- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zakaz stanovani - soukr.pozemek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NRockwell - Profil | Út 16.8.2016 16:16:02
Nmedák - Profil | Út 16.8.2016 16:12:05
Nmedák - Profil | Út 16.8.2016 16:07:09
Nmedák - Profil | Út 16.8.2016 16:01:25
Nsven - Profil | Út 16.8.2016 15:58:42
Pravda nebývá pěkná... proto ji lidi neradi slyší..
Jistá forma komunismu existovala už v prvobytné pospolné společnosti, dodnes existuje u některých přírodních kmenů a rovněž v kibucech v Izraeli. http://wwwold.ekovesnicky.cz/svet/kibuc_clanek_koktejl.html
Nakonec kde jinde, když komunismus je židovský vynález, že.. :-)
Stačí vzpomenout jeho kmotry Marxe, Engelse, Trockého, Zinovjeva, Kameněva, Uljanova - Lenina, Kerenského, Rathenauea.............................................................................................
U nás byla jen jistá forma socialismu. Jeho obrodu v roce 1968 v socialismus "s lidskou tváří" vítala a podporovala na svých demonstracích drtivá většina československých občanů. Stejně jako prvního tajemníka ÚV KSČ Alexandra Dubčeka..
Lidi mají, když se to hodí, případně nehodí, velmi krátkou pamět..:-))
Lidi nechtěli v roce 1968 kapitalismus ale socialismus s lidskou tváří, s komunisty v čele.......
Velmi doporučuji místním diskutérům, tento dokument shlédnout...
https://www.youtube.com/watch?v=0uXleSbfv74
Nmarmyš - Profil | Út 16.8.2016 15:46:15
NPřemas - Profil | Út 16.8.2016 15:31:06
NRK - Profil | Út 16.8.2016 15:27:08
Jenom,jestli chápu dobře,ten komunismus nebyl nikde.Proste utopie.
Teď jsem se vrátil z Dánska.Tam je možná to,co by se mohlo blížit něčí nirvane.Progresivni daň,ktera vyústí v sociální jistoty.Synator tam studuje. Na studentske ubytovně(prostě byty,jak víno) bydlej Dánové zdarma a ještě dostanou ranec,aby měli na benzín ,žrádlo,pivo a marjanku.Muj syn,kdyz odpracuje 40 hodin měsíčně _ jakákoliv brigáda,tak mu to jako cizákovi hodí cca 40000,- čistá ruka.Ale to je na delší debatu.....
NBacha - Profil | Út 16.8.2016 15:02:38
Stále tvrdím dvě věci. Každý politik by měl prokázat, že se uživí lopatou a měl by mít minimální IQ 120...... a ne plzeňská práva za půl roku.
NRK - Profil | Út 16.8.2016 14:15:43
Nelze srovnávat komunismus s demokracií. Víme to všichni.Proste to, co tu bylo, i když se může vlivem přesýpacích hodin nikomu z nás zdát,ze to bylo v něčem ,,fajn", bylo špatné.Nemá se cenu trumfovat v jednotlivých atributech té či oné doby.
Jestliže dnesní doba nenahrává netalentovanym, pracovitým, poctivym,pravdomluvnym,lidem bez ostrých loktů atd., tak to ještě neznamená, že doba minulá byla lepší(nebo horší),protoze nahrávala lidem netalentovanym,lemplum,nepoctivcům,lhářum,pokrytcum,lidem s ostrými lokty, ale i pracovitym,talentovanym, všeho schopným.V tom se asi nezměnilo nic.
Myslím si,ze každá doba byla a je v něčem špatná, ale srovnávat by rozhodně neměli zastánci totality,byť by měli plno argumentů.Uz jenom proto,protoze by to nebylo rozhodně fér a hlavně by se mohlo ,,pošlapat" něco, co si spíš zaslouží úctu.Kazdemu jistě vytane na mysli pár příkladů.
Ono se fakt stačí ohlédnout na ,,evoluci" zmíněných systémů a její výsledek a průběh a asi není potřeba zadne oponentury.
Tim spíš, ze to za nás udělá současnost,protože si nynější systém sám sobě řeże větev na které sedí. Ale to pořád neznamená,ze se budou a mají vracet staré pořádky.
Myslím si, že frustrace z nečeho, co se nám momentálně příčí, vede kolikrát k extrémním myšlenkám,ktere by u konkrétních lidí,kteří je vyslovili nenašly v debatě s chladnou hlavou opodstatnění.
V podstatě mluvím i o sobě. Kolikrát jsem už chtěl volit ,, reformované,,. , škoda, že se nikdo z nich nevyjádřil rozumě k minulosti.Alespoň pokrytecky. Ale voni ,,nejsou pokrytci" a na to bacha......
Každopádně ale musím uznat,ze se mi do mých třiadvaceti let nežilo s komančema špatně.Moc jsem nešpekuloval,holky byly hezký a pivo dobrý.Matura dopadla a měl jsem po vojnê, co víc si přát?
Ale proč se teda emigrovalo tam a ne sem? Sorry,kromě Deana Reeda😃
NBacha - Profil | Po 15.8.2016 21:23:02
A co se stanování týče, není k rybařině potřeba...a pokud se někde zakazuje, pok hlavně proto, že lidi jsou občas dobytek.
NPřemas - Profil | Po 15.8.2016 21:21:59
Ntoughpower700 - Profil | Po 15.8.2016 21:18:54
Ndrvoštěp - Profil | Po 15.8.2016 21:18:25
Npizzamuzik - Profil | Po 15.8.2016 21:16:23
Npetrikveprik - Profil | Po 15.8.2016 21:13:26
Nsven - Profil | Po 15.8.2016 21:12:19
Ryby se chytaly do setmění a pak se šlo do hospody nebo k mamině. Neměli jsme mobily ani PC, zato jsme měli spousty kamarádů a přátel, kteří nehamtali prachy a měli na sebe vždycky čas :-)
Nmarmyš - Profil | Po 15.8.2016 21:11:31
Nad Evropou se stahují černá mračna s čmoudy,USA tahá rakety na hranice Ruska,mladí mají minimální šanci,že se dožijí spokojeného důchodu. Vzpomeň si jednou na má slova.
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLithiové baterie - srovnání1546
NKulinářská úprava kapra120
NDalešice ??8160
NATTs hlásiče a ATTx příposlech519
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NFox - není to předražené?1080
NProdukty firmy Sportcarp179
NCentury CQ 11' 2,75 lb305
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











