Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | So 22.10.2016 11:57:35

Před týdnem na Maratonu, dnes zas práce kolem výlovu, prostě ti kluci to mají fakt rádi! Palec hore!

    Palio - Profil | So 22.10.2016 11:50:30

    A to by nebylo, abych taky něco neokoštoval! Výbornou rybí polívku, svařáček, okouní a kapří hranolky, no luxus! Doporučuju stánek se žlutým nápisem - za tu cenu podstatně větší porce než u stánku Třeboňských specialit.

      Palio - Profil | So 22.10.2016 11:47:57

      Parádním kulturním zpestřením na sklonku sezony je výlov Hradeckého rybníka v Tovačově, který opět přilákal a přiláka o víkendu tisíce lidí. Pobyl jsem tam dvě a půl hodinky a bylo nač koukat. Zrána dost mlha, pak už to šlo.

        rhinitisX - Profil | So 22.10.2016 10:27:05

        tuzemak >> Už je tam?

          tuzemak - Profil | So 22.10.2016 10:13:17

          "VÁZA" >> no chvilu si od vody odfrknu.D

            "VÁZA" - Profil | So 22.10.2016 9:58:48

            tuzemak >> Však ještě nezamrzlo tak to musíš zopakovat O:-)

              tuzemak - Profil | So 22.10.2016 9:24:25

              jen si dělejte prdel dacani...

                "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 21:15:21

                -bedna- >> Jo tak to jo. Jen ať mu nezabere nebo mu kapř skazí celej týden :-) :-) :-)

                  -bedna- - Profil | Pá 21.10.2016 21:03:37

                  "VÁZA" >> Jenda jel k vodě.Až pojede na ryby,tak to prej bude jiná..-)

                    "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 20:54:59

                    -bedna- >> Miro,zavolé tuzemákovi kde má položit montáž ať má ňákýho ze dna...:-) je tam tédeň...

                      "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 20:51:16

                      -bedna- >> :-) ee to byl pravej ani nevím kolik měl těch odnožů. O:-)

                        -bedna- - Profil | Pá 21.10.2016 20:45:36

                        "VÁZA" >> To bylo zrcdlo!:-)

                          "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 20:44:24

                          Palio >> Dnes na Libavé jak jsem u střelnice tak v 7:30 vyskočil z křa statnej jelen ale to byla nádhera :-)

                            Palio - Profil | Pá 21.10.2016 19:59:45

                            "VÁZA" >> já taky a dva banány jsem sežral.

                              "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 19:58:48

                              Palio >> Teď mám lógr :-)

                                Palio - Profil | Pá 21.10.2016 19:54:54

                                "VÁZA" >> toto a trubec? Kolik už máš pod kůží:o)?

                                  "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 19:20:51

                                  Vetesnik.J >> Já myslel že je to trubec :-) Tak jim dej :-) :-) :-)

                                    Vetesnik.J - Profil | Pá 21.10.2016 19:19:04

                                    "VÁZA" >> vsak jsem

                                      "VÁZA" - Profil | Pá 21.10.2016 19:05:26

                                      Vetesnik.J >> Máš být na jihu,ne?

                                        Vetesnik.J - Profil | Pá 21.10.2016 13:26:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Už to koupu

                                          Červené karty: Jirka1976