Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 21:11:59

"VÁZA" >> jafan,jedem na relax...

    Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 21:11:32

    -bedna- >> jo tak úplatky?nech si chutnat..a ten špek si chutnal?

      N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:08:25

      Palio >> Kdyby byly z Tesca,tak je ani nedonesu dom a rozpustí se v té tašce.:-):-):-)

        NPalio - Profil | So 15.10.2016 21:07:05

        -bedna- >> bacha, sou z Tesca, ať ti není blbě:-)

          N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 21:04:37

          tuzemak >> Tak,tak někdy stačí trochu. Prostě relax o nic nejde. Už to není závod. Ale musím dodat co skončil maraton tak celodenní a hlavně večerní napětí skončilo.

            N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 21:03:28

            tuzemak >> Ty jsem použil jako úplatek při cestě dom.Zastavali mě,že mi nesvítí levý blinkr na karavanu a tak místo pokuty jsem jim dal klobásku.Zastavil mě ještě třikrát.:-):-):-)
            Si dělám legracu.Už si jdu pro jednu,si mě navnadil.:-):-):-)

              Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 21:00:24

              -bedna- >> kua šak si měl plnou hubu klobás,tak si mlčel a o zázračnych gulách ani necekl.D

                Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:59:17

                "VÁZA" >> sedum nás tu je,zakrmíme,sice chudou stravou,ale nikdy nevíš.D

                  N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 20:57:35

                  tuzemak >> Si měl říct.Já si navezl na maraton 15-20 kilo a vezl dom až na jedno kilo vše zpět.Jsem Ti ty kule za 500 jako zázračný prodat mohl.A při odebrání celého množství,jako bonus i kózelníka k tomu.:-)

                    N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:57:34

                    tuzemak >> Kua dlóhá výprava. Kolik vás tam sedí? A pořádně zakrm byl "maraton" :-) :-) :-)

                      Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:57:02

                      Palio >> neboj,nakrmil sem kvašenou kuku a čagan si uvazuju k noze.D

                        NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:53:19

                        tuzemak >> pořádně si ten fídr uvaž na noc, páč jak ti na to vlítne místní kůň, tak budeš muset na vodu a nahánět ho:o)

                          Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:51:05

                          Palio >> já dovezl kamarádum klobásy woe.D krmeniho máme svyho dost,pravda zázračny kule za 500kč nemám...

                            Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:49:37

                            "VÁZA" >> až do soboty Peťo..

                              NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:49:26

                              -bedna- >> po tom týdnu po té horké sprše, to je hned člověk někdo jinej, co?

                                N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 20:47:49

                                Palio >> To už proběhlo.Očista,spánek a pořádnej dlabanec.:-):-):-)

                                  NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:46:59

                                  -bedna- >> jaktože nespíš, ty néseš unavené?

                                    NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:46:36

                                    -bedna- >> on je vychcanej, kapraři mu nakrmili a on bude mít hody :o))

                                      N-bedna- - Profil | So 15.10.2016 20:45:47

                                      Palio >> Tak proto přijel Jenda k vodě s ještěrkou.:-)
                                      Oni čekaj měchy plný,že to neunesou a tak potřebovali zdvižku.:-):-):-)

                                        N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:44:14

                                        tuzemak >> Jeníku na jak dlouho?

                                          Červené karty: Jirka1976