Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NZindys - Profil | Ne 16.10.2016 15:17:11

"VÁZA" >> ... a tohle mirabelka. :o)

    NZindys - Profil | Ne 16.10.2016 15:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    "VÁZA" >> Tohle byla zelňačka... :o)))

      Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 15:09:57

      "VÁZA" >> twl a jak to mám udělat,hodit kousek špeku na pánvičku?

        N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 14:42:54

        Palio >> Ja na svojím. Bylo tu celkem plno a už to odjíždí.

          N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 14:41:01

          tuzemak >> Rybu musíš přelstít :)

            NPalio - Profil | Ne 16.10.2016 14:31:50

            "VÁZA" >> tak Jarek hlásí druhej den bez potahu. Jsi na tom líp? Šel s na svoje, jestli se nepletu? Jak jsem jel kolem, tak jsem se díval.

              Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 11:41:57

              "VÁZA" >> ryba nemá zájem,tož si dam štamprlku a ohřeju zelňačku..

                N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 11:40:49

                tuzemak >> :-) tak ja ať je po tvým :-D

                  Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2016 10:34:44

                  "VÁZA" >> flašu kořalky,nebo šrutku špeku fotit nebudu.D šupinu znáš...

                    N"VÁZA" - Profil | Ne 16.10.2016 9:27:40

                    tuzemak >> Jeníku hoď sem nějakou fotku s kapřékem :-)

                      N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 22:12:04

                      -bedna- >> Miro změna budu chytat na rohlík z hladiny. Nebudu mít žádný starosti. :-) :-) :-)

                        N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:46:46

                        "VÁZA" >> A dám Ti je i se zárukou.Pokud nebudou fungovat,můžeš mě je vrátit.:-):-)

                          N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 21:38:23

                          -bedna- >> Takže 24 kuliček to znamená co den tak jeden krásnej kapr a ještě to budu muset vyhlásit na OÚ aby místní věděli že mají přijít s flašou k vodě páč nebudou vědět o co jde. Když přijdou bez flašky tak musím čekat až bude v marketu sleva a to bude cena za kuličky :-) :-) :-)

                            N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:25:12

                            "VÁZA" >> Dobře beru na vědomí.Co šest kuliček to flaška Tulamorky.Kolik jich chceš?A množ si je pak jak chceš.:-):-)

                              N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 21:23:58

                              -bedna- >> Tak nachysté přebytky já to převezu a třeba se to namnoží víc :-) :-) :-)

                                N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:20:05

                                "VÁZA" >> No zázračný asi budou.Použil jsem jednu kuličku a k tomu pět šest a přišel na ni první bodovaný kapr a za tři dny jsem ještě k tomu dostal flašku Tulamorky za chycení toho lysce od vítěze tipovačky.
                                Která jiná kulička tě odmění dvakrát a to po třech dnech.Takže bych měl vlastně ještě podražit.:-):-):-)

                                  Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 21:19:17

                                  -bedna- >> blé,to raději turka...tak ať ti ten špíček chutná v pravou chvilu u telky...jdu se rychle vyspat,páč citim v kostech nad ránem se to rozjede.D

                                    N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:16:37

                                    tuzemak >> Ještě ne.Na ten přijde řada,až budu mět chuťový buňky v pořádku.Vždyť jsem za ten tejden vypil snad 50 káv 3v1 a to je kurňa jed.:-):-):-)

                                      N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 21:13:55

                                      INZERCE: text- jestli máte někdo navíc klobásky,uzený a zázračný kuličky rád je převezu na jih kde je hlad a bída. Děkuji převozník.

                                        NPalio - Profil | So 15.10.2016 21:12:35

                                        -bedna- >> :-)))

                                          Červené karty: Jirka1976