Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Út 11.10.2016 9:55:56

"VÁZA" >> nezajdem někdy na tatarák a nějaké džbánek? Všichni tam žeró, že se jim bóle dělají za ušima a my jsme na suchu :o))

    NPalio - Profil | Út 11.10.2016 9:47:58

    "VÁZA" >> v pátek nejedu, celej konec týdne budu muset jezdit. U vody jsem byl vcera, su dnes a stačí. Jak bude trocha času, radš se projdu po lese. Počkám si na odhájení svazu a třeba aspoň tam to budou táhat ty mrdky. Trubec je mrtvola.

      N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 7:27:14

      Palio >> Budeme to muset vyskóšet odpoledne a do závěrečné. Snad mě to vyjde v pá. :) Na anníně už to leze nahoru kg :) Jen ať vysávají kluci šupinatí :-)

        NPalio - Profil | Út 11.10.2016 6:25:33

        "VÁZA" >> bez si tam sam! Budu chodit na jedno misto a radne to krmit. Ono to treba prijde:-). A kdyz ne, tak prcam cely Troubky a jak otevrou svaz, valim tam:-P

          N"VÁZA" - Profil | Út 11.10.2016 5:54:51

          Palio >> Já ti říkal běž pod les. :-)

            NPalio - Profil | Po 10.10.2016 14:44:09

            Dnes od 6.00 do 13.00 na Trubcu bez kontaktu, potom přesun na Carpmarathon, chvilku jsem pokecal s Ráďou, obešel jsem pár týmů, štěstí jsem měl u Rybochňapů, kde během desíti minut dostali kluci dva záběry, leč kapřík měl těsně pod deset a druhá ryba se nepodařila vytáhnout. Přes vodu jsem se podíval na Mirovo a Pájovo stanoviště a odfotil pár týmů v akci. Zatím větší ryba nejde, ale zlomí se to, na beton:-).

              NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:53:14

              "VÁZA" >> od jisté doby mě ta diskuse nezajímá a D7 a 5 už vůbec ne:o)

                N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:51:11

                Palio >> Četls Dyje 5,6... těm čórkařům useknout prsty,k...y!

                  NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:46:41

                  "VÁZA" >> on je divnej celej rok celkově:-))

                    N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:45:47

                    Palio >> Letos je divný celý jezero :-(

                      NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:42:17

                      "VÁZA" >> asi nejspíš

                        N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:41:31

                        Palio >> Jdeš pod slópy?

                          NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:37:44

                          "VÁZA" >> já budu rád, když nahodím a snesu vercajk z toho kopce, dál mě nikdo nedostane'!

                            N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:35:47

                            Palio >> Ty to potřebuješ rozhébat. Auto nech na parkovišťu a jdi tam pěšky. K vrbě nejezdi. Jak píšu pěšky z parkovišťa a ještě mě poděkuješ. :-)

                              NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:30:49

                              "VÁZA" >> ty woe, ty seš trotl! Čteš vůbec, co ti píšu? Máš to níže napsaný! Prcám celej les, mám v hajzlu záda, sednu někde k autu.

                                N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:27:08

                                Palio >> Vyskoušej to pod lesem :-D Máš to i s procházkou :-D :-D Co Jarda,byl?

                                  NVetesnik.J - Profil | Ne 9.10.2016 20:24:02

                                  "VÁZA" >> Na Mušově furt ještě nežerou ale zase si sedneš pomalu kde chceš je tam celkem mrtvo.

                                    NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:20:29

                                    "VÁZA" >> taky že jedu! Termoska nachystaná, nějaké ten žvanec taky, ráno na Amigu buchnu lógr a pak se děj vůle boží:-)

                                      N"VÁZA" - Profil | Ne 9.10.2016 20:18:16

                                      Palio >> Zvedni hlavu a zétra jeď ono se to otočí. Na jihu budu na hlóbce 2.6m :-)

                                        NPalio - Profil | Ne 9.10.2016 20:12:53

                                        "VÁZA" >> za oba dny prd a to víš, jak krmí! Nějakou padesátku. Velcí prý nechcou. Nebo už jsou vymasení:o)). Na tu Mušbábu si vem hlavně ze troje hrábě a pozdravuj tam Vágnera:o)

                                          Červené karty: Jirka1976