Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

tuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:42:33

Palio >> kua to je nápad.D

    Palio - Profil | So 15.10.2016 20:39:11

    tuzemak >> všecko val do pytla a pak to vem přes Blatec:-D

      "VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:38:08

      Palio >>štere dne.

        tuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:38:05

        Palio >> taky hledim...dik,snad se nějaká šupina chytne...

          Palio - Profil | So 15.10.2016 20:36:14

          "VÁZA" >> kdy a na jak dlóho valíš? To zas jedeš s tema masařema:-))?

            Palio - Profil | So 15.10.2016 20:35:32

            tuzemak >> to je celkem dost! Tak ať se daří!

              "VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:35:12

              Palio >> Eé,biftek dáme u vody. Stav se s klacma...

                tuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:33:41

                Palio >> čeče asi 20 lidi tu je,daleko nevidim.D

                  Palio - Profil | So 15.10.2016 20:32:40

                  "VÁZA" >> ryby počkajó do jara,stejně prd jde:o)

                    Palio - Profil | So 15.10.2016 20:32:06

                    tuzemak >> só tam nějací lidi po tom maratoně?

                      "VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:30:18

                      Palio >> Kdy??? Já jedu na ryby.

                        tuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:29:39

                        Palio >> už su tu od rána,sedim na trafačce,jeden 65cm,kolega,já jedu ve svym,klobasa a slivka.D já si počkám na větčího..

                          Palio - Profil | So 15.10.2016 20:28:03

                          "VÁZA" >> dáme si dostaveníčko v rybářské baště ve Strachecu:-P

                            Palio - Profil | So 15.10.2016 20:26:53

                            tuzemak >> ty už tam seš? De něco? Kde sedíš, na 8ce:o))?

                              "VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:26:41

                              Palio >> Pojeď taky. Jedu na Synay.

                                tuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:26:03

                                Palio >> kua ty někde v báglu najdu,včil tam kópu červy a hnojáky.o))

                                  Palio - Profil | So 15.10.2016 20:24:19

                                  "VÁZA" >> tam už bych se jel akorát tak zbórat:o))

                                    "VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:23:12

                                    Palio >> Tatarák bude až po Pálavě. Beru na vědomí :-P


                                      Palio - Profil | So 15.10.2016 20:20:29

                                      "VÁZA" >> yes, máš u mě už předem kotlík a pozvání na tatarák:-)

                                        Palio - Profil | So 15.10.2016 20:19:31

                                        tuzemak >> vem si na Annín fókačky, jezdí to na ně:-)

                                          Červené karty: Jirka1976