Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | So 29.10.2016 13:58:47

tuzemak >> vsak to z te zóny je! Takže, říkás, stejný jak trubec, jo? Co 50 hodin, to jeden potah😀!

    tuzemak - Profil | So 29.10.2016 13:48:04

    Palio >> na Nákle dřiv zapustiš kořeny,než chytneš kapra...teda pokud se nedostaneš do zóny pro boilisáky,tam je uzavřená skupina,tam sa muže cokoliv,tam RS nikoho nezbuzeruje..

      Palio - Profil | So 29.10.2016 13:44:43

      Vetesnik.J >> to nevím, ale zas kdo maká, tak tam nemůže vysedavat cely dny😉

        Vetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 13:41:51

        Palio >> ja ne ale info mam.totky sazej ale ty odsezene dny nez prijde to ne.

          tuzemak - Profil | So 29.10.2016 13:36:53

          Palio >> tam asi nemaji moc přirozeny potravy..

            Palio - Profil | So 29.10.2016 13:36:28

            tuzemak >> jo, bral bych te, bylo by o čem kecat aspoň a natlačili bysme do hlavy😉

              Palio - Profil | So 29.10.2016 13:34:58

              tuzemak >> na trubcu ty mrdky porostou 10 let, nez budou mít aspoň miru

                tuzemak - Profil | So 29.10.2016 13:22:53

                Palio >> nech si čvachtat.D nepotřebuješ závoznika?by sme někde po cestě mohli i nahodit.😃😃😃

                  Palio - Profil | So 29.10.2016 13:21:01

                  tuzemak >> snad jo, ted zrovna tlačim do hlavy v motorestu U Husara krutí játra s amerikama😜

                    tuzemak - Profil | So 29.10.2016 13:20:06

                    Palio >> já u toho vysazování jednou náhodně byl,čekat pár let,než ta ryba vyroste by se mě nechtělo...

                      Palio - Profil | So 29.10.2016 13:15:33

                      Vetesnik.J >> ty jezdis na Naklo? Vždyť tam sazijou fotky big carpu porad😏!

                        tuzemak - Profil | So 29.10.2016 13:15:15

                        Palio >> to už zvládneš levou zadní.D

                          Palio - Profil | So 29.10.2016 13:12:38

                          tuzemak >> tak to jo. Já mám před sebou 400 kilaku🙄. Ted už teda jen 150😎.

                            Vetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 10:14:20

                            Palio >>vsak to nezere skoro nikde co vim. At je to Trubec. Jih. Naklo nebo Podebrady.

                              tuzemak - Profil | So 29.10.2016 7:08:36

                              Palio >> já už vty zasrany práci su hodinu.D ale bez nervů,je tu zatim pohoda.😄😄

                                tuzemak - Profil | So 29.10.2016 7:07:49

                                Palio >> zrovna sem na to myslel,pokud jedeš 1-2 do měsice,nedá se očekávat,že ti ryba poleze na břeh,u mě to byla haluz,že se to tak stalo.D Ale jezdit tam často,krmit a nic,to je už na pováženou..

                                  Palio - Profil | So 29.10.2016 7:03:44

                                  tuzemak >> nic, valím do té zasrané práce, mám zas nervy:o))

                                    Palio - Profil | So 29.10.2016 7:02:56

                                    tuzemak >> no ono už tak dva měsíce je úplně jedno, kde sedíš! Zubr chytá na mělčině, druhej na hloubce, Michal to obchází a má spoustu známých domorodců a má informace z první ruky. Krmí si flek pomalu dva měsíce a jestli mu to vzali dvě mrdky...

                                      tuzemak - Profil | So 29.10.2016 7:00:32

                                      Palio >> na povolenku je ještě čas.o))

                                        tuzemak - Profil | So 29.10.2016 6:59:47

                                        Palio >> hmmm tak to je špatny..ty hloubky sou asi zaklety,a na pléčinách šmejdi jen násada.o))

                                          Červené karty: Jirka1976