Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N"VÁZA" - Profil | Ne 30.10.2016 10:06:12

tuzemak >> Jo kdyby źrali jak my tak chytáme na jednu. Krkovička s bůčkem,ovar v paprice,klobásky...

    Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 10:00:44

    "VÁZA" >> kdo nežere,stojí proti nám.DDD

      N"VÁZA" - Profil | Ne 30.10.2016 9:56:59

      RST >> Musijó žrát na zimu aby přežili. Ale to se říká i dole na jihu a tam celý jezero bezkontaktní.

        NRST - Profil | Ne 30.10.2016 8:51:16

        "VÁZA" >> Na Trubcu nésó rebe, psal Pálio.......

          N"VÁZA" - Profil | Ne 30.10.2016 8:32:27

          Tak návrat z D7. Přijeli jsme o den dřív jelikož v úseku 1.5 km za tři dny jeden kapr 65 a druhej 20 cm. Totálně mrtvá voda a bez potahu. Kapři trčijou ve sloupci a nemají zájem o krmení. Borci tam byli od úterka a dva cény. Už to tam trvá měsíc tento stav. Musím se zahojit na Trubcu.

            NVetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 20:31:14

            Palio >> Kdyby jsi viděl co tam dnes utíkalo lidí tak by jsi se nedivil :D

              N-bedna- - Profil | So 29.10.2016 20:25:26

              Palio >> Však si viděl,že se tam jel jen okoupat.V Blatci asi neteče voda.Na ryby příště.:-):-):-)

                NPalio - Profil | So 29.10.2016 20:05:16

                Vetesnik.J >> aha, tak to jo. Tak to se celkem divim, ze Vaza bali, planoval to na 4 dny a on vetsinou z boje neutika! To uz je teda co rict!

                  NVetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 19:48:43

                  Palio >> kdyby bida, ale uplný mrtvo, ale všichni. Prostě nežerou. Já už jsem doma a Váza psal že to taky ve 20h balí že neudělali záběr. Chytávám jak je hráz od Pasohlávek k mostu na Brod. Za vodárkou.

                    NPalio - Profil | So 29.10.2016 19:40:28

                    Vetesnik.J >> a co na Musove, bida? Z ktere strany tam chytavas?

                      NVetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 19:26:59

                      Palio >> Jo ty klištata to byl v letě boj o tom žádná, bez pořadnýho repelentu jsem tam taky nevlezl. No tento týden tam chci mrknout. Tak jsem zvědavej jak to pujde. Od konce Srpna jsem tam nebyl.

                        NPalio - Profil | So 29.10.2016 19:06:13

                        Vetesnik.J >> Michal tam chodíval a pokaždé po něm lezlo x klíšťat, tak se na to vyprdl a chodí na stranu od silnice. Musel brát antibiotika, protože měl náběh na borelku.

                          NVetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 19:03:21

                          Palio >> No moc lidi tam nechodí protože každej druhej je shnilej až se jim boří prsty do báchora, a představa procházky je pro ně nerealná :)) ale pár stálích tam chodí.

                            NPalio - Profil | So 29.10.2016 18:51:05

                            Vetesnik.J >> pod lesem jde taky hovno, navíc nemám zájem o boreliozu a mít na sobě x klíšťat:-). Kdyby to tam tak bralo, jak tvrdíš, tak tam chodí x lidí!

                              NPalio - Profil | So 29.10.2016 18:50:45

                              tuzemak >> asi fakt někam na sádky:-)

                                Ntuzemak - Profil | So 29.10.2016 14:24:09

                                Vetesnik.J >> to sem čekal,že to pisnes...asi se to musi zkusit i tam..

                                  NVetesnik.J - Profil | So 29.10.2016 14:22:06

                                  tuzemak >> na trubec pod les to je jednoducha odpoved :)

                                    Ntuzemak - Profil | So 29.10.2016 14:13:20

                                    Palio >> ale kam zajed,aby si člověk slušně zachytal,toť otázka...asi někam na sádka.D

                                      NPalio - Profil | So 29.10.2016 14:09:54

                                      tuzemak >> ji, tak to nebrat🙂

                                        Ntuzemak - Profil | So 29.10.2016 14:00:33

                                        Palio >> ta zóna je prokletí...na Nákle sem byl naposledy předloni,něco jako Trubec na hloubce..

                                          Červené karty: Jirka1976