Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N-bedna- - Profil | So 22.10.2016 19:25:50

rhinitisX >> Sem na tebe troubil,když si vyjížděl z Tovačova.:-):-)
Když se umíš orientovat v prostoru,je to hračka.Já zaparkoval bez problémů a šli jsme chůzí toulavou a za ničím se nehonili a tak to prošli v poklidu.Sedum stovek v řiti a doma kapr,frgály,uši a ještě cosi.
Mladé jsem dal u akvárka test,jestli pozná všechny druhy co tam jsou a poznala všechny i s Husou ve vedlejším stánku.:-)
Je teda fakt,že jsem si nedopřál rybí polívku,že tam ty fronty prostě byly na dýl,ale než se nervovat,tak jsem si té krmě prostě nedopřál.:-):-):-)

    NPalio - Profil | So 22.10.2016 19:09:24

    "VÁZA" >> koukám, že ses stavil u Ráďu:-). Otázkou je, jestli ti to k něčemu pomůže. Já jsem teď dojel z Trubca a jak jsem předpokládal - posezení u vody:o). Bylo tam pěkně, ale ten ledovej větr doprotivky, humus.

      NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 18:45:25

      tuzemak >> Tak tak. Tak mi věř, že si následně užiješ každou rybu víc :-)

        NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 18:44:33

        -bedna- >> Já odjížděl okolo 14 z Anína a chtěl se stavit na kapří hranolky. Ani trošku mi to nepřišlo, že by se to odpoledne vylidňovalo :-).

          NVetesnik.J - Profil | So 22.10.2016 18:41:23

          "VÁZA" >> zbytecne vyhazujes penize :-D

            Ntuzemak - Profil | So 22.10.2016 17:44:30

            rhinitisX >> ano,poznal si to na vlastni kužu..

              NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 17:37:24

              tuzemak >> O to víc si užiješ, až něco chytíš. Vím, o čem mluvím :-)))

                Ntuzemak - Profil | So 22.10.2016 17:27:33

                rhinitisX >> ale kdepak,zitra pouklizim zbytek vercajku,zamču do skříně,a dluho o tom nechcu slyšet ani slovo...ten vyprask sem si nezasloužil😝😝.D práca muže volat,sem hluché.😄😄😄

                  NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 17:23:10

                  tuzemak >> Chuť máš už teď a sil bude na jaře na rozdávání :-))Já bych jel za týden zase, ale firma volá :-)

                    Ntuzemak - Profil | So 22.10.2016 17:17:52

                    rhinitisX >> pokud najdu chuť a sílu.D

                      NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 17:16:51

                      tuzemak >> V pohodě :-)) Se zase potkáme někdy u vody. Nejpozději na jaře :-)

                        Ntuzemak - Profil | So 22.10.2016 17:13:30

                        rhinitisX >> myslel sem,že odjiždíš pryč tim modrym citronem,když sem stál s klukama u auta...asi sem si tě spletl,omlouvám se..

                          NPalio - Profil | So 22.10.2016 15:04:42

                          "VÁZA" >> ja myslim, ze na ten Musov ani hacky potrebovat nebudes:o)). Ja na trubcu prave premyslim, jestli jsem je tam nezapomel dat:-).

                            N"VÁZA" - Profil | So 22.10.2016 13:41:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jel jsem jenom pro háčky a veme se pokaždé něco navíc ale byl ktomu super výklad :-) palec nahoru :-)

                              NPalio - Profil | So 22.10.2016 12:12:23

                              -bedna- >> přesně tak. Valím posedět na Trubec. Píšu "posedět", teda néé na ryby:o)). Druhej Jéňa:-)

                                NrhinitisX - Profil | So 22.10.2016 12:11:33

                                Palio >> no to je od něj pěkný. Ani ahoj neřekl :-)))

                                  N-bedna- - Profil | So 22.10.2016 12:10:19

                                  Palio >> Právěže odpoledne už to odjíždí a místo se líp hledá.Navíc já svoje místo mám vždycky jistý.Z druhé strany,když jsem tam jezdil pytlačit.:-):-)
                                  Si dělám prdel, on vždycky někdo přijede a odjede,zaparkovat je to poslední.Člověk se nesmí nervovat a užívat si to.

                                    NPalio - Profil | So 22.10.2016 12:05:47

                                    -bedna- >> dost lidí se tam sjíždělo, když jsem odjížděl. Asi bude problém se zaparkováním, ale stojí to za to si to místo hledat:-). To by Jeňa nerozdéchal:o)). To, co si sám nechytne, to mu nemůže udělat radost:-). Já ho zas vemu na fídra na trubec a tam si zachytá.

                                      N-bedna- - Profil | So 22.10.2016 12:01:28

                                      Palio >> Taky si mohl vzít jednoho kapřéka a připíchnout ho Jendovi na háček a udělat z něj rybáře.Klidně i s cedulkou.:-):-):-)
                                      Jedu tam tak za hoďku dvě s děckama.

                                        NPalio - Profil | So 22.10.2016 12:01:07

                                        rhinitisX >> myslíš kotlík v žaludku? No to každopádně a néé jeden:o)). Ryba leda ve snu:-). Už to sbalil, Jeník.

                                          Červené karty: Jirka1976