Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec" | MRK.cz

Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Po 24.10.2016 19:59:35

synnebes >> od 22.10 do 5.11. včetně - hájeno

    Nsynnebes - Profil | Po 24.10.2016 10:46:54

    Palio >> díky a jak je to prosím s tím severem

      N"VÁZA" - Profil | Ne 23.10.2016 20:46:58

      Vetesnik.J >> Snad přijdou k rozumu a začnou zobat. Dost se ochladila voda a teď by měla být stabilizovaná tak snad se to zlepší,uvidíme.

        NVetesnik.J - Profil | Ne 23.10.2016 20:39:52

        "VÁZA" >> Jasný ve čtvrtek jsem tam :)

          N"VÁZA" - Profil | Ne 23.10.2016 20:37:59

          Vetesnik.J >> No uvidíme za tédeň. Budeš na svojim?

            NVetesnik.J - Profil | Ne 23.10.2016 20:29:08

            "VÁZA" >> jj bez rostlin, bez záběrů a bez rybářů....

              N"VÁZA" - Profil | Ne 23.10.2016 19:32:12

              Vetesnik.J >> Tak co jak to vypadá s aktivitou dole? Nic nehlásíš. Slyšel jsem že je to bez rostlin.

                NPalio - Profil | Ne 23.10.2016 15:45:11

                synnebes >> co konkretně myslíš? Krčmaň je odhájená, sever teď bude asi zavřenej, Annín je nyní jen CHaP a zbytek je na stránkách MO Přerov:

                Hájení revírů 2016:
                22. 10. 2016 – 4. 11. 2016 včetně

                471 006 – B2A-(rybníky Panský, Osecký, staré toky Oldřichov)
                471 198 – Svrčov 1A (nádrže 1-3)
                471 207 -Lýsky 1A –(rybník Lýsky)

                29. 10. 2016 – 11. 11. 2016 včetně

                471 006 – B2A – (Laguna 1, Laguna 2)
                471 061 – nádrž Šišma
                471 186 – B2C – rybník Přerovský

                  Nsynnebes - Profil | Ne 23.10.2016 14:59:23

                  Zdravím neví někdo kdy bude hájení vod v okolí Přerova a Tovačova ? Díky

                    NrhinitisX - Profil | Ne 23.10.2016 10:25:51

                    -bedna- >> ale to už je po výlovu .... :-)))

                      Ntuzemak - Profil | Ne 23.10.2016 10:06:55

                      -bedna- >> škoda,že tam neslyším tu muziku.D

                        N-bedna- - Profil | Ne 23.10.2016 9:57:12

                        A jen pro ty,kteří včera neviděli Ferdu při výlovu.Tady je důkaz,že tam včera Ferda byl.:-):-):-)
                        https://www.facebook.com/jan.cubak/posts/1413459998​681863
                        Kliknout na obrázek a i na ,,teď ne,,.Ať se nemusí nikdo přihlašovat.:-)

                          NrhinitisX - Profil | Ne 23.10.2016 8:50:41

                          Zindys >> Jsem si to hned myslel, že bys nešel na střelnici :-)))

                            NrhinitisX - Profil | Ne 23.10.2016 8:50:12

                            -bedna- >> tak aspoň víš, jak se v "klidu" nechat rozvést. A s kytkou pošli poslíčka a napiš jen vzkaz: Od manžela :-)) já to doma mám přesně naopak, jak pár týdnů není kytka, už jsem v podezření :-)))

                              Ntuzemak - Profil | Ne 23.10.2016 8:18:43

                              -bedna- >> Kua že ty ženský máme z jednyho hnizda?mě přišla v patek SMS,že se mám těšit na bramborové salat ze šniclema,že na rybu nemá chuť.😃😃čekal sem lepší. SMS😥😥😥

                                N-bedna- - Profil | Ne 23.10.2016 8:13:24

                                tuzemak >> Proto losovaly děcka.Děcká nevinnost a i nefalšovaná radost.
                                Losování drží děcka v napětí,když vyhrajou maj radost,pak si nesou dom trofej a ví,že se můžou i škodolibě radovat,že tatovi přidělaly práci a mamince radost,protože ta ryby k jídlu miluje.
                                S mámou máme dohodu,že když donesu dom rybu,udělá bramborovej salát s vepřovým řízkem
                                pro mě.
                                No a tak bramborovej salát mám doma jen na Vánoce,protože tuhle rybu donesly děcka.:-):-):-)
                                A tak děcka mají jasno.Než dvě kila utratit za kolotoč,tak za tu cenu naštvat tatu.:-):-):-)
                                Po kom ty potvory asi jsou.Mám podezření na mamu.:-):-)

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 23.10.2016 8:03:14

                                  -bedna- >> při mojim štěsti bych vyhrál dří tu vodu v kádi,než rybu.DD

                                    N-bedna- - Profil | Ne 23.10.2016 7:51:49

                                    tuzemak >> Tak to jsme dva.:-)

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 23.10.2016 7:41:57

                                      Koukám,že si někteří musi koupit los,aby viděli rybu.😍😍

                                        N-bedna- - Profil | Ne 23.10.2016 7:35:19

                                        Zindys >> Ne,ne nekupoval.:-)
                                        Mě totiž asi i vyšla dráž než kupovaná.:-):-):-)
                                        Nevím teda za kolik se prodává kilo kapra,ale tady ten dvoukiláč- max dvě a půl kila mě přišel na 160,-kč.A to děckám do igelitky nejdřív hodil tolstolobika a než jsem jej vyměnil za kapra,tak jsem čekal než donesou novou várku,a mezitím děcka zas losovali.A tak ze tří losů na kapra,u kterýho vyhráli bylo rázem dalších pět losů nevýherních.:-)Ale tato o fous,máš ještě dvacku?:-):-)

                                          Červené karty: Jirka1976