Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NVetesnik.J - Profil | Po 17.10.2016 19:11:56

"VÁZA" >> Tráva už mizí, chytávám na 7

    N"VÁZA" - Profil | Po 17.10.2016 18:41:29

    Vetesnik.J >> Ty rostliny odradili hodně rybářů a už aji to ochlazení někomu nesvědčí. Ty jsi chytal kde?

      N"VÁZA" - Profil | Po 17.10.2016 18:36:45

      Palio >> No jo nenadělám nic když to jen pípne ale nemusím balit věci ten den. Prostě dovča,relax :-)

        NVetesnik.J - Profil | Po 17.10.2016 16:44:38

        "VÁZA" >> Nestraším,ale zas chytneš dobrýho fleka. Břehy jsou poloprázdné :D

          NPalio - Profil | Po 17.10.2016 8:05:10

          "VÁZA" >> a co tam čekáš za zázraky? Ještě si rád vzpomeneš na Trubec, jak ti to za půl dna jednou píplo:o))

            N"VÁZA" - Profil | Po 17.10.2016 5:56:15

            Vetesnik.J >> Nestraš já tam jedu příští týden...

              NVetesnik.J - Profil | Ne 16.10.2016 21:50:31

              "VÁZA" >> to samo je to i na jihu už tak měsíc :(

                N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 21:24:32

                Vetesnik.J >> Ne vůbec nic a neviděl jsem že by někdo vytáh rybu. Je to nějaký zakletý :-(

                  NVetesnik.J - Profil | Ne 16.10.2016 21:01:29

                  "VÁZA" >> Furt nežerou?

                    N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 20:30:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes super odpoledne ptáčci zpívali a "elektrika" nebyla slyšet :-)

                      N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 20:22:43

                      tuzemak >> No a pánvička už frčí...:-P

                        N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 20:19:09

                        Zindys >> Já myslel že Jeník je na rybách a nakonec kempuje na zahradě :-)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 18:06:34

                          Palio >> náhodou ješte viděl.D kapř kolem 80cm vedle,ale uvařime druhou dávku svařáčku,a vidět nebudem.D oprančil sem kousek špeku a klobásky,proložil česnekem,a zavřel jim na chvilu huby.D

                            NrhinitisX - Profil | Ne 16.10.2016 17:05:53

                            Palio >> Tak na tu odpověď jsem zvědavý. Viděl ci neviděl 😊

                              NPalio - Profil | Ne 16.10.2016 17:02:54

                              tuzemak >> viděls tam dnes nějakou zdolávačku nebo klid po pěšině?

                                Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 16:58:47

                                Palio >> ten mám zakázaný,maji strach,že bych chytil ryby.D

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 16:57:46

                                  RST >> jako nestydim sa,ale kdo to má furt vysvětlovat kolemjdoucím.D

                                    NPalio - Profil | Ne 16.10.2016 16:51:13

                                    tuzemak >> takhle už tě, Jeňo, poznávám. Kus žvanca, ohnivá voda a cigárko. Ještě nevidím tvůj fídr:-)

                                      NRST - Profil | Ne 16.10.2016 16:47:51

                                      tuzemak >> Však jezdíš na ryby, jenom ti na nich chutná. Za to se přeci nebudeš stydět:-))

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 16:15:40

                                        Zindys >> ježiš to sem nedávé Zdeno,všude tvrdim,že jezdim na ryby.DD

                                          Červené karty: Jirka1976