Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:17:07

Palio >> seru na to,koupim v Tescu pangasa.D šak ja to žrat nebudu..

    N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:16:47

    Palio >> Vem je na Trubec. Mrknu na to ale nebude to problém. Už teď to je spravený :-)

      NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:15:34

      tuzemak >> zajeď si zétra na Šumvald, je tam výlov:-). Taky nemůžu na svaz, ale za téden už se to změní.

        Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:14:08

        Palio >> pytel mám už plné.D kujwa je tu hájení,zase pojedu dom a musim sa zastavit na sádkách v Tovačově a nějakou šupinu koupit,aby mě doma nepodezíraly,že sem byl v hampejzu.DDD

          NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:12:36

          "VÁZA" >> mám doma dvě s praskló pružinó. Jarouš si to taky spravil v práci. Dal novej pevnější drát.

            N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:11:02

            Palio >> Spravím,všechno mám ale pokud vím tak tvoje spompka plave na Trubcu :-) To musíš přidat kačky za hledání :-) :-) :-)

              NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:10:18

              tuzemak >> no já se dojdu podívat, kolik máš v pytlu na Anníně kaprů ty:o)). Peťa, chudák, letos ještě nemohl roztopit ani gril:-)

                Ntuzemak - Profil | So 15.10.2016 20:07:22

                Nazdar masařky.D

                  NPalio - Profil | So 15.10.2016 20:03:54

                  "VÁZA" >> spravíš i moju:-)). Nemám matroš, ani nadání:-). Zítra na břehu.

                    N"VÁZA" - Profil | So 15.10.2016 20:02:24

                    Palio >> Pavle spombku jsem spravil. Pouze jsem natáh pružinu a zámek drží.

                      NPalio - Profil | St 12.10.2016 19:58:06

                      "VÁZA" >> odpočinek, doléčování zad u compu:-)

                        N"VÁZA" - Profil | St 12.10.2016 19:06:22

                        Palio >> Čeřils dnes vodu?

                          NPalio - Profil | Út 11.10.2016 19:35:55

                          "VÁZA" >> dávno:-P

                            N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 19:35:08

                            Palio >> Už máš tip?

                              NPalio - Profil | Út 11.10.2016 19:32:27

                              "VÁZA" >> kóóřit se z nich bude, až se vrátím k osvědčené brambůrce:o))

                                N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 15:21:59

                                Palio >> Já myslel že se znich kóóóřilo :-)

                                  NPalio - Profil | Út 11.10.2016 15:09:35

                                  "VÁZA" >> když nerušené den pípákama, tak asi byla yatka, ne, nechápavče:o)))!

                                    N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 15:07:12

                                    Palio >> Copak zatiká do nich?

                                      NPalio - Profil | Út 11.10.2016 13:50:23

                                      Krásný, nerušený den blbýma pípákáma:o)))

                                        N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 12:35:48

                                        Palio >> Já maso nemusím :) ale udělám výjímku :-)

                                          Červené karty: Jirka1976