviják? 😁😉

              Nkkkarlos - Profil | Pá 16.8.2019 10:17:41

              Piskořík >> já si to na svých Quantumech dělal z nerezu. Originál byl z nějakého plastu a vydřela se mi v něm drážka od vlasce, když dobře nesklouzl na rolnu...
              Jak už bylo psáno, koupíš to jedině v komplet s obloukem, nebo potom někoho šikovného se soustruhem ;-)

                Nstatik - Profil | Pá 16.8.2019 10:17:00

                Calex >> jenže ten to bude chtít poslat na opravu celý naviják,pochybuji o jeho vstřícnosti poslat překlapěč a nezaúčtovat si práci za servis,kdysi jsem po něm chtěl takovou vymezovací plastovou trubičku s osazením do Spherose a on ať mu to pošlu celé,že má servis na opravy a ne na posílání náhradních dílů,tak snad se polepšil,ale nevěřím tomu.Já jsem řešil prasklou krytku tak,že jsem si je udělal z tvrzeného duralu jako jeden kus vcelku ,ten plast je tlakově nalitý na kovový trn,takže asi by ani nešel vyměnit,nějaký zručnější soustružník by to sfouknul,je to sice hra se setinami ale jde to.

                  NCalex - Profil | Pá 16.8.2019 9:31:19

                  Piskořík >> Tak to od něj není hezký, to je napřesdržku, origo jedině Kancler...

                    NCalex - Profil | Pá 16.8.2019 9:30:13

                    Piskořík >> Kolikátka? Kupuje se to i s obloukem...

                      NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 9:27:36

                      Calex >> Starý Aera... baity... :o)

                        NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 9:26:59

                        kubah >> To není moje.... sehnal jsem tu kamarádoj starý baity Aera a prodávající týpek se o tomhle jaksi zapomněl zmínit... :o)

                          NCalex - Profil | Pá 16.8.2019 9:19:16

                          Piskořík >> Celý komplet, na co to vůbec máš?

                            Nkubah - Profil | Pá 16.8.2019 8:58:14

                            Piskořík >> nemáš chlastat :-P
                            Pak nebudeš padat :-P

                              NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 8:52:03

                              Zdravím.... :o)

                              Nevěděl by někdo, kde sehnat tuhle krytku?

                                Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 17:08:29

                                Colasrumem >> jo je to plus.

                                  NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 16:29:24

                                  fheavy >> přesně tak, tam je to spíš o kvalitě a plynulosti, brzda je tam celkem dlouhá, ale to že to mají už v základu je super.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 16:23:08

                                    Colasrumem >> jo zaubery nemam ,ale ty nemaji nejak kratkou brzdu co jsem melteda v ruce ty novy modely na jaře na srazu.na druhou stranu nejde vzdy jen odelku ale taky o plynulost a tu carbontex zajistuje lepsi jak filc to zase jo.

                                      NColasrumem - Profil | Ne 11.8.2019 16:19:24

                                      fheavy >> já třeba používám Zaubery a ty je mají z výroby:o)

                                        Nfheavy - Profil | Ne 11.8.2019 15:49:01

                                        Calex >> no jde to i tak,ale mužu řict že u tech mensich navijaku ten efekt zkracene brzdy až tak moc nefunguje,zkrati se to jen o malo narozdil od tech vetsich navijaku jako je ultegra 5500,je ta taky dano jemnejsim zavitem/stoupani/

                                          Červené karty: Matyášek