Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | So 29.10.2016 6:57:30

tuzemak >> bejvaly tam časy, kdy jsem přišel, nakrmil 30-40 kuliček cobrou a do třech hodin začaly záběry:-). Ale momentálně stejně nevím vůbec, co bude, takže bůhví, jestli budu mít příští sezonu vůbec nějakou povolenku.

    Ntuzemak - Profil | So 29.10.2016 6:55:33

    Palio >> ty tam jezdiš častěji než já,takže mužeš posoudit,já tam byl bohužel jen 2x,jednou super,podruhy špatenka,takže si stěžovat nemůžu,páč dělat závěry ze 2 návštěv nelze,ale.....no tak to je dosti špatny,4 záběry..

      NPalio - Profil | So 29.10.2016 6:54:48

      tuzemak >> nevím, ale kdybych letos vůbec na Troubky nejel, tak jsem o nic nepřišel:o). Zvážím vůbec povolenku na 2017:-)! To má být teoreticky soukromý revír a letos jsem si nejvíc zachytal akorát tak na vydrancovaným svazu :o). Mluvil jsem s lidma okolo a třeba Zubr mi říkal, že měl 3-4 záběry za celou sezonu:o)

        Ntuzemak - Profil | So 29.10.2016 6:23:46

        Palio >> takže sem o nic nepřišel..kua ty ryby sou letos divný,asi ty zimy nezimy jim dávaji zabrat..

          NPalio - Profil | So 29.10.2016 6:21:40

          Včera zas kulový a podobně na tom byli všichni dokola:-). Michalovu pejskovi zjevně chutnalo mé bojlí v soli. Mít s sebou kilo, tak asi požere všechno:o)

            NVetesnik.J - Profil | Pá 28.10.2016 16:51:18

            "VÁZA" >> na co se šmarja kopete kdyz jste cisti od vcera :)

              Ntuzemak - Profil | Pá 28.10.2016 16:20:16

              "VÁZA" >> tak su zvědav kolik ryb tu hygienu přežije.D

                N"VÁZA" - Profil | Pá 28.10.2016 15:02:47

                Proběhla higiena. Voda 10 stupňů,dá se :-D

                  N"VÁZA" - Profil | Pá 28.10.2016 14:16:18

                  Musím to dat po jednom. Signál...

                    N"VÁZA" - Profil | Pá 28.10.2016 14:13:10

                    Je to dobrý,zatím nic a přišla návštěva. Pan Vetešník s "tetou" :-) :-) :-) Super a teta dostala na cestu :-) :-) :-) :-) :-)

                      Ntuzemak - Profil | Čt 27.10.2016 10:06:19

                      Palio >> mam už pracu doma naplánovanou...

                        NPalio - Profil | Čt 27.10.2016 8:11:07

                        tuzemak >> co máš zítra v plánu, Jeňo? Nechceš dojet na Trubec zalapat? Fídřík zas provětrat?

                          NPalio - Profil | St 26.10.2016 7:57:51

                          Taky vám beró:-)?

                            NPalio - Profil | St 26.10.2016 6:35:43

                            "VÁZA" >> mesel? To je co:-)?

                              N"VÁZA" - Profil | Út 25.10.2016 22:46:08

                              Palio >> Jo tak to náš pravdu. No nic prubneme celodenní rybačku
                              pod meseL. :-)

                                NPalio - Profil | Út 25.10.2016 6:39:42

                                "VÁZA" >> jak pro koho. Jiní tam mají svoje pravidla:o)

                                  Nsynnebes - Profil | Po 24.10.2016 22:21:26

                                  Palio >> díky

                                    N"VÁZA" - Profil | Po 24.10.2016 22:01:18

                                    Palio >> A trubec je hájenej celoročně...:-) :-) :-)

                                      Červené karty: Jirka1976